21 - 27 marca 2022

Poniedziałek – 21 marca 2022

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. Z podziękowaniem za uzdrowienie, opiekę Matki Najświętszej i potrzebne łaski dla Mateusza Adamskiego.
  3. Za + Helenę Piksa (greg.).
  4. Do Opatrzności Bożej, przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej i św. Jacka, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Jacka Filipowskiego i jego dzieci.

1. Za + Bronisława Olejnika (greg.).
  2. Za ++ Ewę Kowalską w 1 rocznicę śmierci, jej mamę Wandę, tatę Stefana w dniu urodzin o dar życia wiecznego oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mamy Anieli z okazji 87 rocznicy urodzin.
  3. Za + Marka Drożdżaka w 3 rocznicę śmierci (int. od siostry z rodziną).
  4. Za + Krzysztofa w rocznicę urodzin (int. od żony i córek).

Wtorek – 22 marca 2022

3. Za + Helenę Piksa (greg.).
  4. Do Opatrzności Bożej, przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej i św. Rity, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny oraz dla Aliny Kukla z okazji 50 urodzin.

1. Za + Bronisława Olejnika (greg.).
  2. Za ++ Adolfa Słupik, Franciszka Muller, Marka Bzik oraz rodziców z obu stron.
  3. O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Boskiej z okazji 18 urodzin Tomasza.
  4. Za ++ mamę i siostrę Barbarę  z okazji 65 rocznicy urodzin, o dar nieba.

Środa – 23 marca 2022

3. Za + Helenę Piksa (greg.).
  4. Do Opatrzności Bożej, przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże dla Joanny i Eugeniusza.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. Za + Bronisława Olejnika (greg.).
  3. Za ++ Jadwigę Modrak w 1 rocznicę śmierci oraz Józefa Modrak z okazji imienin.
  4. Za + Zygmunta Brzezińskiego w 1 rocznicę śmierci.

Czwartek - 24 marca 2022

1. Za + Józefa Wollschläger.
  2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. O potrzebne łaski dla żony Beaty w kolejną rocznicę urodzin.
  4. Za + Helenę Piksa (greg.).

2. Za + Ks. Jana Tadych.
  3. Z podziękowaniem za uzdrowienie, opiekę Matki Najświętszej i potrzebne łaski dla Mateusza Adamskiego.
  4. Za ++ Barbarę Zarębską w 1 rocznicę śmierci, męża Bogdana i córkę Iwonę

Piątek – 25 marca 2022 (Urocz. Zwiastowania Pańskiego)

1. Za + Ewę Reszczyńskq w 1. rocznicę śmierci, z prośbą o dar nieba.
  2. Za + Mirosława Kuleszę.
  3. Za + Helenę Piksa (greg.).

1. Za ++ Edmunda Kucharskiego i Józefa Kaczmarka w rocznicę urodzin.
  2. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Rity Lala i córek z rodzinami.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. Za + Bronisława Olejnika (greg.).
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla rodziny.

Sobota – 26 marca 2022

1. Za + Bronisława Olejnika (greg.).
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz zdrowie dla Ludwiki z okazji urodzin (int. od córek z rodzinami).
  3. Za + Włodzimierza z okazji urodzin.
  4. Za ++ rodziców Leokadię i Witolda Baumgart oraz ++ z rodziny.
  5. Z podziękowaniem Matce Bożej Góreckiej za otrzymane łaski, z prośbą o dalsza opiekę nad Oliwią i Ileną.

IV Niedziela Wielkiego Postu – 27 marca 2022

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie oraz Boże błogosławieństwo dla mamy z okazji 80 rocznicy urodzin.

1. Za Parafian.
  2. Za ++ Juliana Korpal w rocznicę śmierci, Wacława, Krystynę, Jana, Alojzego Łosoś, Annę i Franciszka Plewa oraz ++ rodziców.
  3. Za ++ Stanisławę i Karola Wielgus oraz ++ z obojga stron.
  4. Za + Anielę Adamowską w rocznicę śmierci i za ++ z rodziny Adamowskich, Wysockich i Gabrielę Zielińską.

1. Za + Mariannę Piotrowską z okazji urodzin (int. od dzieci z rodzinami).
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz zdrowie dla Henryka z okazji 71 urodzin.
  3. Z podziękowaniem za dar życia Tomaszka oraz błogosławieństwo dla całej rodziny.

1. W intencji ofiarodawców wspierających wszystkie dzieła w Sanktuarium Góreckim.
  2. Za ++ Alojzego Kaweckiego i Marię Jende.
  3. Za ++ Monikę, Stefana, Andrzeja Jabłońskich oraz Czesława Ambrożego, o dar Nieba.

1. Za + Floriana Lala o szczęśliwość wieczną z okazji urodzin.
  2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Jarosława z okazji urodzin oraz radość wieczną dla ++ Wandy i Konrada Konek.