2 - 8 maja 2022

Poniedziałek – 2 maja 2022

1. Za ++ Józefa w rocznicę śmierci, żonę Antoninę oraz rodzeństwo.
  2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Za + Krystynę Malicką z Wysokiej.
  4. O dar nieba dla + mamy Danuty Koźniewskiej z okazji urodzin i Dnia Matki

1. Za + Dariusza Wajer (greg.)
  2. Za + Tadeusza Piszczek (greg.)
  3. Za + Witolda Mazurka w dniu urodzin.
  4. O Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej Góreckiej, zdrowie i dobrych mężów dla Karoliny, Dominiki i Marzeny.
  5. Za + Zdzisława Zelek (int. od Alka, Marii, Eli i Marka).

Wtorek – 3 maja 2022 (Urocz. N. M. P. Królowej Polski)

1. Za + Tadeusza Piszczek (greg.)
  2. Za + Mirosława Kuleszę.
  3. Z podziękowaniem Matce Bożej Góreckiej za szczęśliwą operację oraz przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej z prośbą o dary Ducha Świętego, pomyślne zdanie matury dla Anny oraz o łaskę zdrowia i dobre wyniki badań.

1. W intencji dzieci pierwszokomunijnych, rodziców, chrzestnych i rodzin.

1. W intencji Ojczyzny.
  2. Za ++ Mariannę i Brunona Kirschenstein, Zofię i Seweryna Smoleńskich oraz Irenę Zientkowską.
  3. Za ++ z rodziny Korpalów i Murachów.

1. O szczęśliwe rozwiązanie dla córki i o zdrowie oraz Boże błogosławieństwo dla matki i dziecka.
  2. Za ++ Barbarę Klebs i Mieczysława Wolińskiego.
  3. O błogosławieństwo Boże i opiekę MB Góreckiej dla Mateusza z okazji rocznicy Pierwszej Komunii Św.

1. Za + Dariusza Wajer (greg.)
  2. Za + Eugeniusza Kozłowskiego w 15 rocznicę śmierci oraz ++ z rodzin Kozłowskich i Gradowskich

Środa – 4 maja 2022

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Za ++ ks. Józefa Meisel, brata Jerzego i rodziców Józefa i Albinę Meisel.

1. Rez. Korpal

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. Za + Dariusza Wajer (greg.)
  3. Za + Tadeusza Piszczek (greg.)
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej, zdrowie i umocnienie w miłości dla Sabiny i Ryszarda w 50 rocznicę małżeństwa.
  5. Za + Jana Mecha.

I Czwartek - 5 maja 2022

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Marka Łuc z okazji 23 urodzin.
  2. Za + Marię Wollschläger.
  3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za ++ Annę, Roberta, Józefa Kulpów, Mikołaja Łuczyk oraz ++ z rodziny Kulpów i Łuczyków

1. O nowe, święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie do MSF oraz o wytrwanie dla powołanych.
  2. Za + Dariusza Wajer (greg.)
  3. Za + Tadeusza Piszczek (greg.)
  4. O dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Natalii.
  5. Za + Pawła Radowskiego.

I Piątek – 5 maja 2022

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. W intencji dziękczynnej za łaskę nawrócenia oraz prosząc o Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi.
  3. O Boże błogosławieństwo i opiekę Najświętszej Maryi Panny dla księdza Dawida.

1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla zespołu muzycznego „Padre Nuestro”.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. Za ++ Mariannę w rocznicę śmierci, męża Stefana, Czesława Konek, Konrada, Benignę, Franciszka Wachowiacz, Józefę, Mariana Ożga oraz Leona Łobodę.
  3. Za + Dariusza Wajer (greg.)
  5. Za + syna Michała i ++ z rodziny o radość życia wiecznego

I Sobota – 7 maja 2022

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla małżeństwa Dariusza i Grażyny.

1. O przebłaganie Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej za grzechy Narodu Polskiego oraz o rychły tryumf Niepokalanego Serca Maryi w duszach, rodzinie, parafii  w Polsce i na świecie.

1. W intencji Ojczyzny.
  2. Za + Dariusza Wajer (greg.)
  3. Za ++ Mariannę w rocznicę śmierci, Zofię w rocznicę śmierci oraz ++ Stefana, Bronisława, Czesława i Konrada.
  4. Za + Tadeusza Piszczek (greg.)
  5. O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i potrzebne łaski dla osób modlących się podczas czuwania i ich rodzin.

IV Niedziela Wielkanocna (Dobrego Pasterza) – 8 maja 2022

1. Za ++ Franciszka i Stanisława Pająk w dniu imienin i urodzin oraz Michalinę i ++ z rodziny.
  2. Za ++ ks. Franciszka Kobs, rodziców, Weronikę, Walentego i córki.
  3. Za + Stanisława Baron z okazji imienin.
  4. Za + Stanisława Sawośko o dar nieba.

1. Za Parafian.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla II Róży Kobiet różańcowych z Walentynowa a dla zmarłych o łaskę życia wiecznego.
  3. Za ++ Zofię i Stanisława Fąs, Edmunda Piszczek oraz z rodzin Fąs, Hermann, Piszczek, Mirr i Grochowskich.
  4. Za + Tadeusza Piszczek (greg.)
  5. Za ++ Agnieszkę, Pawła i Klementynę Kapeja.

1. W intencji dzieci mających rocznicę I Komunii św., ich rodziców i rodzin.
  2. Za + Barbarę Tomasz (int od kuzynki Bożeny z Gdyni).
  3. O Boże błogosławieństwo dla lekarza Michała Klaga oraz jego rodziny (int. od Ewy Korpal).
  4. Za + Henryka Tomczyka (int. od kierowców autobusów „Farmutil”  Śmiłowo).

1. Z okazji 39 rocznicy ślubu z podziękowaniem Matce Bożej Góreckiej za odebrane łaski, z prośbą o dalsze oraz zdrowie dla Jadwigi i Janusza oraz mamy Marty i całej rodziny.
  2. Za + Stanisława Kugacza z okazji imienin oraz ++ z rodziny.
  3. O łaskę nieba dla + Stanisława Bąk z okazji imienin.

1. Za + Dariusza Wajer (greg.)
  2. Za + Stanisława Putkowskiego oraz ++ z rodziny i o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.