GÓRECKIE REKOLEKCJE MARYJNE 2020

GÓRECKIE REKOLEKCJE MARYJNE 2020

SPRÓBUJ POMÓC SOBIE!

GÓRECKIE REKOLEKCJE MARYJNE
Z PEŁNOWARTOŚCIOWĄ DIETĄ WARZYWNO - OWOCOWĄ

Zbliżają się kolejne terminy naszych Góreckich Rekolekcji Maryjnych.

  • 19-26 kwietnia 2020
  • 17-24 maja 2020
  • 14-21 czerwca 2020
  • 12-19 lipca 2020
  • 9-16 sierpnia 2020
  • 11-18 października 2020
  • 8-15 listopada 2020

Jeszcze raz przypomnę, iż potrzeba dzisiejszych czasów, pozwoliła nam na stworzenie nowego projektu duchowego, który daje wielu ludziom szansę zbliżenia się do Boga.

Rekolekcje to czas na refleksję i zastanowienie. Jest to czas na osobistą rozmowę z kapłanem jak również możliwość spotkania z egzorcystą. Czas na całościowe spojrzenie na swoje życie zarówno to zewnętrzne dotyczące swojego ciała - gimnastyka, spacery, masaże oraz zdrowe jedzenie, jak i to wewnętrzne dotyczące naszej kondycji duchowej - spowiedzi, modlitwy i życia sakramentalnego. Jest możliwość również odbycia spowiedzi generalnej.

Tydzień, w którym idziemy krokami Maryi, w zaciszu góreckiego Gaju. Tu, w tym miejscu, Maryja uczy nas postaw życiowych (codzienna konferencja), modlitwy (szkoła modlitwy i medytacja), przebaczania (szkoła przebaczania) oraz bezpieczeństwa w trudnym dzisiejszym świecie. Tworzymy z grupą rekolekcyjną wspólnotę modlitwy i stołu. Myślę, że najważniejsze jest to, że mamy czas dla siebie, to czego brakuje dzisiejszemu człowiekowi.

Ten czas wsparty jest również pewnym wyrzeczeniem, pełnowartościową dietą warzywno-owocową (1500 cal). Nasza Górecka dieta warzywno-owocowa sporządzona jest z najwyższej jakości nieprzetworzonych regionalnych produktów, oraz z cudownej wody góreckiej o bardzo wysokiej wartości mineralnej. Dieta ta bogata jest w antyoksydanty, witaminy, oraz minerały, które działają na organizm oczyszczająco i odmładzająco.

Dieta ta służy profilaktyce leczenia chorób np. otyłości, nadciśnienia tętniczego, migren, cukrzycy typu II oraz miażdżycy.

Nasza dieta wzmocnieni twój organizm, nabędziesz naturalnej odporności, odkwasi organizm i oczyści go z gromadzonych toksyn oraz złogów jelitowych, poprawi funkcję mózgu, podniesie wydolność psychofizyczną a także poziom energii.

Proponujemy codzienną poranną gimnastykę, a gaj górecki jest miejscem codziennych spacerów, wśród prastarych dębów i grabów.

Jest możliwość skorzystania z masaży.

Zapraszamy kolejnych uczestników rekolekcji do najstarszego polskiego sanktuarium Maryjnego w Górce Klasztornej na kolejne Góreckie Rekolekcje Maryjne.

Informacje - telefonicznie od poniedziałku do piątku od 800 – 1400.

Zgłoszenia przez stronę internetową – www.gorkaklasztorna.com

Dyrektor Domu Rekolekcyjnego

  • Ks. Janusz Jezusek MSF
  • Tel. 515 364 937