8 - 14 sierpnia 2022

Poniedziałek – 8 sierpnia 2022

1. W 5 rocznicę śmierci Marianny Kaniewskiej, Czesława, Ireny Tyda, Ryszarda Książek, Sebastiana Stręciwilk oraz za ++ z rodziny Tyda, Kaniewskich, Kuźba, Książek, Olasz.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla małżonków Piotra i Karoliny z okazji 10 rocznicy ślubu i opiekę Matki Bożej dla nich i córeczek.

1. Za + Grzegorza Kajewskiego (greg.)

1. Za ++ Kunegundę, Jerzego, Jana, Leszka Deja, Adelę, Edwarda Piątek i Henryka Kowalskiego.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa oraz dary Ducha Św., a szczególnie o powrót do zdrowia i pełni sił dla Dariusza oraz w pewnej intencji.
  3. O ustanowienie święta ku czci Boga Ojca.
  4. Za + żonę Sabinę ++ rodziców Mariannę i Leona Brożek oraz Joachima i Marię Brożek.

Wtorek – 9 sierpnia 2022

1. W intencji Ks. Romana Rucińskiego MSF z okazji imienin.
  2. W intencji Pawła z okazji urodzin (int. od mamy).

1. Za + Joannę Nowakowską.

1. Za + Grzegorza Kajewskiego (greg.)
  3. Za + Eugeniusza Rivasio w 32 rocznicę śmierci.
  4. Za ++ Edmunda, Bogumiłę, Agnieszkę, Aleksandra Bąkowskich, Irenę i Czesława Skonieczny i za ++ z obojga stron i z całej rodziny Boniewiczów.

Środa – 10 sierpnia 2022

1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Pawła i Kamila.
  2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji uzdrowienia Mirosława z choroby nerwicy natręctw i znalezienie pracy.

1. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Katarzyny w 31 rocznicę urodzin.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. Za + Grzegorza Kajewskiego (greg.)
  3. W intencji wnuka Fabiana z okazji 11 urodzin (int. od babci).
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa oraz dary Ducha Św., a szczególnie o powrót do zdrowia i pełni sił dla Dariusza oraz w pewnej intencji.
  5. Rez. Giese.

Czwartek - 11 sierpnia 2022

1. W intencji ukochanej córeczki Kornelki.
  2. Do Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla małżonków Anny i Stanisława Kurek w 4.rocznicę ślubu.

1. Za + Grzegorza Kajewskiego (greg.)

1. Za ++ Stefanię, Michała ich rodziców i rodzeństwo.
  2. Za ++ męża Edmunda, rodziców Nepomucenę i Antoniego oraz ++ z rodzin Piszczek, Trępała, Mirr, Fąs.
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa oraz dary Ducha Św., a szczególnie o powrót do zdrowia i pełni sił dla Dariusza oraz w pewnej intencji.
  4. W intencji Panu Bogu wiadomej.

Piątek – 12 sierpnia 2022

1. Za ++ Emilię, Stanisława i Bogdana Kareckich.

1. Za + Grzegorza Kajewskiego (greg.)

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. Za ++ Feliksa i Rozalię Jaśków, córki oraz Michała, Mariusza i Alicję.
  3. Za + Zygmunta Badurę w rocznicę śmierci oraz za ++ z rodziny.

Sobota – 13 sierpnia 2022

2. Za ++ Zofię i Klemensa Szpojda, Jadwigę i Kazimierza Kujawa, Wiktorię i ++ z rodziny.

1. Za ++ męża Józefa Śliwa w 22 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron oraz ++ z ich rodzin.
  2. W intencji Nadii z okazji 1 rocznicy urodzin.

1. Za + Grzegorza Kajewskiego (greg.)
  2. Za ++ tatę w rocznicę urodzin, mamę oraz ++ z rodziny.
  4. Za + Jana Dobber.

XX Niedziela Zwykła – 14 sierpnia 2022

1. Za ++ Martę, Franciszka, Marię i Wawrzyńca.
  2. Za ++ Teresę, Jana Król oraz Teresę, Waleriana i brata Stefana Spors oraz ++ rodziców z obojga stron.

1. Za Parafian.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla I Róży Matek Różańcowych z Wiktorówka, a dla zmarłych o łaskę życia wiecznego.
  3. Za + Eugenię Gregorczyk i ++ z rodziny Krause i Łuj.
  4. Za ++ Kazimierza Białczyk i Zofię Cybulską.

1. Za wnuka Jarosława z okazji urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej Góreckiej.
  2. Za + Grzegorza Kajewskiego (greg.)
  3. W 19 rocznicę ślubu Kamili i Emila z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo i światło Ducha Świętego dla całej rodziny.

1. Za ++ rodziców Łucję i Bronisława Bąk, Gerarda, Helenę, Janusza i Reginę Weilandów.
  2. Za ++ Jana, Annę i Jerzego Gniot ++ dziadków i ++ s. Elżbietanki, Wirginię i Zdzisławę Piszczek.
  3. Za + Dominika Wiśniewskiego o życie wieczne.

1. Za ++ Marię Biernikowicz i Marię Kawalerczyk oraz ++ z rodziny.