19 – 25 kwietnia 2021

Poniedziałek – 19 kwiecień 2021

1. Za + Władysława Jarosza o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie (greg.)
  2. Za + Kazimierza o wieczne zbawienie (greg.)
  3. Za + Mirosława Kuleszę.
  4. O szczęśliwy przebieg operacji guza mózgu dla Leszka Janowieckiego, o światło i dary Ducha Św. dla lekarzy i całego personelu medycznego, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej Góreckiej nad Leszkiem i jego rodziną.
  5. Z podziękowaniem za dotychczasowe łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Ryszarda i Agnieszki w 40 rocznicę ślubu.
  6. O szczęśliwą operację dla córki Joanny.

1. Za ++ Kazimierza, Jana i Henryka Słonka.
  2. Za + Urszulę Zamorską w 1 rocznicę śmierci (int. od siostry Danuty).
  3. Za + Zenona Kraskę o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie.
  4. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Zofii.

Wtorek – 20 kwiecień 2021

2. Za + Kazimierza o wieczne zbawienie (greg.)
  3. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej z prośbą o łaskę zdrowia na duszy i ciele dla Urszuli Rudowicz.
  4. W intencji Tomasza z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz dalszą przyjaźń.

1. Dziękczynno-błagalna o łaski Matki Bożej Góreckiej oraz dary Ducha Świętego dla Natalii i Bartłomieja.
  2. O łaskę zdrowia i dary Ducha Św. dla opiekujących się lekarzy.
  3. Za + Zenona Kraskę o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie.
  4. O pancerz Bożej Miłości i rozproszenie ciemności serc i dusz Narodu Polskiego.
  5. Za ++ rodziców Janinę i Jana Rojek oraz Weronikę i Józefa Czyż.
  6. O uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Kasi i Szczepana.

Środa – 21 kwiecień 2021

2. Za + Kazimierza o wieczne zbawienie (greg.)
  3. Za ++ Ewę i Władysława Przepiórów o dar nieba.
  4. Za + nauczycielkę Małgorzatę Padyjasek o wieczną radość.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i dary Ducha Świętego dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Niepokalana” z Górki Klasztornej.
  3. Za ++ Szczepana Ziarnek w 19 rocznicę śmierci i żonę Łucję.
  4. Za ++ męża Edmunda, rodziców Nepomucenę i Antoniego oraz ++ z rodzin Piszczek, Trępała, Mirr i Fąs.
  5. Za ++ Józefę Banach w 16 rocznicę śmierci, męża Pawła, Stanisława, Jana i Wiesława.
  6. Za + Ewę Kowalską w 1 miesiąc po śmierci.

Czwartek – 22 kwiecień 2021

2. Za + Kazimierza o wieczne zbawienie (greg.)
  3. Za wst. NMP Góreckiej o wytrwałość, wierność Trojjedynemu Bogu i złożonym ślubom oraz o świętość życia i płodności duchowej ku Bożej chwale dla Małgorzaty Marii z dziećmi chrzestnymi i duchowym potomstwem poleconym NSPJ i Ave Marii.
  4. Za + Andrzeja Ludwig w I rocznicę śmierci oraz ++ rodziców i wuja Stefana.

2. Za + Zenona Kraskę o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie.
  3. Za ++ Karola Zamojskiego, Marię i Rudolfa Wajand, Eryka Wajand, Elżbietę i Rudolfa Bednorz i za wszystkich ++ z rodziny.
  4. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji Panu Bogu wiadomej.
  5. Za + Helenę Ciepłuch (int. od syna Stanisława z żoną).
  6. O uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Pauliny i Szymona.

Piątek – 23 kwiecień 2021

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Za + Kazimierza o wieczne zbawienie (greg.)
  4. O powrót córki Anny na łono Kościoła oraz o głęboką wiarę dla dzieci i wnuków.
  5. Za + Wacława Grządziel o dar Nieba.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. Za ++ rodziców Jadwigę i Wojciecha oraz s. Wincentę Kmieć.
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Antoniego i Marii w 44 rocznicę ślubu.
  4. Za ++ Janusza oraz Juliannę, a także wszystkich bliskich z rodziny.
  5. Do Matki Bożej Góreckiej z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Krystyny Senskiej i całej rodziny.

Sobota – 24 kwiecień 2021

2. Za + Władysława Jarosza o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie (greg.)
  3. Za + Kazimierza o wieczne zbawienie (greg.)
  4. Za ++ Jakuba i Piotra Włodek.

1. Za + Michała Muszyńskiego w 1 rocznicę śmierci.
  2. Z podziękowaniem Matce Bożej Góreckiej za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i zgodę w rodzinie w 39 rocznicę ślubu.
  3. Za + Jerzego w dniu imienin oraz ++ z rodziny o dar nieba.
  4. Za ++ Marię i Antoniego Pazderskich oraz Bronisława Jóźwiak.
  5. Za + Antoniego Ciepłuch z okazji urodzin.
  6. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i liczne potomstwo jakim Pan Bóg obdarzył i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Julity i Sylwestra z okazji 25 rocznicy sakramentu małżeństwa oraz potrzebne łaski dla dzieci.

IV Niedziela Wielkanocna – 25 kwiecień 2021 (Dobrego Pasterza)

1. Za ++ Władysławę z okazji urodzin oraz męża Józefa.
  2. Do Matki Bożej Góreckiej o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny oraz z podziękowaniem za 51 lat przeżytych w małżeństwie.
  3. Za ++ rodziców Annę i Antoniego Mrotków oraz Alfonsa i Andrzeja Wiśniewskich.

1. Za parafian.
  2. Za + Ewę.
  3. Za ++ Longina Dróbka w 13 rocznicę śmierci oraz córkę Małgorzatę.
  4. Za ++ Mariusza i Reginę.

1. W intencji dzieci mających I rocznicę Komunii Świętej, ich rodziców i rodziny o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej Góreckiej.
  2. Za ++ Tadeusza Adamczewskiego w rocznicę śmierci oraz jego żonę Stanisławę i syna Leszka o łaskę życia wiecznego.
  3. Za + Helenę w 1 rocznicę śmierci.

1. W intencji ofiarodawców wspierających wszystkich dzieła w Sanktuarium góreckim.
  3. Za + Eugenię Dembek w 1 rocznicę śmierci oraz ++ rodziców i rodzeństwo.

1. Za + Kazimierza o wieczne zbawienie (greg.)
  2. Za wst. NMP Góreckiej o wytrwałość, wierność Trojjedynemu Bogu i złożonym ślubom oraz o świętość życia i płodności duchowej ku Bożej chwale dla Małgorzaty Marii z dziećmi chrzestnymi i duchowym potomstwem poleconym NSPJ i Ave Marii.