12 – 18 sierpnia 2019

Poniedziałek – 12 sierpnia 2019

1. Za + Stanisława Kulpę (greg.).

2. Za wstawiennictwem Matki Bożej w intencji śp. Heleny o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.

3. O dary Ducha Świętego opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz pomyślność zawodową dla Pawła.

Za ++ Henrykę i Andrzeja Kuca.

1. Za ++ Feliksa, Rozalię Jaśków ++ córki oraz Alicję, Mariusza i Michała.

2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o uzdrowienie z choroby dla Teresy i Elżbiety, potrzebne łaski dla nich i członków rodziny oraz o mądrość dla lekarzy w diagnozowaniu i leczeniu.

3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Franciszka.

4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę Matki Bożej Góreckiej, Boże błogosławieństwo i zdrowie dla ks. Pawła z okazji urodzin (int. od wspólnoty Odnowy w Duchu Św.).

Wtorek – 13 sierpnia 2019

2. Za + Józefa Króla.

3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o uzdrowienie z choroby dla Teresy i Elżbiety, potrzebne łaski dla nich i członków rodziny oraz o mądrość dla lekarzy w diagnozowaniu i leczeniu.

Za ++ Kazimierza, Franciszka, Karola, Jana, Józefa Paciorek i ++ z rodziny Burych.

1. Za ++ Stanisława, Leokadię Jędrzejów oraz córki Genowefę i Leokadię.

2. O uwolnienie pokoleniowe od skutków działania zła w rodzinie Wojtasiuków.

Środa – 14 sierpnia 2019

1. Za + Stanisława Kulpę (greg.).

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Za + babcię Marię Biernikowicz w dniu imienin i ++ z rodzin Biernikowicz i Wychowałek.

3. W podziękowaniu za otrzymane łaski i opiekę Matki Bożej Góreckiej z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Huberta w 3 rocznicę chrztu i dla brata Kacpra oraz potrzebne łaski dla rodziców i dziadków.

4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej i dary Ducha Świętego dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym z Górki Klasztornej.

Czwartek – 15 sierpnia 2019 (Urocz. Wniebowzięcia N. M. P.)

1. Za + Stanisława Kulpę (greg.).

2. Za + Roberta Strzelewicz oraz ++ dziadków z obojga stron.

3. O dar nieba dla + taty w rocznicę urodzin oraz za + mamę.

1. Za parafian.

2. Do Bożej Opatrzności i Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie oraz Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla naszych rodzin.

3. Za + Mariusza w 3 rocznicę śmierci.

4. Za ++ Monikę, Bolesława, Mariana, Franciszka Trępała, Melanię Ziarnik, Tadeusza Plewa i ++ z rodzin Trempała i Kołodziej.

1. W intencji rodziców + Kazimierza Szczepkowskiego i o zdrowie dla Danuty Szczepkowskiej.

2. Za + Tadeusza w rocznicę śmierci ++ z rodziny Mrotków, Szwedów i Marszyckich.

1. W intencji Emilii i Piotra w 25 rocznice ślubu oraz ich dzieci Jakuba, Julii, Jagody o Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski.

2. Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalszą opiekę w 16 rocznicę ślubu Kamili i Emila.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Matek Żywego Różańca z Wyrzyska i dla parafian a dla zmarłych o łaskę życia wiecznego.

1. Za ++ Wandę i Konrada Konek oraz ++ z rodziny.

2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla ks. Romana.

Piątek – 16 sierpnia 2019

1. Za + Stanisława Kulpę (greg.).

2. Za + Mirosława Kuleszę.

3. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o dar dialogu i przebaczenia dla rodziców o potrzebne błogosławieństwo i uzdrowienie duszy i ciała.

4. Za ++ rodziców Zofię, Stanisława i Edmunda Piszczek oraz ++ z rodziny Fąs, Herman, Piszczek, Mirr, Grochowskich.

O Boże błogosławieństwo w rodzinie i o przemianę dla całej rodziny.

Ślub: Sabina i Bartłomiej Piszke.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.

2. O uwolnienie pokoleniowe od skutków działania zła w rodzinie Wojtasiuków.

Sobota – 17 sierpnia 2019

2. Za + Stanisława Kulpę (greg.).

3. O Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla rodzin Semczuk, Siechańkiewiczów, Ciepłuchów, Armułów.

W 45 rocznicę ślubu Reginy i Jana oraz w dniu urodzin Jana.

Ślub: Michalina Żukowska i Tomasz Łukaszewski.

1. Za ++ Janusza i Aleksandrę Dusza, Eugenię i Kazimierza Pogorzelskich.

2. Z podziękowaniem za plony w sadzie i w polu od rodziny Matuszewskich.

XX Niedziela Zwykła – 18 sierpnia 2019

1. Za ++ Franciszkę, Bronisława Dróbka ich synów Stefanię, Pawła i Józefa Adamczyk i Marię Skirzewską.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdrowie dla Wiesława w 80 rocznicę urodzin.

3. Za + Stanisława Kulpę (greg.).

1. Za parafian.

2. Za ++ Józefę, Mariana, Rozalię, Teofila Ożga, Leokadię, Piotra Pikulik, Leona, Amelię, Teodora Łoboda i Konrada Wachowiacz.

1. Za ++ Szczepana Wrzalik, Wawrzyńca i Zofię Brzezińskich, Małgorzatę Piwko i Agnieszkę Hoppe.

2. Za ++ Władysławę Tucholską w rocznicę śmierci i męża Franciszka.

3. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz dary Ducha Świętego dla rodziny.

1. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej i wszystkich świętych prosząc Pana Boga o łaskę nieba dla konających grzeszników.

2. W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej dla Magdaleny i Krzysztofa w 12 rocznicę ślubu.

3. Za ++ Jadwigę i Szczepana Dura, Kazimierę i Wiesława Zapłotnych oraz ++ z rodziny Durów i Mazurków.

1. Za Alonsa Banacha w dniu 76 urodzin o zdrowie i opiekę Matki Bożej Góreckiej.

2. Za + Jadwigę Konieczną w 1 rocznicę śmierci.