25 - 31 października 2021

Poniedziałek – 25 października 2021

1. Za + Marię Stefanik (greg.)
  2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o dar Nieba dla + Ks. Henryka Spychały (greg.)
  3. O zdrowie dla Teresy i opiekę Matki Bożej na każdy dzień.
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski w życiu, a zwłaszcza za uratowanie życia, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodziny, a także osób, które towarzyszyły na drodze choroby.

1. Za + Helenę Fojucik (greg.)
  2. Za + Helenę Bury (greg.)
  3. Za + Pawła Tomasz (greg.)
  4. O uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Lidii i Andrzeja oraz Marty i Marcina.

Wtorek – 26 października 2021

3. Za + Pawła Tomasz (greg.)
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej Góreckiej i dary Ducha Świętego w rodzinie Trusewicz.
  5. Za ++ z rodziny Mielke.

1. Do Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo z okazji 55 rocznicy urodzin.
  3. Za + Helenę Bury (greg.)
  4. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – 27 października 2021

3. Za + Pawła Tomasz (greg.)
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Danuty i Mariusza z okazji 37 rocznicy ślubu.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  3. Za + Helenę Bury (greg.)
  4. Za + Czesławę Matejek.
  5. Za ++ z rodziny Wiese.
  6. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o łaskę zdrowia, pomyślne leczenie i potrzebne siły do walki z chorobą dla Pauliny.

Czwartek - 28 października 2021

1. Za ++ Tadeusza i Ludmiłę Lipskich.
  2. Za + Marię Stefanik (greg.)
  3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o dar Nieba dla + Ks. Henryka Spychały (greg.)
  4. Za + Pawła Tomasz (greg.)

1. W podziękowaniu Trójcy Przenajświętszej i Matce Bożej Góreckiej za otrzymane łaski w 4 rocznicę otrzymania daru Sakramentu Małżeństwa Marioli i Krzysztofa oraz z prośbą o dalszą opiekę dla nich i dzieci.
  2. Za + Tadeusza Plewa w dniu imienin oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie.
  3. Za + Helenę Fojucik (greg.)
  4. Za + Helenę Bury (greg.)

Piątek – 29 października 2021

1. Za + Marię Stefanik (greg.)
  3. Za + Helenę Fojucik (greg.)
  4. Za + Helenę Bury (greg.)
  5. Za + Pawła Tomasz (greg.)

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie do MSF, za powołanych oraz w pewnej intencji.
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla rodziny Olejnik z okazji 10 rocznicy ślubu Magdaleny i Jana.
  4. Za ++ Natalię i Marcelego Tadych o łaskę Nieba.

Sobota – 30 października 2021

2. Za + Marię Stefanik (greg.)
  4. Za + Pawła Tomasz (greg.)

1. Za ++ Krystynę Teusz w rocznicę śmierci i męża Pawła.
  3. Za + Helenę Bury (greg.)
  4. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  5. Za ++ z naszych rodzin o spokój dusz dziadków Marty i Gustawa Kin, Stanisławy i Stanisława Kujawów, Feliksa Kujawa, teściów Heleny, Józefa Kujawa, rodziców Franciszki i Piotra Rymon.

XXXI Niedziela Zwykła - 31 października 2021

1. Za ++ Mariannę i Gerarda Wollschläger, Marię i Józefa Wollschläger.
  2. Za + Mirosława Kuleszę.
  3. Za + Bogdana Trzcińskiego (int. od żony Ireny i córki Katarzyny z rodziną).

1. Za parafian.
  2. Za + Ewę.
  3. Za ++ Zenona Smętek.
  4. Za + Edmunda Waloch z okazji urodzin oraz za ++ Krystynę i Kazimierza.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Wiktora z okazji urodzin.
  2. Za ++ Jana, Annę, Jerzego Gniot i siostry Elżbietanki Wirginię i Zdzisławę Piszczek.
  3. Za + Mariusza Prostak w 1 rocznicę śmierci, ++ z rodziny oraz Kazimierza Wrzesień w 27 rocznicę śmierci i ++ z rodziny (int. od syna Krzysztofa i córki Katarzyny).

1. W intencji ofiarodawców wspierających wszystkie dzieła w Sanktuarium góreckim.
  2. Za + Emilię Mrotek.
  3. Za + Helenę Bury (greg.)

1. Za + Helenę Fojucik (greg.)
  2. Za + Pawła Tomasz (greg.)