23 - 29 maja 2022

Poniedziałek – 23 maja 2022

1. Za ++ Teresę w rocznicę śmierci, rodziców i rodzeństwo.
  2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej na dalsze lata wspólnego życia Anity i Stefana w pierwszą rocznicę sakramentu małżeństwa.
  4. O potrzebne łaski dla Basi z okazji urodzin.

1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Dagmary, Filipa, Klary i Eli.

1. Za + Kazimierę Sypniewską w rocznicę śmierci.
  3. Za + Tadeusza Piszczek (greg.)
  4. Za + brata Janusza Januszewskiego (int. od siostry Reginy z Luchowa).
  5. O powrót do zdrowia Elżbiety z choroby nowotworowej.

Wtorek – 24 maja 2022

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. Za + Krystynę Malicką.
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla rodzin: Wieczorków, Piętków, Michoniów i Polakiewiczów.

1. Z podziękowaniem za dar życia, z prośbą o zdrowie, prawidłowy rozwój, oraz o szczególną opiekę Maryi Wspomożycielki Wiernych dla Hani z okazji 1. rocznicy urodzin.

1. Za + Dariusza Wajer (greg.)
  2. Za + Tadeusza Piszczek (greg.)
  3. Za ++ Michała Permus w 5 rocznicę śmierci oraz Marzenę Małecką w 3 rocznicę śmierci.
  4. Za + Jana Kleczka.
  5. W 20 rocznicę święceń kapłańskich Ks. Bogdana o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i dary Ducha Świętego na dalsze lata w służbie Panu Bogu i ludziom.

Środa – 25 maja 2022

1. Za ++ Michalinę i Urszulę Pająk z okazji Dnia Matki.
  2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. O błogosławieństwo Boże w rodzinie, za Leokadię Kurek, Julię Górka i Halinę Zawada.

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  3. Za + Tadeusza Piszczek (greg.)
  4. Za ++ Marcina w rocznicę urodzin, Zbigniewa, Rafała Łubińskiego, Sewerynę, Franciszka Piszczek i z rodzin Kobs.
  5. Za ++ Jadwigę Polachowską w 27 rocznicę śmierci, męża Antoniego oraz ++ z rodziny.
  6. Za ++ Zofię i Józefa Sakowicz, Zuzannę i Edwarda Jasik, Anastazję, Franciszka i Józefa Murach oraz ++ z rodziny.

Czwartek - 26 maja 2022

1. Za ++ Józefę i Bronisława o dar Nieba.
  2. Za + Halinę Paczóską.

1. Za + Krystynę Waloch z okazji Dnia Matki i ++ z rodziny oraz do Matki Bożej Góreckiej z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie dla Moniki oraz zdrowie dla matki i dziecka.
  2. O dary Ducha Świętego dla rodziny, nawrócenie Ewy do wiary i zgodę w rodzinie.
  3. Za + Jadwigę Sawośko o dar nieba.

1. Za + Dariusza Wajer (greg.)
  2. Za ++ żonę Janinę, teściów Jana i Janinę oraz córkę Marię o łaskę zbawienia.
  3. Za + Tadeusza Piszczek (greg.)
  4. Za + Anastazję Łosoś w 40 rocznicę śmierci, ++ matki z rodziny Łosoś i Sionda oraz przyjaciółkę Annę Duńka.
  5. Za + mamę Barbarę Tomasz (int. od córki Moniki).

Piątek – 27 maja 2022

1. Za + ojca Eugeniusza Paczóskiego.
  2. Za wnuczkę Natalię i Agnieszkę oraz Juliana.
  3. Z prośbą o dary Ducha Św. i zaliczenie wszystkich egzaminów podczas sesji dla Marty.

1. O dary Ducha Świętego dla rodziny, nawrócenie Ewy do wiary i zgodę w rodzinie.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  3. Za + Tadeusza Piszczek (greg.)
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdrowie dla Lucyny i Hansa Kremse, ich dzieci oraz całej rodziny.
  5. Za ++ Łucję Kotarak w 2 rocznicę śmierci, męża Stanisława i ++ z rodzin Kotaraków i Piszczków

Sobota – 28 maja 2022

2. Za ++ Kazimierza Suchego i Edwarda z prośbą o dar Nieba.
  3. O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie Kurzejów.
  4. Z prośbą o wszystkie łaski potrzebne Bartoszowi i Paulinie w ich małżeństwie

1. Za + Dariusza Wajer (greg.)
  2. Za + Tadeusza Piszczek (greg.)
  3. Za + Marianne Piotrowską z okazji Dnia Matki (int. od córki Anny z rodziną).
  4. Za + mamę Danutę Ciepłuch z okazji Dnia Matki.

Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego – 29 maja 2022

1. Za ++ Krystynę i Zygfryda Dobbec i Mariana Pikulika.
  2. Za ++ męża Jana Adamczyka, syna Kazimierza, wnuczkę Martynę, Franciszkę, Bronisława Dróbka oraz ich synów, Janinę Małek, Marię Skirzewską, Stefanię, Pawła, Józefa Adamczyk i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Za ++ Monikę, Jana, Krystynę, Aleksandra, Gertrudę i Jana.
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Stanisława z okazji 90 rocznicy urodzin.

1. Za Parafian.
  2. Za ++ Janinę i Bronisława Pikulik i ++ dzieci oraz Krystynę i Józefa Zamiatała i ++ dzieci.
  3. Za ++ Mariannę, Ignacego i Henryka Kowalskiego.
  4. Za + Tadeusza Piszczek (greg.)
  5. Za + Kazimierza Piaseckiego (int. od Ewy i Tomasza).

1. Za + Henryka Kowalskiego w rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, opiekę i błogosławieństwo Matki Bożej Góreckiej dla Aleksandra w 1 rocznicę urodzin.
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Marcela z okazji urodzin oraz Małgosię z okazji urodzin.
  4. Rez. Frankowska

1. W intencji ofiarodawców wspierających wszystkie dzieła w Sanktuarium góreckim.
  2. Za ++ Mariannę Okońską w 31 rocznicę śmierci, Edmunda Kucharskiego oraz ++ z rodziny.
  3. Za + syna Roberta Strzelewicza.

1. Za + Dariusza Wajer (greg.)
  2. Za + Alicję Polachowską.