30 sierpnia - 5 września 2021

Poniedziałek – 30 sierpnia 2021

1. Za + Wacławę Chmielewską (greg.)

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za Tomasza Ostrowskiego.
  2. Za + Stasię Mateja-Jachymiak o dar nieba i wieczny odpoczynek (int. od Marioli).
  3. Za ++ Felicję i Jerzego Trocha, Jana, Henryka i Kornelię Ossowskich.
  4. Za + Tadeusza Komorowskiego (greg.).

Wtorek – 31 sierpnia 2021

1. Za + Wacławę Chmielewską (greg.)
  2. Za + Melanię Szczepańską (greg.)
  3. O uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Kozłowskich.

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. W int. ks. Tomasza Złowik oraz o. Wiesława Dudat SVD.
  2. O uzdrowienie brata Tomasza.
  3. Za + Annę Krzemińską.
  4. Za ++ żonę Eugenię oraz Martę, Stanisława, Kleofasa, Edmunda, Stanisława Brzezińskich oraz Bernadettę Orczykowską.

Środa – 1 września 2021

1. O Boże błogosławieństwo szczególnie opiekę Matki Najświętszej dla Patryka Witkowskiego na okres nauki w Gimnazjum.
  4. Za + Edwarda Stefanik (greg.)

1. W intencji dzieci, rodziców, nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Wiktorówku, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej w nowym roku szkolnym.
  2. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  3. Za ++ Franciszka w rocznicę śmierci, żonę Benignę, Konrada Wachowiacz, Mariannę, Stefanię i Czesława Konek, Józefę, Mariana Ożga i Leona Łoboda.
  4. Z podziękowaniem za łaskę 50 lat życia, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata dla Anny przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej.

I Czwartek - 2 września 2021

1. Za + Melanię Szczepańską (greg.)
  2. Za + Jadwigę Kuracińską (greg.)
  3. Za + Edwarda Stefanik (greg.)
  4. O dary Ducha Św. dla nauczycieli Katarzyny i Piotra.

1. O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie do MSF, za powołanych oraz w pewnej intencji.
  2. Do Matki Boskiej Góreckiej o zdrowie, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 75 rocznicy pożycia małżeńskiego małżonków Stefanii i Stefana Brząkalik.
  3. Z podziękowaniem Matce Bożej Góreckiej za dar macierzyństwa Henia i Doroty, z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla Doroty i dziecka.
  4. Z podziękowaniem za znalezienie pracy, z prośbą o błogosławieństwo i dalszą pomoc w pokonaniu trudności w pracy zawodowej dla dzieci: Wojciecha, Agnieszki i Anny.
  5. Dziękując za otrzymane łaski, proszę Cię Matko Boża Górecka uwolnij Mikołaja z uzależnienia od komputera.

I Piątek – 3 września 2021

4. Za + Edwarda Stefanik (greg.)

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla całej rodziny w 5 rocznicę ślubu Agnieszki i Mateusza.
  3. Za ++ Władysławę Tucholską w dniu urodzin oraz męża Franciszka.
  4. Za + ks. Czesława Broszęckiego (int. od Janiny Słowik z rodziną).
  5. Matko Boża Górecka dziękuję za otrzymane łaski i proszę o błogosławieństwo dla Iwony i jej rodziny.

I Sobota – 4 września 2021

4. Za + Edwarda Stefanik (greg.)

1. O przebłaganie Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej za grzechy Narodu Polskiego.

1. Msza św. chrzcielna

1. W intencji Ojczyzny.
  2. Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Mirki i Artura z okazji 25 rocznicy ślubu oraz potrzebne łaski dla Marysi.
  3. Za ++ Mariannę i Władysława, oraz ich rodziców: Alojzego i Katarzynę, Józefa i Mariannę o dar nieba.
  4. Za + Wiesława Dąbrowskiego (int. od chrzestnej).
  5. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdrowie dla Anny z okazji 50 rocznicy urodzin.

XXIII Niedziela Zwykła - 5 września 2021

1. Permus.
  2. Za + Ambrożego Fąs.
  3. Za ++ Bernarda i Romana Komorowskich w rocznicę śmierci oraz wszystkich ++ z rodzin Komorowskich i Piszczków.

1. Za Parafian.
  2. Za ++ Andrzeja Kisiel, Wandę, Kazimierza i Alfonsa Pankowskich oraz ++ z rodzin Kisiel, Pankowskich i Kowalskich.
  3. Za ++ Zofię i Feliksa Adamik.
  4. Za ++ Stefana Kowalskiego z okazji imienin, rodziców, rodzeństwo, dziadków, rodziców chrzestnych oraz wszystkich krewnych z obojga stron.

1. Pietrykowska.
  2. Kuligowska.
  3. Za + Zenona Fąs w 7 rocznicę śmierci.
  4. Za + Bolesława Szymańskiego

1. Za + Emilię Mrotek.
  3. Za + Jadwigę Kuracińską (greg.)
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz zdrowie dla Beaty w 18 rocznicę urodzin.

1. Za + Edwarda Stefanik (greg.)
    2. Za ++ rodziców chrzestnych z obojga stron o łaskę Nieba.