12 - 18 lutego 2024

Poniedziałek – 12 lutego 2024

1. Za + Martę Rucińską (greg.).
  2. Za ++ z rodzin: Główczewskich, Sobierajów i Stanków.
  3. Za + Stanisława Kośmider w 15. rocznicę śmierci o dar Nieba, a także za ++ z rodziny Kośmider i Tonder oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
  4. Za wstawiennictwem MB. Góreckiej o uzdrowienie serc i uwolnienie od zła dla małżeństwa Panu Bogu wiadomego.

1. Za + Elżbietę Pikulik (greg.).
  2. Za ++ Jana Kurka w rocznicę śmierci oraz żonę Mariannę.
  3. Za + Teresę Krzycką (greg.)
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Zofii Mazur i jej rodziny.

Wtorek – 13 lutego 2024

1. Za + Martę Rucińską (greg.).
  2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o uzdrowienie z choroby dla Agnieszki.
  3. Za ++ Łucję w 30. rocznicę śmierci męża Szczepana i córkę Annę Krok; rodziców z obu stron i rodzeństwo. Za ++ z rodzin: Niesporek, Wyglenda, Żmuda, Osadnik, za znajomych, sąsiadów i dusze w czyśćcu cierpiące.
  4. Za syna Kazimierza - Bogu wiadomej intencji.

1. Za + Elżbietę Pikulik (greg.).
  2. Za + Teresę Krzycką (greg.)
  3. Za + Elżbietę Czyż i ++ z rodziny Czyż i Rojek.
  4. Za + Zofię Pisula od rodziny Adamik.

Środa Popielcowa – 14 lutego 2024

1. Za + mamę Barbarę Schwierz z okazji rocznicy urodzin.
  2. Za + Martę Rucińską (greg.).

1. Przez wstawiennictwo św. Rafała Archanioła o Boże błogosławieństwo w rozeznawaniu wspólnej drogi życia małżeńskiego i rodzinnego dla Moniki i Daniela.
  2. Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej z podziękowaniem za odebrane łaski i  z prośbą o błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Św. w intencji Martyny Sindkowskiej z okazji 20 rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo dla jej rodziców i brata Marcina.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. W intencji Odnowy w Duchu Św. „Niepokalana” z Górki Klasztornej i z Lipki, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla wszystkich członków obu wspólnot i ich rodzin.
  3. Za + Elżbietę Pikulik (greg.).
  4. Za + Teresę Krzycką (greg.).

Czwartek - 15 lutego 2024

1. Za + Halinę Ruta w 2. rocznice śmierci o dar Nieba.
  2. O Boże błogosławieństwo, zdrowie, szczególną opiekę Matki Bożej dla Patricka Witkowskiego na okres nauki w 12 klasie gimnazjum oraz szczęśliwe zdanie matury.
  3. Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Bogumiły i Henryka z okazji 32. rocznicy ślubu oraz opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

1. Za + Martę Rucińską (greg.).
  2. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Rity Lala oraz o miłość i zgodę w rodzinie Beaty, Oli i Ani.

1. Za + Elżbietę Pikulik (greg.).
  2. Do Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Oksany i Pawła w 32 rocznicę ślubu.
  3. Za + Teresę Krzycką (greg.)
  4. Z podziękowaniem Matce Bożej Góreckiej za otrzymane łaski dla Marysi i Hani w dniu urodzin i ich rodziców z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę oraz całkowite zawierzenie Matce Bożej Góreckiej.

Piątek – 16 lutego 2024

1. Za + Sylwestra Osińskiego w 4. rocznicę śmierci o łaskę zbawienia.
  2. Za + Martę Rucińską (greg.).

1. Za ++ Barbarę i Kazimierza Buczma o dar Nieba.
  2. Za + Floriana Lala o szczęśliwość wieczną.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. Za + Elżbietę Pikulik (greg.).
  3. Za + Teresę Krzycką (greg.)
  4. Za ++ Danutę Polachowską w dniu imienin, siostrę Krystynę oraz ++ rodziców z obojga stron

Sobota – 17 lutego 2024

2. Za + męża Romana Duży w 2. rocznicę śmierci.
  3. Za + Olgę Gruszka w dniu urodzin oraz za ++ z rodziny Soroczyńskich o dar Nieba.
  4. Za + Martę Rucińską (greg.).

1. Za + Elżbietę Pikulik (greg.).
  2. Za Ojca Świętego, biskupów i kapłanów szczególnie pracujących w naszych parafiach, aby Duch Święty ich umacniał i prowadził oraz obdarzył wszystkich swoimi darami.

1. Za + Henryka, Władysława, Jerzego, Bożenę i Tadeusza Szwedziak.
  2. Za ++ Zofię i Feliksa Adamik.
  3. Przez wstawiennictwo Matki Bożej i wszystkich świętych o liczne powołania do całego Kościoła i o wytrwałość dla powołanych.
  4. Za + Teresę Krzycką (greg.)
  5. W dniu 50 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski dla taty Andrzeja z prośbą o dalsze błogosławieństwo w życiu (int od córek).

I Niedziela Wielkiego Postu – 18 lutego 2024

1. Za ++ Sylwię Cybulską i Romualda Jeszka.
  2. Za ++ Romana Kalas w 16 rocznicę śmierci, żonę Helenę oraz ++ z obojga stron.
  3. Za ++ Łucję, Szczepana Ziarnek i Jana Surmę.
  4. Za + Irenę Augustyniak.

1. Za Parafian.
  2. Za + Franciszka Górę z okazji urodzin i za ++ z rodziny.
  3. Za + Elżbietę Pikulik (greg.).
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i dary Ducha Świętego dla Jakuba z okazji 18 urodzin

1. Za + Jana Mrotek w 4 rocznicę śmierci (int od żony, córek, syna, synowej, zięciów i wnuków).
  2. Za ++ Teodozję, Konrada i Bogdana Wachowiak.
  3. Za ++ Kazimierza, Zofię Nowak, Krystynę Badurę i Mariana Nowaka

1. Za ++ Alojzego Kaweckiego i Marię Jende.
  2. Za + Teresę Krzycką (greg.)
  3. Za + Martę Rucińską (greg.).
  4. Za ++ Bogumiłę Huszcza w 1 rocznicę śmierci oraz męża Michała w 5 rocznicę śmierci.

1. Za ++ Konrada i Wandę Konek oraz zmarłych z rodziny.
  2. Za ++ Wandę i Stanisława Różyńskich w dniu urodzin (int od syna Ireneusza z rodziną).