18 - 24 września 2023

Poniedziałek – 18 września 2023

1. Za + Zytę Gańczak o dar nieba (greg.)
  2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  4. Podziękowanie za szczęśliwą operację z prośbą o błog. Boże i opiekę MB Góreckiej, o uzdrowienie duszy i ciała oraz potrzebne łaski dla Kazimiery Wieczorek.

1. Za ++ Stanisława i Zofię Fąs, Edmunda Piszczek oraz z rodzin Fąs, Herman, Piszczek, Mirr i Grochowskich.
  4. Za + Henryka Kleczka.
  5. Za + Franciszkę Smętek (int.od syna Bernarda).

Wtorek – 19  września 2023

1. Za + Zytę Gańczak o dar nieba (greg.)
  2. W intencji żony Danuty z prośbą o uzdrowienie duszy i ciała.
  3. Podziękowanie za szczęśliwą operację z prośbą o błog. Boże i opiekę MB Góreckiej, o uzdrowienie duszy i ciała oraz potrzebne łaski dla Kazimiery Wieczorek.
  4. W intencji Sanktuarium Matki Bożej Getrzwałdzkiej.

1. O szybki powrót do zdrowia dla Krystyny Kucharskiej.
  2. O szybki powrót do zdrowia dla Lucyny Krausa.

1. W intencji Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny za wstawiennictwem Patronki Zgromadzenia Matki Boskiej Saletyńskiej.
  3. Za + Krystynę Thomas (greg.).
  4. O pozytywne załatwienie spraw dla Elwiry i o znalezienie dla niej mieszkania.

Środa – 20  września 2023

1. Za + Bronisławę Thomas (greg.)
  2. Za + Krystynę Thomas (greg.).
  3. Za + Zytę Gańczak o dar nieba (greg.)
  4. Za + Henryka Zwara o dar nieba w 13 rocznicę śmierci oraz rodziców z obojga stron Zofię i Franciszka Zwara oraz Irenę i Bronisława Trentkiewicz.
  5. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla ks. Macieja w dniu urodzin.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. Za + Józefę w 26 rocznicę śmierci oraz ++ Władysława, Henrykę i Michała.
  3. Za ++ Michalinę Pająk w dniu urodzin i imienin oraz Franciszka i Stanisława.
  4. Za wszystkich kapłanów, biskupów, których Bóg postawił na naszej drodze życiowej a zwłaszcza tych którzy udzielają nam sakramentów pokuty i eucharystii oraz wszystkich kapłanów pracujących w naszych parafiach, wypraszając dla nich za wstawiennictwem Maryi Matki i kapłanów, łaskę otwarcia na działanie Ducha Świętego, aby mógł zamieszkać w ich sercach, aby ich umacniał w wierze, prowadził przez życie i obdarzył wszystkimi swoimi darami.

Czwartek - 21  września 2023

1. Za ++ Czesława, Ryszarda, Witolda, Antoninę, Władysława, Krystynę, Gabrielę i ++ z rodziny Berka i Zięba.
  2. Za ++ rodziców Cecylię i Feliksa Mucha.
  3. Za + Zytę Gańczak o dar nieba (greg.)
  4. Za + męża Adama Kuczok w 10 rocznicę śmierci oraz + syna Mateusza prosząc o dar Nieba.

1. Za + Elżbietę Czyż.
  3. Za + Krystynę Thomas (greg.).
  4. Za ++ z rodziny Radomskich z obu stron o dar nieba.
  5. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej , zdrowie duszy i ciała dla Magdaleny i Michała z okazji 4 rocznicy ślubu.

Piątek – 22  września 2023

1. Za + Zytę Gańczak o dar nieba (greg.)
  2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Do Matki Bożej Góreckiej z prośbą o przebłaganie za winy i o szczęśliwą śmierć członków rodziny Pieniążek.
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Lucyny z okazji 60 urodzin i Boże błogosławieństwo w rodzinie.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  3. Za + Krystynę Thomas (greg.).
  4. Za + Henryka Kleczkę (int.od firmy pogrzebowej „Kalia”).
  5. Za + Franciszkę Smętek (int od Róż Matek Różańcowych z Wiktorówka).

Sobota – 23  września 2023

1. Za żyjących i ++ członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  2. W rocznicę śmierci Czesława Tyda, żonę Irenę oraz Mariannę Kaniewską i Ryszarda Książek.
  3. Za + Zytę Gańczak o dar nieba (greg.)
  4. O życie wieczne dla + Marka Tarnowskiego.
  5. Za ++ Ireneusza Koniecznego, Zofię, Konstantego, Ireneusza Łazik, Rozalię i Stanisława Krzemińskich oraz za ++ z tych rodzin, o dar Nieba.

1. Za ++ Leona Gacę w 10 rocznicę śmierci, żonę Reginę okazji imienin, syna Piotra i ++ z rodziny.
  3. Za + Krystynę Thomas (greg.).
  4. Za + Albina Gaca w 20 rocznicę śmierci.
  5. Za + Józefa Kanię w 10 rocznicę śmierci i ++ teściów Bronisława i Krystynę Cichockich oraz o zdrowie dla Janiny Kania (int od córki Anny z mężem).

XXV Niedziela Zwykła – 24  września 2023

1. Za + Zygmunta Brzezińskiego.
  2. Za ++ Benedykta w rocznicę śmierci jego żonę Gertrudę oraz ++ z rodzin Łoboda i Kozłowskich.
  3. Za ++ Jana Walkowiaka w rocznicę śmierci, żonę Mariannę oraz córki Danutę i Krystynę.
  4. Za + Edwarda Szymańskiego, Marię Wawrzos i ++ z rodziny o dar Nieba.

1. Za Parafian.
  2. Za ++ Ewę Pikulik i jej dzieci
  3. Dziękując Bogu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie dla Anny i Stanisława z okazji 33 rocznicy ślubu oraz o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla dzieci i wnuków.
  4. Za ++ Henryka, Władysława, Jerzego, Bożenę i Tadeusza Szwedziak.
  5. Za ++ mamę Cecylię z okazji urodzin i w 23 rocznicę śmierci oraz ojca Alojzego.

1. Za ++ Józefę w 27 rocznicę śmierci, Mariana, Rozalię, Teofila Ożga, Leokadię, Piotra Pikulik, Leona, Anielę, Teodora Łoboda i Konrada Wachowiacz.
  3. Za + Krystynę Thomas (greg.).
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej w 1 rocznicę sakramentu małżeństwa Anny i Zbigniewa.

1. W intencji ofiarodawców wspierających wszystkie dzieła w Sanktuarium Góreckim.
  2. Za + Antoniego Piszczek w 25 rocznicę śmierci ++ z rodzin Piszczków, Doboszów, Kniołów i Kotaraków.
  3. Frankowska
  4. Z okazji 22 rocznicy ślubu Wioletty i Andrzeja oraz z okazji 45 rocznicy ślubu Władysławy i Tadeusza z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Maryi.

1. rez. Polachowski
  2. Za + Zytę Gańczak o dar nieba (greg.)