22 - 28 stycznia 2024

Poniedziałek – 22 stycznia 2024

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o pozytywne załatwienie wszystkich sądowych spraw i Boże prowadzenie.
  3. Za + Martę Rucińską (int. od Zakładu Pogrzebowego „Kalia”).
  4. Za ++ Teresę i Władysława Marcisz z Czermnej w rocznicę śmierci.

1. Za ++ Zbigniewa w dniu urodzin, Marcina, Aldonę, Rafała Łubińskiego, Sewerynę, Franciszka Piszczek i z rodziny Piszczek i Kobs.
  2. Za + Brygidę Kowalską (greg.)
  3. Za ++ Józefę, Mariana, Rozalię , Teofila Ożga, Leokadię, Piotra Pikulik, Leona, Anielę, Teodora, Bronisławę Łoboda i Konrada Wachowiacz.
  4. Za + Danutę Tomasz (greg.)
  5. Za ++ dziadków z rodziny Wiśniewskich, Banach, Drożdżak i Różyńskich o życie wieczne (int. od wnuków Magdy i Kuby).

Wtorek – 23 stycznia 2024

1. Za + Zofię Pisula (int. od Zakładu Pogrzebowego „Kalia”).
  2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Bogusławy i Jacka Kluczniok z okazji rocznicy ślubu.
  4. O szczęśliwą operację dla Batbary.

2. Za + Danutę Tomasz (greg.)
  3. Za ++ Janinę i Bronisława oraz wszystkich ++ z rodziny Batabasz.
  4. Za + Zofię Pisula (int. od Grzegorza z rodziną).
  5. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o rozwiązanie trudnej sytuacji w rodzinie i Bożą opiekę dla Michała.

Środa – 24 stycznia 2024

1. Za ++ ks. Henryka Spychałę i ++ z rodziny Spychałów, Nadskakuła, i Romińskich z prośbą o dar Nieba.
  2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Za ++ Alfreda Marasz i Franciszka Zimończyk.
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdrowie dla Bogusi i Andrzeja z okazji 43 rocznicy ślubu oraz potrzebne dla całej rodziny.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. Za + Brygidę Kowalską (greg.)
  3. Za + Danutę Tomasz (greg.)
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla siostry Zofii z okazji urodzin.
  5. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdrowie dla ks. prałata Lucjana Wiśniewskiego z okazji 90 rocznicy urodzin.

Czwartek - 25 stycznia 2024

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. Do Matki Bożej Góreckiej o opiekę i potrzebne łaski dla Tymoteusza.
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Karoliny.
  4. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji uzdrowienia z choroby Moniki.

2. Za + Danutę Tomasz (greg.)
  3. Za + Elżbietę Czyż i ++ z rodziny Czyż i Rojek.
  4. Za + Zofię Pisula (int. od Róż Różańcowych z Wiktorówka).

Piątek – 26 stycznia 2024

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. Za + Martę Rucińską (greg.)
  3. Za + Andrzeja Zimniewicza w 11 rocznicę śmierci.
  4. W podziękowaniu za otrzymane łaski oraz o dalsze błogosławieństwo i wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej dla rodziny Batkowskich.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. Za + Brygidę Kowalską (greg.)
  3. Za + Danutę Tomasz (greg.)
  4. Za + Władysławę w 4 rocznicę śmierci

Sobota – 27 stycznia 2024

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Za + Martę Rucińską (greg.)
  4. O uwolnienie męża z nałogu hazardu.

Z podziękowaniem Panu Bogu i Maryi za otrzymane łaski, szczególnie za dar trzeźwości, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej Góreckiej i dalsze trwanie w trzeźwości z okazji 35 rocznicy abstynencji Michała oraz o potrzebne łaski dla żony Agnieszki i dzieci wraz z rodzinami.

2. Za + Danutę Tomasz (greg.)
  3. Za ++ Jana, Anastazję, Stanisława, Cecylię oraz synów poległych na wojnie Jana i Piotra.
  4. Z prośbą do Matki Bożej Góreckiej o opiekę, zdrowie i dary Ducha Świętego dla dzieci: Wojtka, Ewy, Agnieszki oraz wnuków Nadii, Olka i Michałka.
  5. Za ++ Antoniego Gniot w 31 rocznicę śmierci, Cecylię, Kazimierza i Józefa Gniot oraz ++ Reginę i Bronisława Struzik.

IV Niedziela Zwykła – 28 stycznia 2024

1. Za + Janinę Kryska w 1 rocznicę śmierci.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, przez pośrednictwo Matki Bożej Góreckiej, dla całej rodziny.
  3. Za + synka Oskarka.
  4. Za + Martę Rucińską (greg.)

1. Za Parafian.
  2. Za ++ Genowefę Zatorską w rocznicę śmierci oraz ++ z rodzin Zatorskich i Pawelec.
  3. Za + Janusza Januszewskiego.
  4. Za + Barbarę Tomasz w 2 rocznicę śmierci.

2. Za + Danutę Tomasz (greg.)
  3. Za + Stanisława z okazji urodzin.
  4. Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Igora.

1. W intencji ofiarodawców wspierających wszystkie dzieła w Sanktuarium Góreckim.
  2. Za + Roberta Strzelewicz w 10. rocznicę śmierci.
  3. Z podziękowaniem za 39 lat małżeństwa Zofii i Jana, z prośbą o potrzebne łaski

1. Za + Wiesława Cieślik w 17 rocznicę śmierci.
  2. O łaskę chrztu świętego dla wnuka i o uzdrowienie oraz Boże błogosławieństwo dla niego.