22 - 28 maja 2023

Poniedziałek – 22 maja 2023

1. Za + Teresę w rocznicę śmierci ++ rodziców i rodzeństwo.
  2. Za + Mariusza Budzińskiego o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie.
  3. O zdrowie dla syna Błażeja.
  4. Za ++ Leokadię i Bolesława Kurek, Julię, Henryka i Jerzego Górka, Zygmunta i Halinę Zawada oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Za + Gabrielę w 10 rocznicę śmierci oraz ++ rodziców Magdalenę i Józefa (int. od dzieci i wnuków).

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdrowie dla Tomasza z okazji 50 rocznicy urodzin (int. od mamy).
  2. Za + brata Franciszka Műller (greg.)
  3. Za + ks. Emanuela Hanyska MSF.
  4. Za ++ Jana i Marię Janik, ich rodziców i rodzeństwo z obu stron, ++ synów Franciszka i Alojzego, synowe Cecylię i Gertrudę Janik, zięcia Adolfa Słupik oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek – 23 maja 2023

1. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Dagmary, Filipa, Kiary i Elli Kahane.
  2. Za ++ Wiktora i Władysławę Borowik o dar Nieba.
  3. O pomoc w intencji Panu Bogu wiadomej.
  4. O szczęśliwą śmierć.

O łaskę nawrócenia dla Iwony.

1. Za ++ Gertrudę, Krystynę, Jana, Aleksandra, Franciszkę, Franciszka, Stefana, ks. Jana, ks. Władysława i z rodzin Kleczka, Kotarak i Kozak.
  2. Za + brata Franciszka Műller (greg.)
  3. Za ++ Honoratę, Stanisława Śmiglów, Edmunda Bąkowskiego, Barbarę Racinoską, Hanię Nowak i za ++ Boniewiczów.
  4. Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą w rodzinach Rymon i Weilandt z dziećmi.
  5. Za + Tom Celkis o łaskę nieba.

Środa – 24 maja 2023

1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej nad rodziną córki oraz o zdrowie i potrzebne łaski wnuków Joachima i Tobiasza.
  2. Za + Andrzeja Sajdowskiego o dar nieba.
  3. Za ++ Eugenie i Władysława.
  4. Za ++ Janinę i Antoniego.
  5. Za + Bogumiłę Wicher w 7 rocznicę śmierci o dar nieba.

O dar nieba dla ++ Władysławę, Pawła i Mieczysława Mecha.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  3. Za + Elżbietę Czyż.
  4. Za ++ Michała Permus w 6 rocznicę śmierci i Marzenę Małecką w 4 rocznicę śmierci.

Czwartek – 25 maja 2023

1. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o uzdrowienie z choroby dla Katarzyny, Marii i Krzysztofa.
  2. Za + Oktawię Sakowicz o dar Nieba.
  3. Za + Marię, Pelagię i Jana Pasławskich oraz + Stefana Łozińskiego.
  4. Za ++ Alfreda Marcisz i Franciszka Zimończyk.

Za + Marię Tomasz.

1. Za + brata Franciszka Műller (greg.)
  2. Za ++ Marcina w dniu urodzin, Zbigniewa, Rafała Łubińskiego, Sewerynę, Franciszka Piszczek i z rodziny Kobs.
  3. Za ++ Jadwigę Polachowską w 28 rocznicę śmierci, męża Antoniego oraz ++ z rodziny.
  4. Za ++ Annę i Władysława Żołna oraz Teresę i Hieronima Stefaniak.

Piątek – 26 maja 2023

1. Za + Antoninę Opalińską o dar Nieba.
  2. Za ++ rodziców Ewę i Henryka Papke o radość nieba.
  3. Za ++ Józefę i Bronisława o dar nieba.
  4. Za + Dorotę z prośbą o dar nieba.

1. Za + Krystynę Waloch z okazji Dnia Matki i za ++ z rodziny.
  2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o opiekę i dary Ducha Świętego dla rodziny oraz nawrócenie Ewy do wiary i zgodę w rodzinie.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. Za + Janinę Danielewską w 13 rocznicę śmierci z prośbą o dar Nieba.
  3. Za + Anastazję Łosoś w 41 rocznicę śmierci oraz wszystkich ++ matki z rodzin Łosoś, Sionda, Narloch i Kalina.
  4. Za + brata Franciszka Műller (greg.)
  5. Za ++ Michalinę i Urszulę Pająk z okazji Dnia Matki.
  6. Za ++ Bogumiłę Huszcza z okazji Dnia Matki oraz męża Michała (int. od dzieci).

Sobota – 27 maja 2023

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Elżbiety Ignacy z okazji 80. rocznicy urodzin.
  3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o szczęśliwy poród dla Klaudii oraz zdrowie dla niej i dziecka.
  4. Za + mamę Eugenię Rybarczyk o dar Nieba.

1. Za + Alicję Polachowską w 26 rocznicę śmierci.
  2. Za + brata Franciszka Műller (greg.)
  3. Za ++ Łucję Kotarak w 3 rocznicę śmierci, męża Stanisława i ++ z rodziny Kotaraków, Piszczków, Gogołków, Kniołów, Goździków i Michalskich.
  4. W intencji księży przełożonych z Wyższego Seminarium Duchownego w Koszalinie, dziękując za cały ich trud włożony w formację kleryków oraz prosząc dla nich o wszelkie potrzebne łaski do dalszej posługi kapłańskiej.
  5. Za + Elżbietę Czyż w 1 rocznicę śmierci.

Niedziela Zesłania Ducha Świętego – 28 maja 2023

1. Za + brata Franciszka Műller (greg.)
  2. Za ++ Monikę, Jana Sobieszczyk, Gertrudę i Jana Kotarak i za ++ z rodziny.
  3. Za ++ Franciszkę, Bronisława Dróbka oraz ich synów, Stefanię i Pawła Adamczyk, Jana, Janinę Małek, Annę Siwek, Martynę oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za Parafian.
  2. Za ++ Janinę i Bronisława Pikulik oraz ++ dzieci, Krystynę i Józefa Zamiatała oraz ++ dzieci.
  3. Za ++ rodziców Annę i Antoniego Mrotków oraz Alfonsa i Andrzeja Wiśniewskich.
  4. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o opiekę i dary Ducha Świętego dla rodziny oraz nawrócenie Ewy do wiary i zgodę w rodzinie.

1. W intencji młodzieży.
  2. Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej Góreckiej dla męża Jacka Brzezińskiego z okazji 70 urodzin.
  3. Za ++ Mariana w 24 rocznicę śmierci, żonę Marię Jaster, Łucję i Zygmunta Frankowskich oraz ++ z rodziny Jaworskich, Dziamarów i Kalatów.

1. W intencji ofiarodawców wspierających wszystkie dzieła w Sanktuarium Góreckim.
  2. Za ++ Mariannę i Józefa.
  3. Za + Sławomira Marcina Mikołajczak w 3 rocznicę śmierci.

1. Za + Jana Kleczkę i wszystkich ++ z rodziny.