5 – 11 kwietnia 2021

Poniedziałek Wielkanocny – 5 kwiecień 2021

1. Za †† Marka Jaworskiego i ojca Jana.
2. Za † Władysława Jarosza o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie (greg.)
3. O zdrowie dla męża oraz za †† z rodziny.

1. Za †† Henryka, Władysławę, Tadeusza i Bożenę Szwedziak.
2. Za †† Zofię i Feliksa Adamik.
3. Za †† męża Mieczysława oraz synów Tadeusza, Kazimierza, Zenona i Piotrka o łaskę nieba.
4. Za † Zygmunta Fąs z okazji 71 urodzin.

1. Za † siostrę Danutę w rocznicę śmierci, †† rodziców Jadwigę i Franciszka oraz rodziców z obojga stron.
2. Za †† Helenę, Jana Teusz, Katarzynę, Wawrzyńca Dzieniak, rodzeństwo i †† z rodziny.
3. Rez. Frankowska

1. Za ††Jana Zdebel i Jonasa Westerholt oraz za wszystkich †† z rodziny Zdebel, Tomasz, Kowalskich i Bernarda Wojtala.
2. Za † Kazimierza o wieczne zbawienie (greg.)
3. Za † Władysławę Małysz.

1. Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Niepokalanej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. dla Eryki, Jolanty, Beaty, Kazimierza oraz dla rodzin Obryckich i Godlewskich.
2. Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w 25 rocznicę ślubu Mirki i Kazimierza.

Wtorek – 6 kwiecień 2021

1. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej z prośbą za Tomasza, który przeżywa rozpad małżeństwa o siły, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej w tej trudnej dla niego sytuacji.
3. Za † Kazimierza o wieczne zbawienie (greg.)
4. Za † Mirosława Kuleszę.

1. O Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty i Rafała.
2. Za †† Marię i Grzegorza Zając o dar Nieba.
3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji uzdrowienia z depresji dla Jolanty, Wiktorii oraz Simone.
4. Za †† Krystynę Kotarak w 2 rocz. śmierci, męża Aleksandra oraz †† z rodziny Gaców i Kotaraków.
5. Za †† Marianna Mirowskiego w 1 rocznicę śmierci oraz Krystynę Wilczyńską z prośbą o życie wieczne dla nich.

Środa – 7 kwiecień 2021

1. Za † Władysława Jarosza o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie (greg.)
2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
3. Za † Kazimierza o wieczne zbawienie (greg.)
4. Za †† Emilię i Jana (int. od syna).

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
2. Za † Grzegorza Nagengast.
3. Za wstawiennictwem św. Józefa z podziękowaniem za trudny rok 2020 Olivera i Ludmiły.
4. O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Moniki i Bartosza Borowskich.
5. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz zdrowie dla Justyny i Marcina Lijewskich.

Czwartek – 8 kwiecień 2021

2. Za † Kazimierza o wieczne zbawienie (greg.)
3. Za † Irenę (int. od brata).
4. Za † koleżankę z pracy Beatę.

1. Za †† Stanisława i Zofię Fąs, Edmunda Piszczek oraz z rodziny Fąs, Herman, Piszczek, Mirr i Grochowskich.
2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Góreckiej z okazji 77 urodzin.
3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o przebaczenie grzechów i wieczne zbawienie dla † Marii Koszuckiej oraz za dusze w czyścu cierpiące.
4. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o przebaczenie grzechów i wieczne zbawienie dla †† Mieczysławy i Edmunda Sławkowskich, oraz Stefana Wesołowskiego.
5. Za † Krzysztofa Barabasza w 1 miesiąc po śmierci.

Piątek – 9 kwiecień 2021

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
3. Za † Kazimierza o wieczne zbawienie (greg.)
4. O Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz za powrót do zdrowia.
5. Za † Annę Krzemińską o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie.

1. Za †† polecanych w wypominkach.
2. Za † Ryszarda Pireckiego w 5 r. śm. o dar Nieba.
3. W podziękowaniu za zdany egzamin specjalizacyjny.
4. O uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Kasi i Szczepana, Pauliny i Szymona, Weroniki i Łukasza oraz Zofii i Leszka.

Sobota – 10 kwiecień 2021

3. Za † Kazimierza o wieczne zbawienie (greg.)
4. W intencji Andreasa o opiekę Bożą po długim wyroku więziennym oraz wszystkich podopiecznych w więzieniu.

W intencji maturzystów.

Z podziękowaniem za otrzymane łaski, szczególnie łaskę trzeźwości, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz wytrwanie w trzeźwości dla Teresy z okazji 30 rocznicy abstynencji.

1. W intencji Ofiar katastrofy smoleńskiej.
2. Za † Michała Muszyńskiego (int. od żony i córek).
3. Za † Gabrielę Zielińską w 3 rocznicę śmierci.
4. Za †† Elżbietę i Władysława Sikora, Barbarę i Józefa Łuczyk oraz Grzegorza Piszczek.
5. Za †† Annę i Władysława Żołna oraz Teresę i Hieronima Stefaniak.

Niedziela Bożego Miłosierdzia – 11 kwiecień 2021

1. Za † Ks. Piotra Pietrzyka MSF w 1 rocznicę śmierci (int. od rodziny z Walentynowa).
2. Do Miłosierdzia Bożego o opiekę Bożą nad rodziną.
3. Za †† mamę w rocznicę śmierci i tatę o dar Nieba.

1. Za Parafian.
2. Do Matki Bożej Góreckiej o błogosławieństwo dla wszystkich zaangażowanych w Misterium
Męki Pańskiej, z prośbą o łaskę wystawienia Misterium w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego.
3. W intencji I Róży Ojców z Walentynowa z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla
żyjących i ich rodzin oraz o radość nieba dla zmarłych.
4. Za †† Eugeniusza Zatorskiego w 30 rocznicę śmierci oraz z rodziny Zatorskich.

1. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej o wyzwolenie z nałogu alkoholowego i powrót na drogę Bożą.
2. Do Matki Bożej Góreckiej o szczęśliwe rozwiązanie dla Weroniki i zdrowie dla dziecka.
3. Za †† Jadwigę w 26 rocznicę śmierci, Jana, Józefę, Józefa, Władysława i Franciszka Piszczek.

1. Za † Marię Jendę.
2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Heleny i Przemysława z okazji urodzin.
3. Za †† ks. Piotra Pietrzyka oraz jego współbraci o dar nieba.