12-18 lipca 2021

Poniedziałek – 12 lipca 2021

1. Rez. Łoboda.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i Św. Józefa oraz dary Ducha Świętego, a szczególnie o powrót do zdrowia i pełni sił dla Dariusza.
  2. Za + Piotra Kleczkę (greg.).
  3. Za ++ Marię i Mirosława Bejger o wieczne zbawienie.
  4. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i potrzebne łaski dla ks. Adama z okazji urodzin.

Wtorek – 13 lipca 2021

2. Za + Rozalię Golińską o dar nieba (greg.)
  3. Intencja błagalna o uzdrowienie duszy i ciała zaszczepionej Karolinki.

1. O nawrócenie Anety.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa oraz dary Ducha Świętego, a szczególnie o powrót do zdrowia i pełni sił dla Dariusza.
  2. Za + Piotra Kleczkę (greg.).
  3. Za ++ Blandynę i Henryka Tadych, Bogdana, Eugeniusza Mrotka i rodziców Jana i Katarzynę.
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Marii z okazji urodzin.

Środa – 14 lipca 2021

2. Za + Rozalię Golińską o dar nieba (greg.)

1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Igora w 14 rocznicę urodzin..

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa oraz dary Ducha Świętego, a szczególnie o powrót do zdrowia i pełni sił dla Dariusza.
  3. Za + Piotra Kleczkę (greg.).
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i dary Ducha Świętego dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Niepokalana” z Górki Klasztornej.

Czwartek - 15 lipca 2021

2. Za + Rozalię Golińską o dar nieba (greg.)
  3. Przebłagalna za zaniedbania z ziemskiej pielgrzymki ojca Efrenna Bissagi.

1. Za ++ rodziców: Czesławę i Włodzimierza Burzyńskich oraz ++ z rodziny.

1. Za ++ Annę w 25 rocznicę śmierci oraz jej męża Franciszka.

Piątek – 16 lipca2021

2. Za + Rozalię Golińską o dar nieba (greg.)
  3. O zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji 21 urodzin dla Julii Przybylskiej.

1. W intencji Adeli Moszkowicz o zdrowie z okazji 82 urodzin.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  3. Za + Piotra Kleczkę (greg.).
  4. Do Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Beaty i Mateusza w 10 rocznicę ślubu.

Sobota – 17 lipca 2021

2. Za + Hildegardę, Eleonorę Nieborak (greg.)

1. Za + Rozalię Golińską o dar nieba (greg.)

1. Ślub - Monika Haręza i Tomasz Pasternak.

1. Ślub - Monika Mostył i Dawid Orłowski.

1. Ślub - Magda Krutczenko i Eryk Skotarczak.

1. Za ++ córkę Kunegundę w 8 rocznicę śmierci, męża Alfonsa, rodziców i rodzeństwo z obojga stron.

XVI Niedziela Zwykła - 18 lipca 2021

1. Za ++ Franciszka i żonę Stefanię.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa oraz o dary Ducha Świętego, a szczególnie o powrót do zdrowia i pełni sił dla Dariusza.
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinie.

1. Za parafian.
  2. Za + Ewę.
  3. Za ++ Helenę Kowalską w 57 rocznicę śmierci, Franciszka, S. Eugenię, Stefana, Urszulę, Sewerynę, Janinę, Pawła i Franciszka.
  4. Za ++ syna Kazimierza Adamczyka w 2 rocznicę śmierci, męża Jana oraz wnuczkę Martynę.
  5. Przez cudowne wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej za Rafała z okazji 21 urodzin, o szczęśliwą operację i powrót do zdrowia.

1. Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Anny i Andrzeja oraz całej rodziny z okazji 41 rocznicy ślubu.
  2. Za ++ Jadwigę Głyżewską w rocznicę śmierci oraz jej męża Onufrego, rodziców i rodzeństwo z obojga stron, o łaskę życia wiecznego.
  3. Za + męża i ojca Mieczysława o dar życia wiecznego (int. od żony, córki i syna z rodzinami).
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz zdrowie dla Kuby Kowalskiego w 1 rocznicę urodzin.

2. Za + Emilię Mrotek.
  3. Za + Piotra Kleczkę (greg.).
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo z okazji 80 rocznicy urodzin oraz 53 rocznicy ślubu Krystyny i Rafała.

1. Za + Rozalię Golińską o dar nieba (greg.)