27 marca - 2 kwietnia 2023

Poniedziałek – 27 marca 2023

1. Za + Lecha Nadskakułę o dar Nieba.
  2. W intencji rodzin Ślimaków i Pawlikowskich i ich przodków.
  3. Za ++ Jana, Henryka i Kornelię Ossowskich oraz ++ z rodziny.
  4. Za + Helenę Bączyk oraz ++ z rodziny Bączyków

1. Za + Jana Surmę (int. od rodziny Pikulik).
  2. O łaskę zdrowia dla siostry Renaty.

1. Za + Wacława Przybylskiego (greg.)
  2. Za ++ Annę, Władysława Żołna oraz Teresę i Hieronima Stefaniak.
  3. Do Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za szczęśliwy powrót do zdrowia po wypadku drogowym.

Wtorek – 28 marca 2023

1. Za + Lecha Nadskakułę o dar Nieba (koniec greg.).
  2. W intencji rodzin Ślimaków i Pawlikowskich i ich przodków.
  3. O zdrowie i potrzebne łaski dla Karoliny.
  4. Za ++ Otylię, Henryka i Ryszarda o dar nieba.

1. Za ++ Mirosławę i Dominika Wiśniewskich, o życie wieczne.
  2. Z prośbą  o wyjście z nałogu alkoholowego i depresji dla Krzysztofa oraz o ślub kościelny z Olgą

1. Za + Wacława Przybylskiego (greg.)
  2. Za + Martę Muszyńską (int. od syna Piotra z rodziną).
  3. O dar zdrowia dla Marka oraz o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla rodziny

Środa – 29 marca 2023

1. W intencji rodzin Ślimaków i Pawlikowskich i ich przodków.
  2. Za ++ przodków z rodziny Cegielskich i Kudziów o dar nieba.
  3. O łaskę nawrócenia dla Roberta.
  4. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o łaskę błogosławieństwa Bożego i pełnego miłości wspólnego życia małżeńskiego dla Aleksandry i Kasjana.

1. Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Zuzanny Laskowskiego z okazji 8 urodzin.
  2. Za ++ rodziców Józefa i Zofię Kaluźniak w 9 rocznicę śmierci z prośbą o dar nieba oraz dusze w czyśćcu cierpiące

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. Za + Wacława Przybylskiego (greg.)
  3. Z podziękowaniem za łaskę zdrowia Hani Borowicz z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej Góreckiej dla całej rodziny.

Czwartek - 30 marca 2023

1. Za + Stanisława Lach w 25 rocznicę śmierci, o dar Nieba.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o nieustającą opiekę dla córki z okazji urodzin.
  3. W intencji rodzin Ślimaków i Pawlikowskich i ich przodków.
  4. Za ++ Czesława Kruszkę oraz Janinę i Michała Wróblewskich

1. Za + Wacława Przybylskiego (greg.)
  2. Za ++ Stanisława, Stanisławę, Czesława Putkowskich, Mirosławę Szwedziak i jej rodziców.
  3. Za ++ Cecylię i Edmunda Sobieralskich

I Piątek – 31 marca 2023

1. O potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla Pauliny Duc.
  2. W intencji rodzin Ślimaków i Pawlikowskich i ich przodków.
  3. Za ++ przodków z rodziny Cegielskich i Kudziów o dar nieba.
  4. Za + Zbigniewa Kryszczyńskiego z okazji imienin.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. Za + Anielę Adamowską w 21 rocznicę śmierci i ++ z rodziny Adamowskich, Wysockich i Gabrielę Zielińską.
  3. Za + Jana Kleczkę w 1 rocznicę śmierci.

I Sobota – 1 kwietniia 2023

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  4. Do Matki Bożej Góreckiej, Anioła Stróża, św. Jana Pawła II i św. Krzysztofa z podziękowaiem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marzeny z okazji urodzin.

1. W intencji wszystkich uczestników styczniowych rekolekcji trzeźwościowych i prowadzącego (kaplica ADS).

1. O przebłaganie Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej za grzechy Narodu Polskiego oraz o rychły tryumf Niepokalanego Serca Maryi w duszach, parafii, w Polsce i na całym świecie

1. W intencji Pielgrzymów

1. W intencji Ojczyzny.
  2. Za Laurę i Maksymiliana w dniu ślubu z prośbą o wiarę, miłość wzajemną i mądrość na wspólnej drodze życia.
  3. O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla wszystkich których w życiu skrzywdziłem.
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdrowie dla Anny z okazji 85 urodzin.

Niedziela Palmowa – 2 kwietnia 2023

1. Za ++ Helenę i Józefa Skotarczak w kolejną rocznicę ich śmierci oraz ++ ich synów Bogdana i Janusza.
  2. Za + syna Roberta Strzelewicza, o łaskę nieba.
  3. O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Teresy z okazji 75 urodzin.
  4. Za + Władysława Ligęza o radość wieczną.

1. Za Parafian.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Aliny z okazji urodzin oraz Opatrzność Bożą nad całą rodziną.
  3. Za ++ Szczepana Ciepłuch w 8 rocznicę śmierci oraz Jana Kolasińskiego w 14 rocznicę śmierci.
  4. Za ++ Renatę Surma i męża Alojzego o dar nieba.

1. O zachowanie wiary 14 wnuków z rodziny Stachowiak.
  2. W 25 rocznicę urodzin Tomasza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdrowie.
  3. Za ++ Marię i Henryka Werner, Janusza Januszewskiego oraz ++ z rodziny.
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdrowie dla Jakuba z okazji 1 urodzin (int. od dziadków i chrzestnych).

1. W intencji Pielgrzymów

1. Za ++ Ireneusza Koniecznego, Zofię, Konstantego i Ireneusza Łazik, za wstawiennictwem Matki Bożej, z prośbą o łaskę życia wiecznego.
  2. Za + Kazimierza Otrębe i ++ z rodziny oraz + Czesława Jurasa i ++ z rodziny