9 – 16 grudnia 2018

II Niedziela Adwentu – 9 grudnia 2018

GODZINA INTENCJE
800 1. Za ++ Franciszka Cybulskiego w dniu urodzin oraz siostrę Stefanię.
2. Za + Albinę Tomaszewską (greg.).
3. Za + Aleksandra Kuzior (greg.).
1000 1. Za + Marka Jaworskiego (int. od rady parafialnej).
2. Za + Józefa Pikulika i jego dzieci.
1200 1. Za parafian.
2. Za ++ Łucję Frankowską w dniu imienin, męża Zygmunta oraz Mariana i Marię Jaster oraz ++ z rodziny.
1500 1. Za ++ Tadeusza i Władysława Szwedziak.
2. Za ++ Irenę i Mariana Ożga oraz Janinę i Zdzisława Piszczek.
1830 1. Za ++ Helenę, Antoniego i Łucję, ++ z rodziny Trzmielewskich oraz Antoniego, Łucję i Martę Majewską i z prośbą o błogosławieństwo w rodzinie.

Poniedziałek – 10 grudnia 2018

2. Za + Aleksandra Kuzior (greg.).
3. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Pawła.
1830 1. Za + Pawła Manikowskiego.
2. Za ++ Reginę i Alfonsa.
3. Za + Jarosława Przybyszewskiego.

Wtorek – 11 grudnia 2018

2. Za + Aleksandra Kuzior (greg.).
3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i wytrwanie w powołaniu dla Pawła oraz potrzebne łaski dla mamy i Tomka z rodziną.
1830 1. Za ++ Czesława w 10 rocznicę śmierci, Mariannę i Stefana Konek, Konrada, Benignę i Franciszka Wachowiacz, Józefę i Mariana Ożga oraz Leona Łoboda.
2. O Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski dla rodziny.
3. O uzdrowienie duchowe i cielesne dla syna Pawła.
4. O łaskę wyzwolenia z nałogu alkoholowego dla Daniela.

Środa – 12 grudnia 2018

2. Za + Aleksandra Kuzior (greg.).
3. Do Matki Bożej Góreckiej z prośbą o uzdrowienie córki Ireny z nowotworu złośliwego.
1830 1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
2. Za + Józefa Białakowskiego w 5 rocznicę śmierci.
3. Za ++ Czesława Konek w rocznicę śmierci, Stefana, Mariannę, Bronisława, Zofię i Konrada oraz ++ z rodziny.
4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i dary Ducha Św. dla wspólnoty Odnowy w Duchu Św. z Górki Klasztornej.

Czwartek – 13 grudnia 2018

700 1. Za + Albinę Tomaszewską (greg.).
2. Za ++ siostrę Łucję i wszystkich nienarodzonych w tym abortowane dzieci z rodzin Gorskich i Trojanów.
3. Za + Aleksandra Kuzior (greg.).
1830 1. Z podziękowaniem za dar życia i postępy w leczeniu dla Vincenta z Gdańska z okazji 5 urodzin i z prośbą o opiekę Matki Bożej nad nim i jego rodzicami o łaskę cierpliwej miłości.
2. Za + Lucynę Rusłanowską w dniu urodzin.
3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdrowie dla syna Jana i całej rodziny.

Piątek – 14 grudnia 2018

2. Za + Aleksandra Kuzior (greg.).
3. Za ++ Adolfa i Władysława Wolskich.
1830 1. Zbiorowa za zmarłych.
2. Za + Stefana Grzankę w 7 rocznicę śmierci.
3. O potrzebne łaski przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej dla Doroty z okazji urodzin.
4. Za + Stefanię Nowicką.

Sobota – 15 grudnia 2018

GODZINA INTENCJE
700 1. Za żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.
2. Za + Albinę Tomaszewską (greg.).
3. Za + Aleksandra Kuzior (greg.).
1830 1. Za ++ Józefa i Pelagię Surma.
2. Za ++ Alojzego, Wandę, Zofię i Helenę Kwasigroch.
3. Z podziękowaniem Matce Bożej Góreckiej za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie dla Estery.
4. Za + Jerzego Grochowskiego (int. od córki Moniki z mężem i dziećmi oraz teściów Moniki).

III Niedziela Adwentu – 16 grudnia 2018

GODZINA INTENCJE
800 1. Za + Albinę Tomaszewską (greg.).
2. O uwielbienie Boga w rodzinie Pawła i Doroty i z dziękczynieniem za rodziców oraz przebłaganie za grzechy.
1000 1. Za parafian.
2. Za + Marka Jaworskiego (int. od róży ojców z Wiktorówka).
1200 1. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej o dary Ducha Świętego dla Aleksandry w 18 rocznicę urodzin i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Marii z okazji 1 rocznicy urodzin oraz potrzebne łaski dla całej rodziny.
3. Za + Franciszka Knystała (int. od kolegi i koleżanki).
1500 1. Za ++ Marię Wasiak i Mariannę Nowak (int. od Honoraty, Marty i Patryka).
2. Za ++ Urszulę Kowalską w 2 rocznicę śmierci, męża Feliksa oraz ++ z rodziny Sobieszczyk i Kowalskich.
1830 1. O pokój serca, zdrowie i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Marii Muranieckiej i jej rodziny.