Msza Święta zostanie odprawiona w najstarszym Sanktuarium Maryjnym w Polsce, w Górce Klasztornej. Aby intencja została przekazana kapłanowi należy:

• poprawnie wypełnić formularz i wysłać go do nas (przycisk WYŚLIJ)
  • następnie skontaktujemy się w celu: potwierdzenia zaproponowanego terminu lub ustalenia nowego terminu
  • dopiero po naszym potwierdzeniu i wyznaczeniu terminu odprawienia mszy św., będzie można przekazać ofiarę na nasze konto bankowe (w formularzu poniżej wybierz opcję w jaki sposób chcesz otrzymać to potwierdzenie: mailowo lub listownie)

MSZE ŚWIĘTE INDYWIDUALNE

Istnieje możliwość zamawiania Mszy Świętych indywidualnych - terminowych i bezterminowych w różnych intencjach odprawianych przed obrazem Matki Bożej Góreckiej.

• Msza Św. terminowa - termin odprawienia uzgodniony wzajemnie między zamawiającym i kapłanem przyjmującym intencję.
  • Msza Św. bezterminowa - w dowolnym, najbliższym wolnym dniu, bez informowania zamawiającego o terminie odprawienia.

MSZE GREGORIAŃSKIE

Msze św. gregoriańskie to według tradycji Kościoła 30 Mszy świętych odprawionych w intencji jednej osoby zmarłej przez 30 kolejnych dni. Nazwa ta pochodzi do imienia papieża Grzegorza Wielkiego (+604), który na skutek prywatnego objawienia (podczas którego widział zmarłego zakonnika cierpiącego w czyśćcu), w taki sposób modlił się za zakonnika imieniem Justus. Modlitwa papieża okazała się skuteczna, a tradycja Mszy św. gregoriańskich utrwaliła się na stałe w Kościele. Wierni żywią nadzieję, że Bóg w swoim miłosierdziu przez wstawiennictwo św. Grzegorza uwolni zmarłego z kar czyśćca.

Msze Święte gregoriańskie odprawiamy w najbliższym możliwym do odprawienia przez nas terminie. Nie wyznaczamy konkretnej kwoty jaką należy złożyć na ten cel, prosimy jednak uwzględnić, że jest to 30 Mszy Świętych odprawianych przez 1 kapłana.

• Msza św. gregoriańska (30 mszy św. tylko za jedną osobę zmarłą)

PRZYKŁADOWE TREŚCI INTENCJI

Jeśli nie wiesz jak ułożyć treść intencji zachęcamy Cię do skorzystania ze wzorów poniżej:

MSZA ŚW. INDYWIDUALNA:

• Za +. [ wstaw imię Zmarłego ] o dar Nieba
  • Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla [napisz imię tej osoby lub osób] z okazji [napisz okazję np. urodziny, rocznica ślubu lub inne]
  • Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji uzdrowienia z choroby dla [napisz imię tej osoby lub osób]
  • Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o załatwienie ważnej sprawy dla [napisz imię tej osoby lub osób]
  • Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o wytrwanie na drodze powołania kapłańskiego i/lub zakonnego dla [napisz imię tej osoby lub osób]

MSZA GREGORIAŃSKA:

• Za +. [ wstaw imię Zmarłego ] o dar Nieba

TWOJA OFIARA