29 sierpnia - 4 września 2022

Poniedziałek – 29 sierpnia 2022

1. Za ++ Irenę, Mariana Pała z prośbą o szczęście wieczne.
  2. O Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz potrzebne łaski dla Wandy i o miłosierdzie Boże w godzinę śmierci

1. Za + Grzegorza Kajewskiego (greg.)

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Elżbiety z okazji urodzin.
  2. Dziękczynno – błagalna za zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Magdaleny.
  3. O opiekę Matki Bożej dla Janka w 2. rocznicę Chrztu Świętego.

Wtorek – 30 sierpnia 2022

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. O zdrowie dla Juliana.

1. Za + Grzegorza Kajewskiego (greg.)

1. Za ++ Józefa Sikora, rodziców oraz Jana i Marka Jaworskich i ++ z rodziny.
  2. Z podziękowaniem Matce Bożej za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę dla męża, dzieci i wnuków w nowym roku szkolnym.
  3. Za + Elżbietę Czyż (int. od rodziny Kujawa).

Środa – 31 sierpnia 2022

1. Za ++ dziadkow Rosów i Jaczyńskich.
  2. Za + męża Janusza w 25 rocznicę śmierci.

1. Za + Marię Tomasz.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. Za + Tadeusza Urbaniak o dar Nieba.
  3. Za + Elżbietę Czyż (int.od koleżanki Ewy).

I Czwartek - 1 września 2022

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o przebaczenie grzechów i wieczne zbawienie dla Oktawii i Dominika Sakowicz.
  3. Za + Halinę Paczóską.
  4. Za + Wiktorię Stramol o dar nieba.

1. W intencji dzieci, rodziców, nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Wiktorówku z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej w nowym roku szkolnym.
  2. O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie do MSF oraz o wytrwanie dla powołanych.
  3. Rez. Łoboda
  4. Za + Lucjana (greg.).

I Piątek – 2 września 2022

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. Za + brata Kazimierza w 4. rocznicę śmierci oraz za + brata Stefana w dzień imienin.
  3. Za + ojca Eugeniusza Paczóskiego.
  4. O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Anny.
  5. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej z prośbą o dobry przebieg ciąży oraz szczęśliwe rozwiązanie dla córki Pauliny.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. Za + Lucjana (greg.).
  3. Za + Stefana Spors.
  4. Za rodzinę Natalii i Łukasza o uratowanie małżeństwa i Boże błogosławieństwo.

I Sobota – 3 września 2022

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Przez wstawiennictwo św. Grzegorza Wielkiego o łaskę słuchania Słowa Bożego i wypełniania Go.
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Bernarda z okazji 84 urodzin i imienin.

1. O przebłaganie Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej za grzechy Narodu Polskiego oraz rychły tryumf Niepokalanego Serca Maryi w duszach, rodzinie, parafii w Polsce i na całym świecie.

1. W intencji Ojczyzny.
  2. Za + Lucjana (greg.).
  3. Za ++ Krystynę, Tadeusza Jacuńskich, Maksymiliana, Zofię, Rafała, Krystynę, Łucję Smogułów.
  4. Za ++ Józefa, Agnieszkę, Martę.

XXIII Niedziela Zwykła – 4 września 2022

1. Za + Ambrożego Fąs w rocznicę śmierci.
  2. Za ++ Jana, Teresę, Piotra Pasternackich i Alicję Kwiatkowską.

1. Za parafian. W intencji rolników i ich rodzin z okazji Dożynek.
  2. Za ++ Andrzeja Kisiel, Wandę, Kazimierza, Alfonsa Pankowskich i za ++ z rodzin Kisiel, Pankowskich i Kowalskich.
  3. Rez. Kowalska
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Łukasza w 18 urodziny.
  5. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz zdrowie dla Jerzego i Krystynę w 40 rocznicę ślubu

1. Za + mamę Jadwigę w 30 rocznicę śmierci, tatę Franciszka i siostrę Danutę oraz szwagra Eugeniusza.
  2. Za ++ Władysławę Tucholską w dniu urodzin oraz męża Franciszka.
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Patryka z okazji 18 urodzin

1. Za + Lucjana (greg.).
  2. Za + Zenona Fąs w 8 rocznicę śmierci.
  3. O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla dzieci: Rozalii, Stelli i Józefa; dla dzieci chrzestnych: Marcina, Wojciecha, Filipa, Sidneya, Antoniny, Amelii Sophie, Konstantego, Mikołaja, Barbary i wszystkich dzieci w rodzinie.

1. Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny Ryma i Uallant z dziećmi.
  2. Za + Henryka Sobieraj o wieczne zbawienie dla niego.