16 – 23 grudnia 2018

III Niedziela Adwentu – 16 grudnia 2018

GODZINA INTENCJE
800 1. Za + Albinę Tomaszewską (greg.).
2. O uwielbienie Boga w rodzinie Pawła i Doroty i z dziękczynieniem za rodziców oraz przebłaganie za grzechy.
3. Za + Aleksandra Kuzior (greg.).
1000 1. Za parafian.
2. Za + Marka Jaworskiego (int. od róży ojców z Wiktorówka).
1200 1. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej o dary Ducha Świętego dla Aleksandry w 18 rocznicę urodzin i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Marii z okazji 1 rocznicy urodzin oraz potrzebne łaski dla całej rodziny.
3. Za + Franciszka Knystała (int. od kolegi i koleżanki).
1500 1. Za ++ Marię Wasiak i Mariannę Nowak (int. od Honoraty, Marty i Patryka).
2. Za ++ Urszulę Kowalską w 2 rocznicę śmierci, męża Feliksa oraz za zmarłych z rodziny Sobieszczyk i Kowalskich.
1830 1. O pokój serca, zdrowie i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Marii Muranieckiej i jej rodziny.

Poniedziałek – 17 grudnia 2018

700 1. Za + Albinę Tomaszewską (greg.).
2. Za + Aleksandra Kuzior (greg.).
3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla syna Krzysztofa Menżyk z okazji 50 rocznicy urodzin (int. od mamy).
1830 1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdanie Jana oraz Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla całej rodziny.
2. Za ++ Stanisławę, Antoniego, Teodora i Stefana.
3. Za ++ nieznanych żołnierzy.
4. Za + Franciszka Tucholskiego (int. od Henryka i Barbary Tucholskich z Wyrzyska).

Wtorek – 18 grudnia 2018

700 1. Za + Albinę Tomaszewską (greg.).
2. Za + Aleksandra Kuzior (greg.).
3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i wytrwanie w powołaniu dla Pawła oraz potrzebne łaski dla mamy i Tomka z rodziną.
1830 1. Za ++ Konrada w 28 rocznicę śmierci, Benignę i Franciszka Wachowiacz, Mariannę, Stefana i Czesława Konek, Józefę i Mariana Ożga oraz Leona Łoboda.
2. Za + Bolesława Podalaka z okazji urodzin.
3. Za ++ Wandę i Józefa Marka.
4. Za + tragicznie Łukasza Ciepłuch.

Środa – 19 grudnia 2018

700 1. Za + Albinę Tomaszewską (greg.).
2. Z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski i z prośbą o łaskę zdrowia dla całej rodziny szczególnie dla Henryka, Marii i Walentego oraz o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
3. W intencji Bogu wiadomej.
1830 1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
2. Za wszystkich ludzi zniewolonych przez złego ducha o uwolnienie z sideł szatańskich.
3. Za ++ matkę Benignę i ojca Bronisława.
4. O dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Marioli w dniu urodzin oraz potrzebne łaski dla męża i dzieci.

Czwartek – 20 grudnia 2018

700 1. Za + Albinę Tomaszewską (greg.).
2. Za ++ Wiktorię, Wilhelma, Wiktora, Bronisławę, siostrę Annę, rodziców chrzestnych, babcie, dziadków, ciocie, wujków, kuzynostwo, Anastazję, Rozalię, Pawła, Ryszarda, Antoniego, kapłanów i ++ z pokrewieństwa Koik, Guzy, Sladek, Czaja oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
1830 1. Za ++ Sewerynę w rocznicę śmierci, Franciszka Piszczek, Weronikę i Walentego Kobs oraz Marcina i Zbigniewa Łubińskiego.
2. O Boże błogosławieństwo dla rodziny Mrotków oraz o nawrócenie dla Jana, Małgorzatę i syna Krzysztofa.
3. Za ++ córkę Magdalenę, rodziców, dziadków, brata Sylwka, szwagra Krystiana oraz wszystkich ++ z rodziny Hazabskich i Szulc.
4. Za + Leonarda Łabentę (int. od firmy pogrzebowej „Kalia”)

Piątek – 21 grudnia 2018

700 1. Za + Albinę Tomaszewską (greg.).
2. W intencji Bogu wiadomej.
3. Za + Bolesławę Gaca (int. od 1 róży Różańcowej z Wiktorówka).
4. O uwolnienie i obronę od przekleństw, złorzeczeń i wszelkiego zła oraz z prośbą o Miłosierdzie i Boże błogosławieństwo w pracy i mieszkaniu oraz rozeznanie powołania, opiekę Św. Rodziny i św. Michała Archanioła.
1830 1. Zbiorowa za zmarłych.

2. W intencji Marii i Czesława z okazji kolejnej rocznicy ślubu z prośbą o opiekę Matki Bożej Góreckiej i Boże błogosławieństwo dla nich oraz z podziękowaniem za opiekę Bożą i wszelkie łaski.
3. Za + Marię Nowak z domu Plica oraz ++ Agnieszkę i Pawła Nowak od rodziny Nowaków.

Sobota – 22 grudnia 2018

GODZINA INTENCJE
700 1. Za żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.
2. Za + Albinę Tomaszewską (greg.).
3. Za + Bolesławę Gaca (int. od 2 róży Różańcowej z Wiktorówka).
1830 1. Za ++ Krystynę Fąs w dniu urodzin, męża Henryka oraz ++ rodziców z obojga stron.
2. Za + Gertrudę Kurkowską.
3. Za + Franciszka Tucholskiego w 1 miesiąc po śmierci.

IV Niedziela Adwentu – 23 grudnia 2018

GODZINA INTENCJE
800 1. Za + Albinę Tomaszewską (greg.).
2. Za + Kazimierza Kowalskiego oraz ++ z rodziny Kowalskich i Januszewskich.
1000 1. Za parafian.
2. Za ++ Rozalię i Feliksa Jasiek, córki oraz Alicję i Mariusza.
1200 1. Za ++ rodziców Wiktorię, Władysława, Edmunda i Czesławę oraz Marcina Kucharskigo.
2. Za + Szczepana Wrzalik oraz ++ Wawrzyńca Brzezińskiego i Małgorzatę Piwko.
1500 1. Za ++ Marka i Jana Jaworskiego (int. od rodziny Kępków z Buntowa).
2. O uwielbienie Boga w życiu Agaty i wypełnienie woli Bożej oraz z prośbą o błogosławieństwo dla niej, rodzin jej sióstr i z łaską stawania w prawdzie serca.
1830 1. W intencji Panu Bogu wiadomej.