11 – 17 stycznia 2021

Poniedziałek – 11 stycznia 2021

1. Za †Stanisławę Chmielowiec. (greg.)

2. O dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Bartka Jakubczyka.

3. O dobrego męża dla Ilony i o usunięcie wszelkich przeszkód do zawarcia małżeństwa.

4. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej Pocieszenia o nawrócenie i uwolnienie z nałogów oraz uzależnień, powrót na łono Kościoła i rodziny, potrzebne łaski i Boże błog. na kolejne lata dla Małgosi i Janiny z córkami oraz wnuczętami z rodzinami.

1. Za ††Annę, Jana, Krystynę i Henryka Fąsów oraz ††z rodziny Fąsów, Łańskich i Ciepłuchów.

2. O przerwanie konsekwencji i skutków grzechów w Bogu wiadomej rodzinie oraz pojednanie w tej rodzinie.

3. Do Matki Boskiej Góreckiej o zdrowie i blog. Boże dla Dominika Włodarek w 1 rocznicę urodzin.

4. Za ††Jana i Rozalię Czerwińskich oraz Zbigniewa i Dorotę Dróbka.

5. Za †Stefanię Mirr o dar życia wiecznego (int. od siostry z rodziną).

6. Rez. Honorata Kochańczyk.

Wtorek – 12 stycznia 2021

1. Za †Stanisławę Chmielowiec. (greg.)

2. O dobrego męża dla Ilony i o usunięcie wszelkich przeszkód do zawarcia małżeństwa.

3. W intencji Grażyny o Dobrą Śmierć.

4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błog. i opiekę MB. Góreckiej dla Klary, Anny, rodziny Pellowskich i Bluma.

1. O przerwanie konsekwencji i skutków grzechów w Bogu wiadomej rodzinie oraz pojednanie w tej rodzinie.

2. Za †Edmunda Zendel w rocznicę śmierci.

3. Za †Stefana Starszaka.

4. Do Miłosierdzia Bożego o wieczną radość dla ††rodziców Marianny i Bolesława Mściechowskich, Rozalii i Józefa Żak, oraz ††z rodzin i dusze w czyśćcu cierpiące.

5. Za †Józefa Modraka w 6 rocznicę śmierci.

Środa – 13 stycznia 2021

1. Za †Stanisławę Chmielowiec. (greg.)

3. Za ††rodziców Józefa i Zofię Kaluźniak w 6 rocznicę śmierci.

4. Za †Eugeniusza Paczóskiego w 13 rocznicę śmierci.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Za †Agnieszkę Ziarnek w rocznicę śmierci oraz ††z rodziny.

3. O przerwanie konsekwencji i skutków grzechów w Bogu wiadomej rodzinie oraz pojednanie w tej rodzinie.

4. Do Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski w minionym roku i z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz światło Ducha Świętego w rodzinie i gospodarstwie.

5. Za ††Franciszka w rocznicę śmierci, Sewerynę, Anastazję i Wawrzyńca Piszczek, Marcina, Zbigniewa i Rafała Łubińskiego.

6. O łaskę uzdrowienia dla Mamy Haliny.

Czwartek – 14 stycznia 2021

1. Za †Stanisławę Chmielowiec. (greg.)

3. Za ††ojca Leona Tatura, jego rodziców Hildegardę i Maksymiliana, brata Gintra Tatura oraz wujka Wilhelma Tatura.

4. Za 10 lat od wstąpienia do Stowarzyszenia Apostolstwa Dobrej Śmierci (intencja od Teresy Gendy).

3. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej do Boga w Trójcy Przenajświętszej z prośbą oto, aby pobłogosławił kapłanom i osobom konsekrowanym, uświęcał ich, pomagał im, oczyszczał ich, troszczył się o nich i podtrzymywał ich swoją miłością.

4. Za ††Leokadię Sobczyk w 4 rocznicę śmierci, męża Tadeusza oraz rodziców z obojga stron.

5. Za †Józefa Sikorę (int. od siostry Teresy).

Piątek – 15 stycznia 2021

3. Za †Józefa Chryczyk.

4. O opiekę Matki Bożej Góreckiej i pomoc w podjęciu ważnej decyzji dla Julii Marii.

5. O trzeźwość i nawrócenie dla Marka Świercz.

1. Za ††polecanych w wypominkach.

3. Za †Małgorzatę Smyczek.

4. W podziękowaniu za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę oraz błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

5. Z podziękowaniem za dar życia Bożego dla nowo ochrzczonego Deca i z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla niego i jego rodziny.

Sobota – 16 stycznia 2021

2. Za †Stanisławę Chmielowiec. (greg.)

3. W int. Barbary Budrowskiej w rocznice urodzin i jej rodziny o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

4. Do Matki Bożej Góreckiej, Anioła Stróża, św. Jana Pawła II z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i dary Ducha Św. dla Anety z okazji urodzin.

5. Za ††rodziców Ludwikę i Antoniego Rzechtalskich, siostrę Urszulę, Zofię Stankiewicz, dziadków Rzechtalskich i Stankiewicz oraz Józefa Chudego.

1. Za ††męża Edmunda, rodziców Nepomucenę i Antoniego oraz ††z rodzin Piszczek, Trępała, Mirr i Fąs.

3. Za ††Jadwigę i Antoniego Tenczar, dzieci oraz ††z rodziny Ciepłuch, Biniak i Szweda.

4. Za †Włodzimierza w 2 rocznicę śmierci.

5. O szczęśliwe rozwiązanie oraz o zdrowie dla matki i dziecka.

II Niedziela Zwykła – 17 stycznia 2021

1. Za †Stanisławę Chmielowiec. (greg.)

2. Z okazji 53 rocznicy urodzin Anieli o zdrowie i zgodę w rodzinie.

3. O łaskę pokoju i Boże błogosławieństwo w rodzinie.

1. Za parafian.

2. Z podziękowanie za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Krystyny w 70 rocznicę urodzin oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla dzieci i ich rodzin.

3. Za ††Zofię, Reginę i Mariusza.

1. Za †Jolantę Śliwińską o wieczne zbawienie.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Alberta, Alana, Stanisławy i Roksany w dniu urodzin.

3. Z podziękowaniem Matce Bożej Góreckiej za uratowanie życia w wypadku samochodowym i za wszystkie otrzymane łaski.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Zuzi, jej rodziców i rodzeństwa na dalsze lata życia z okazji 15 urodzin.

2. Za †Marię Jende.

3. W intencji Bartka, z prośbą o szybki powrót do domu.

2. Za ††Jana Zdebel i Jonasa Westerholt oraz za wszystkich ††z rodziny Zdebel, Tomasz, Kowalskich i Bernarda Wojtala.