18 – 24 stycznia 2021

Poniedziałek – 18 stycznia 2021

1. Za †Stanisławę Chmielowiec. (greg.)

2. O dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Bartka Jakubczyka.

3. O dobrego męża dla Ilony i o usunięcie wszelkich przeszkód do zawarcia małżeństwa.

4. Dziękczynna za 71 lat życia i z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Marii.

1. O przerwanie konsekwencji i skutków grzechów w Bogu wiadomej rodzinie oraz pojednanie w tej rodzinie.

2. O potrzebne łaski dla rodziny Guglów i radość wieczną dla Łucji.

3. Przebłagalna za zabicie dzieci nienarodzonych w rodzinie i z prośbą o uleczenie tych zranień.

4. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

5. Za †Józefa Sikorę oraz ††rodziców i Marka Jaworskiego (int. od siostry Kazimiery z rodziną).

Wtorek – 19 stycznia 2021

1. Za †Stanisławę Chmielowiec. (greg.)

2. O dobrego męża dla Ilony i o usunięcie wszelkich przeszkód do zawarcia małżeństwa.

3. W intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci.

4. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. W intencji małżonków Teresy i Mieczysława Kulmaczewskich, o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski w 60 rocznicę urodzin.

3. Z okazji 9 urodzin Karolka z prośbą o wstawiennictwo Matki Boskiej Góreckiej i dary Ducha Świętego, by wzrastał w mądrości i radości Dziecka Bożego.

4. Za ††Ewelinę i Henryka.

5. Za ††Stanisława i Władysławę Cybuskich w rocznicę śmierci.

Środa – 20 stycznia 2021

1. Za †Stanisławę Chmielowiec. (greg.)

3. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krzysztofa Grabowskiego.

4. Za †Ireneusza Szala w 2 rocznicę śmierci oraz ††Różę, Waltera, Rudolfa Szala, Zofię i Mieczysława Zgnilec.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz dary Ducha Świętego dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym z Górki Klasztornej.

3. Za ††Marka Jaworskiego, ojca Jana w 17 rocznicę śmierci, dziadków oraz ††z rodziny Mecha, Fąs, Jaworskich i Sikora.

4. O przerwanie konsekwencji i skutków grzechów w Bogu wiadomej rodzinie oraz pojednanie w tej rodzinie.

5. Za †Józefa Sikora (int. od Zakładu Pogrzebowego „Kalia”).

Czwartek – 21 stycznia 2021

1. Za †Stanisławę Chmielowiec. (greg.)

3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

4. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o przebaczenie grzechów i wieczne zbawienie dla Jadwigi.

1. Za ††Józefę, Mariana, Rozalię i Teofila Ożga, Leokadię i Piotra Pikulik, Leona, Anielę i Teodora Łoboda oraz Konrada Wachowiacz.

2. O przerwanie konsekwencji i skutków grzechów w Bogu wiadomej rodzinie oraz pojednanie w tej rodzinie.

3. Za ††Franciszka Tucholskiego w dniu urodzin, żonę Władysławę oraz dziadków z obojga stron.

4. Za ††Mariana Malińskiego w 3 rocznicę śmierci oraz żonę Magdalenę o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie.

5. O Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie.

Piątek – 22 stycznia 2021

1. Za †Stanisławę Chmielowiec. (greg.)

3. O przemianę serca Maćka i wybaczenie sobie win w małżeństwie.

4. Do Miłosierdzia Bożego z podziękowaniem  za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i światło Ducha Św. dla rodziny Koza, Kwieton, Grabinski, Kosa, Kasperczyk oraz w pewnej intencji.

1. Za ††polecanych w wypominkach.

3. Za ††Zbigniewa w rocznicę urodzin, Marcina i Rafała Łubińskiego oraz ††z rodziny Piszczek i Kobs.

4. Za ††Leokadię, Stanisława Jędrzejek oraz córkę Genowefę, Tadeusza i Leokadię.

5. Z podziękowaniem do Matki Bożej Góreckiej za odebrane łaski i z prośbą o dalsze dla Kamili w 80 rocznicę urodzin i Wiesławy w 48 rocznicę urodzin.

6. Za †Józefa Sikorę oraz ††z rodziny.

Sobota – 23 stycznia 2021

2. Za †Stanisławę Chmielowiec. (greg.)

4. Za †Stefanię i Stanisława Barcikowskich (int. od syna Wiesława).

5. Za ††Józefa Kardysa, rodziców Konstatncję i Stanisława Kardysów, Irenę i Henryka Mazur, ††z rodziny Kazubowskich oraz  Grażynę.

3. Do Matki Boskiej Góreckiej w int. córki Agnieszki z prośbą o nawrócenie i życie w związku sakramentalnym.

4. Za †Marię Cieślik.

5. Za †Annę Krzemińską w 1 miesiąc po śmierci.

III Niedziela Zwykła – 24 stycznia 2021

1. Za ††Stefanię z okazji urodzin i męża Franciszka.

2. Za †Stanisławę Chmielowiec. (greg.)

3. Z podziękowaniem za wszystkie dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o dalsze, a w szczególności zdrowie i niezbędne łaski na dalsze lata życia, doczekania wnuka i zostanie babcią i pogodnej starości dla Brygidy w 61 rocznicę urodzin.

4. Za ††Józefa Kierszkowskiego urodzonego w tej parafii, ojca Mieczysława i całą rodzinę Kierszkowskich.

1. Za parafian.

2. Za ††Michała Muszyńskiego oraz Jana (int. od rodziców).

3. Z podziękowanie Matce Bożej Góreckiej za opiekę, z prośbą o zdrowie i błogosław. Boże dla Anny w dniu urodzin oraz o potrzebne łaski w rodzinie i gospodarstwie.

4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Marii Magdaleny Komorowskiej w 96 rocznicę urodzin oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny.

1. Za ††Franciszka Tucholskiego w dniu imienin oraz żonę Władysławę.

2. Za †Gertrudę Giedrojec o wieczne zbawienie.

3. Za †Antoniego Gniot w 34 rocznicę śmierci oraz ††z rodziny Gniot, Struzik, Cerlak i Arnd.

2. Za ††Sabinę, Janinę, Zofię, Krzysztofa, Stanisława, Jana i Mariusza Bryzek oraz ††z rodziny.

3. Za ††Jana Mrotka i Czesława Michałek z okazji dnia dziadka (int. od wnuków Angeliki, Kacpra i Michała).

4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Góreckie dla Bogumiły i Andrzeja oraz potrzebne łaski i dary Ducha Św. dla całej rodziny.

1. Za †Mariana Krause (int. od brata Jerzego z rodziną).

2. Za ††dziadków z rodziny Szwedziaków, Putkowskich, Rojek i Bąkowskich.