1 – 7 lutego 2021

Poniedziałek – 1 lutego 2021

1. Za †Zofię Brzezińską (greg.).

2. O dobrego męża dla Ilony i o usunięcie wszelkich przeszkód do zawarcia małżeństwa.†

3. O uzdrowienie Bogusławy Nowak-Duszy chorej na Covid, walczącej o życie.

1. Za †Hieronima Gładysza (greg.).

2. Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i łaskę uwolnienia dla Roksany z okazji urodzin oraz potrzebne łaski dla Dominika i Izabeli.

Wtorek – 2 lutego 2021 (Święto Ofiarowania Pańskiego)

1. Za †Zofię Brzezińską (greg.).

1. Za ††mamę Pelagię w rocznicę śmierci, tatę Józefa Mirr oraz ††z rodzin Piszczek, Trępała, Mirr i Fąs.

2. Za †† Konrada z okazji urodzin i imienin, Benignę, Franciszka Wachowiacz, Mariannę, Stefana, Czesława Konek, Józefę, Mariana Ożga oraz Leona Łobodę.

3. O dalszą opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Marii w 78 rocznicę urodzin i zdrowie dla całej rodziny Banach.

1. Za ††Annę Muszyńską w rocznicę urodzin oraz Michała.

Środa – 3 lutego 2021

1. Za †Zofię Brzezińską (greg.).

3. Za †Stanisława Rzeźnik w 10. rocznicę śmierci o dar nieba.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

I Czwartek – 4 lutego 2021

1. Za †Zofię Brzezińską (greg.).

3. Za †Marcina Jakubowskiego.

1. O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie do Zgromadzenie Misjonarzy Świętej Rodziny, o wytrwanie powołanych i w pewnej intencji.

2. Za †Hieronima Gładysza (greg.).

3. Za ††Zbigniewa w rocznicę śmierci, Marcina, Rafała Łubińskiego, Sewerynę, Franciszka Piszczek, Weronikę, Walentego i ks. Franciszka Kobs.

I Piątek – 5 lutego 2021

1. Za †Zofię Brzezińską (greg.).

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za ††polecanych w wypominkach.

I Sobota – 6 lutego 2021

2. Za †Zofię Brzezińską (greg.).

3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

4. Za ††Jerzego, Elżbietę, Benedyktę, Stefanię, Brunona, Krystynę, Henryka, Zygmunta, Ryszarda i Kazimierza.

Z podziękowaniem za otrzymane łaski a szczególnie łaskę trzeźwości i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz dalsze trwanie w trzeźwości dla Michała z okazji 32 rocznicy abstynencji oraz potrzebne łaski dla jego żony i całej rodziny.

1. W intencji Ojczyzny.

2. Za ††Weronikę Gondek w 27 rocznicę śmierci, męża Piotra, Annę i Hieronima Tucholskich oraz ††z rodziny Gondek i Tucholskich.

3. Za †Hieronima Gładysza (greg.).

4. Za rodzinę Fryc.

5. Za †Wiesławę Kowalską z okazji urodzin oraz ††rodziców Urszulę i Józefa Spychała.

V Niedziela Zwykła – 7 lutego 2021

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej z okazji 70 urodzin.

2. Za ††Gertrudę w rocznice śmierci, męża Benedykta oraz ††z rodzin Kozłowskich i Łobodów.

3. Z okazji 85 urodzin Tadeusza i 18 urodzin Jadwigi o zdrowie i zgodę w rodzinie.

1. Za parafian.

2. Za †Ewę.

3. Za ††Franciszka Kowalskiego w 38 rocz. śmierci i Helenę, Stefana, Urszulę, Seweryna, Janinę, Pawła i Franciszka.

4. Za †Kazimierza w rocznicę śmierci oraz za ††rodziców.

1. Za †Zofię Brzezińską (greg.).

2. Za †Stanisława Marlewskiego z okazji urodzin.

3. Za ††Jana, Józefę, s. Władysławę, s. Czesławę, Jadwigę, Józefa, Władysława i Franciszka Piszczek.

1. Za †Hieronima Gładysza (greg.).

2. Za †Alojzego Kaweckiego.

3. Za ††Irenę i Alfonsa Januszewskich oraz ††z rodziny.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla rodziców Jadwigi i Stanisława z okazji 51 rocznicy ślubu.

2. O zdrowie dla Wandy i Bolesława Gierek.