3 - 9 maja 2021

Poniedziałek – 3 maja 2021

1. Za ++ Mirosławę Słoma oraz Zygmunta Modrak.
  2. Za + Władysława Jarosza o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie (greg.)
  3. W intencji syna Bartosza w zadośćuczynieniu mu krzywd i poleceniu go w opiekę Matki Najświętszej Maryi Panny.

1. W intencji Ojczyzny.
  2. Dziękczynna z okazji 45 urodzin Tomasza Janowieckiego, z podziękowaniem za ocalenie życia i z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, wszelkie potrzebne łaski, światło i Dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej nad Tomkiem i jego rodziną.
  3. Z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Bożej Góreckiej za 45 lat pożycia małżeńskiego Marii i Krzysztofa Forysiak i z prośbą o potrzebne łaski dla nich, ich dzieci i wnuków.

1. Za + Krystynę Fąs (greg.).
  2. Za ++ Mariannę i Brunona Kirchenstein, Zofię i Seweryna Smoleńskich oraz ++ z rodziny.
  3. Za + Bernadetę Bieńkowską.

1. W intencji dzieci pierwszokomunijnych, rodziców, chrzestnych i rodziny

1. Za + Franciszka Pikulika (greg.).
  2. Za + Kazimierza o wieczne zbawienie (greg.)
  3. Za + Jana Adamczyka (greg.).

1. Za + Mirosława Kuleszę.
  2. Za ++ Michała Muszyńskiego oraz Józefę, Władysława i Henryka.

Wtorek – 4 maja 2021

1. Za + Władysława Jarosza o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie (greg.)
  2. Za + Kazimierza o wieczne zbawienie (koniec greg.)
  3. Za + Arkadiusza Ptaszek.

1. Za + Mariana Limann.

1. Za + Michała Muszyńskiego (int.od strażaków OSP Wiktorówko).
  2. Za + Krystynę Fąs (greg.).
  3. O Boże błogosławieństwo dla wnuczki podczas egzaminów maturalnych oraz o łaskę wiary dla wnuków.
  4. Za + Franciszka Pikulika (greg.).
  5. Za + Jana Adamczyka (greg.).
  6. Do Bożego Miłosierdzia o uzdrowienie małżeństwa Moniki i Zbigniewa.

Środa – 5 maja 2021

1. Za ++ Mariannę i Gerarda Wollschläger, Marię i Józefa Wollschläger.
  2. Za + Stanisława Kulmaczewskiego w 12 rocznicę śmierci.
  3. O przebłaganie za grzechy własne i w rodzinie.

1. Za ++ Ks. Franciszka Kobsa, rodziców Weronikę i Walentego.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. Za + Krystynę Fąs (greg.).
  3. Za + Franciszka Pikulika (greg.).
  4. Za ++ rodziców Pisula i Giczela.
  5. Za + Jana Adamczyka (greg.).
  6. O uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Emilii.

Czwartek – 6 maja 2021

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. Dziękczynno-błagalna o łaski Matki Bożej Góreckiej oraz dary Ducha Świętego dla Natalii i Bartłomieja.
  3. Za + męża Józefa Wesolik z okazji 6 rocznicy śmierci i ++ rodziców Agnieszkę, Alojzego Mencel oraz teściów Adelajdę i Leonarda.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Krystyny i Tadeusza z okazji rocznicy zawarcia związku małżeńskiego.

1. O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie do Misjonarzy Świętej Rodziny, za powołanych oraz w pewnej intencji.
  2. Za ++ Mariannę w rocznicę śmierci, męża Stefana, Czesława Konek, Konrada, Benignę, Franciszka Wachowiacz, Józefę, Mariana Ożga oraz Leona Łobodę.
  3. Za + Krystynę Fąs (greg.).
  4. Za + Franciszka Pikulika (greg.).
  5. Za + Jana Adamczyka (greg.).
  6. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Julity i Sylwestra z okazji 25 rocznicy zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego (int. od rodziny Piątek).

Piątek – 7 maja 2021

1. Za + Franciszka Pikulika (greg.).
  2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Za + Małgorzatę Skop.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinie.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. Za ++ Zofię i Stanisława Fąs, Edmunda Piszczek oraz ++ z rodziny Fąs, Herman, Piszczek, Mirr i Grochowskich.
  3. Za + Krystynę Fąs (greg.).
  4. Za ++ Mariannę i Zofię w rocznicę śmierci oraz Stefana, Bronisława, Czesława, Konrada i ++ z rodziny.
  5. Za + Jana Adamczyka (greg.).
  6. Za + Tadeusza Komorowskiego.

Sobota – 8 maja 2021

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Z prośbą do Matki Bożej o dalszą opiekę nad Szymonem.

1. Za + Ryszarda Zapruszewskiego w 10 r. śm., oraz ++ rodziców, brata i teściów.
  2. Za + Jana Adamczyka (greg.).

1. Za + Krystynę Fąs (greg.).
  2. Za + Franciszka Pikulika (greg.).
  3. Za ++ rodziców Stanisława i Leokadię oraz Genewofę Jędrzejek.
  4. Za ++ Stanisława Kugacz z okazji imienin oraz Mariannę, Wiesława i Jana.
  5. Za + Ryszarda Nowaka.
  6. O opamiętanie i łaskę nawrócenia dla Bartka.

VI Niedziela Wielkanocna – 9 maja 2021

1. Za + Krystynę Fąs (greg.).
  2. Za ++ z rodziny Tomasz, Janinę w dniu Matki, Pawła i Cecylię w rocznicę śmierci oraz Mariana z okazji urodzin.
  3. Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Andrzeja z okazji 60 rocznicy urodzin oraz o zdrowie dla całej jego rodziny.

1. Za Parafian.
  2. W intencji I Róży Różańcowej Matek z Walentynowa z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla żyjących i ich rodzin oraz o radość nieba dla zmarłych.
  3. Łoboda.
  4. O zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz o dary Ducha Świętego dla rodziny Pikulik.
  5. Za + Jana Adamczyka (greg.).

1. W intencji Strażaków o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej, a za ++ o życie wieczne.
  2. W intencji OSP z Piesna, Walentynowa i Wiktorówka o opiekę Matki Bożej Góreckiej.
  3. Za + Stanisława Baron z okazji imienin.

1. Za + męża Stanisława.
  2. Z podziękowaniem Matce Bożej za odebrane łaski i z prośbą o dalsze w 38 rocznicę ślubu Jadwigi i Janusza oraz o zdrowie dla całej rodziny.
  3. Za + Franciszka Pikulika (greg.).

1. Z podziękowaniem Matce Bożej Góreckiej za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie dla Baltazara i Grażyny.
  2. Za + Halinę Kasperowicz.