28 marca - 3 kwietnia 2022

Poniedziałek – 28 marca 2022

1. Za + Helenę Piksa (greg.).
  2. O zdrowie dla Jana.
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Agaty i Marcina z okazji rocznicy ślubu oraz dla ich synów Sebastiana i Juliana.
  4. Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz dary Ducha Św. dla Erylei Menelaj, Jolanty, Beaty i Kazimierza oraz potrzebne łaski dla rodzin Obryckich i Godlewskich.

1. Za + Bronisława Olejnika (greg.).
  2. Do Opatrzności Bożej w intencji wnuków Tomasza i Jakuba Muller z okazji urodzin jako podziękowanie za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz zdrowie dla całej rodziny.
  3. Z podziękowaniem za uzdrowienie, opiekę Matki Najświętszej i potrzebne łaski dla Mateusza Adamskiego.
  4. Za + Ryszarda Białkowskiego w 5 rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny.

Wtorek – 29 marca 2022

1. Z podziękowaniem za uzdrowienie, opiekę Matki Najświętszej i potrzebne łaski dla Mateusza Adamskiego.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Agaty i Marcina z okazji rocznicy ślubu oraz dla ich synów Sebastiana i Juliana.
  3. Za + Krystynę Rosińską (int. od koleżanek siostry).
  4. W intencji pokoju na Ukrainie oraz o błogosławieństwo rządzących Polską, o decyzje zgodne z wolą Bożą.

1. Za + Bronisława Olejnika (greg.).
  2. Za + Annę Zielińską.
  3. Za + Helenę Piksa (greg.).
  4. Za + matkę chrzestną Barbarę Tomasz (int. od chrześniaczki Patrycji).

Środa – 30 marca 2022

2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej, z prośbą o błogosławieństwo dla córki z okazji urodzin, o wiarę, szybki ślub oraz zdrowie dziecka i szczęśliwe rozwiązanie.
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Agaty i Marcina z okazji rocznicy ślubu oraz dla ich synów Sebastiana i Juliana.
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Tadeusza Kurek z okazji 91 rocznicę urodzin.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. Za + Bronisława Olejnika (greg.).
  3. Za ++ Cecylię i Edmunda Sobieralskich.
  4. Za ++ Waleriana i Genowefę Krzemińskich oraz o potrzebne łaski dla Zdzisława z okazji 70 rocznicy urodzin.

Czwartek - 31 marca 2022

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Agaty i Marcina z okazji rocznicy ślubu oraz dla ich synów Sebastiana i Juliana.
  3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej z prośbą o uzdrowienie z choroby Kazimiery i Elżbiety, o ochronę całej rodziny przed zakażeniem koronawirusem oraz o opiekę, zdrowie i szczęśliwy powrót Marka.
  4. Za + Pawła Stypnia o dar nieba

1. Za ++ Bronisława, Zofię, Leona Lipskich, ++ z rodziny oraz dusze w czyśćcu ciepiące.
  2. Za + Hermenegildę Adamik z okazji urodzin.
  3. O dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Natalii.
  4. Za + Zofię Dorsz.

I Piątek – 1 kwietnia 2022

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej z prośbą o uzdrowienie z choroby Kazimiery i Elżbiety, o ochronę całej rodziny przed zakażeniem koronawirusem oraz opiekę, zdrowie i szczęśliwy powrót Marka.
  4. O potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej Góreckiej, światło Ducha Świętego dla Marty, Marzenki, Oliwi, Andrzeja i Elżbiety Potockich

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. Do Matki Bożej Góreckiej o wyzwolenie z nałogu alkoholowego i powrót na drogę Bożą.
  3. O uzdrowienie oraz Boże błogosławieństwo w rodzinach Meller, Kolczyk, Seregiet, Cysewskich, Szupke, Matyja i Wałdoch.
  4. Za dusze w czyśćcu cierpiące

I Sobota – 2 kwietnia 2022

2. Za ++ Ryszarda, rodziców i rodzeństwo.
  3. Za + Roberta Strzelewicza o łaskę nieba

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie, łaskę  trzeźwości i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Teresy z okazji 31 rocznicy abstynencji. (kaplica ADS)

1. O przebłaganie Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej za grzechy Narodu Polskiego oraz o rychły triumf Niepokalanego Serca Maryi w duszach, rodzinie, parafii w Polsce i na całym świecie.

1. W intencji Pielgrzymów (Msza na Placu Objawienia)

1. W intencji Ojczyzny.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i umocnienie w miłości dla Kingi i Sławomira w 25 rocznicę ślubu.
  3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  4. Za + Zofię Dorsz (int. od Gabrieli i Wacława).

V Niedziela Wielkiego Postu – 3 kwietnia 2022

1. Za + Bernarda Komorowskiego w dniu urodzin.
  2. Za + Pawła Skoblewskiego w 9. rocznicę śmierci, ++ z rodziny Skoblewskich i Białakowskich oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Za dusze zapomniane przez żyjących, a przebywające w czyśćcu.

1. Za Parafian.
  2. Rez. Smętek
  3. Za ++ Zdzisława Łuj i ++ z rodziny Łuj i Tucholskich

1. Za + siostrę Danutę Sieg w 55 rocznicę śmierci oraz ++ rodziców Jadwigę i Franciszka, szwagra Eugeniusza oraz teściów Irenę i Leona.
  2. W intencji rodzin i małżeństw Kręgów Domowego Kościoła rejonu złotowskiego z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz nowe małżeństwa do wspólnoty Domowego Kościoła.
  3. W 24 rocznicę urodzin Tomasza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz zdrowie.
  4. Za + męża Eugeniusza, ++ z rodziców Jadwigę i Franciszka oraz siostrę Danutę

1. W intencji Pielgrzymów (Msza na Placu Objawienia)

1. Za + Andrzeja Śledzińskiego w rocznicę śmierci.
  2. Za ++ rodziców Łucję i Juliana Kapsa oraz Anielę i Tadeusza Kubisz oraz ++ z rodzin z obojga stron