14 – 21 kwietnia 2019

Niedziela Palmowa – 14 kwietnia 2019

1. Za ++ Helenę w rocznicę śmierci i Mariana Tomaszewskich oraz Edwarda Kończaka w 1 rocznicę śmierci.

2. O dar nieba dla + żony w rocznicę śmierci i + męża.

1. Za parafian.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla II Róży Matek różańcowych z Walentynowa a dla zmarłych o łaskę życia wiecznego.

3. Za ++ Jadwigę, Jana, Józefę, Józefa, Władysława i Franciszka Piszczek.

1. Za ++ męża Mieczysława i synów Zenona, Piotra i Tadeusza.

2. Za + Reginę Rybarczyk (greg.)

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Amelii w dniu urodzin.

Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za ++ Pawła Łosoś w 2 rocznicę śmierci, ojca Ewerysta, Gertrudę i Jana Łosoś.

2. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Barbary i Józefa.

Wielki Poniedziałek – 15 kwietnia 2019

1. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o nawrócenie i świętość dla kapłanów.

2. Do Matki Bożej Góreckiej o zdrowie dla męża Eryka i syna Henryka oraz całej rodziny Rasek.

3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji uzdrowienia Ryszarda z ciężkiej choroby alkoholowej.

4. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Barbary i Józefa.

1. Za + Reginę Rybarczyk (greg.)

2. O Boże błogosławieństwo i łaskę uzdrowienia wewnętrznego dla 17 letniej Pauliny oraz dary Ducha Świętego w dalszym życiu.

3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji uzdrowienia z choroby raka dla męża Bernarda.

4. O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla niej Patrycji.

Wielki Wtorek – 16 kwietnia 2019

2. O usunięcie konsekwencji grzechów aborcji w rodzinie i łaskę powrotu do Kościoła kobiet po tym grzechu.

4. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji uzdrowienia z choroby raka dla męża Bernarda.

1. Za ++ Jana Konek w rocznicę śmierci, żonę Antoninę i wnuka Sebastiana.

2. Za + Reginę Rybarczyk (greg.)

3. O Boże błogosławieństwo i łaskę uzdrowienia wewnętrznego dla Pauliny oraz dary Ducha Świętego w dalszym życiu.

4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie oraz Boże błogosławieństwo w rodzinie.

Wielka Środa – 17 kwietnia 2019

2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji uzdrowienia Ryszarda z ciężkiej choroby alkoholowej.

1. W intencji próśb i podziękowań w nowennie.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i dary Ducha Św. dla wspólnoty Odnowy w Duchu Św. z Górki Klasztornej.

3. Za + Reginę Rybarczyk (greg.)

4. Za ++ Zofię i Seweryna Smoleńskich, braci, Mariannę i Brunona Kirchenstein oraz Leopolda Gajdzińskiego.

Wielki Czwartek – 18 kwietnia 2019

1. O nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne do Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny.

2. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla kapłanów pracujących w Sanktuarium Matki Bożej Góreckiej.

3. Za ++ Kazimierza, Jana i Henryka Słonka.

4. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla ks. Andrzeja.

5. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla ks. Romana.

6. Za + Reginę Rybarczyk (greg.)

7. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o nawrócenie i świętość dla kapłanów.

Wielki Piątek – 19 kwietnia 2019

Liturgia Męki Pańskiej

Wielka Sobota – 20 kwietnia 2019

2. Za + Marka Jaworskiego i ++ z rodziny.

3. Za + Reginę Rybarczyk (greg.)

5. W intencji zdania egzaminu zawodowego.

6. Za ++ ks. Józefa Meisel, brata Jerzego oraz rodziców Józefa i Albinę Meisel.

7. Za + ks. Ignacego Pająka.

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 21 kwietnia 2019

1. Za parafian.

2. Za ++ Marka Jaworskiego i Wacława Kozłowskiego (int. od kolegów z orkiestry)

3. Za + Reginę Rybarczyk (greg.)

4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Antoniego i Marii w rocznicę ślubu.

1. Za ++ Szczepana Ziarnek w 17 rocznicę śmierci oraz żonę Łucję.

2. Za ++ męża Edmunda, rodziców Nepomucenę i Antoniego oraz ++ z rodzin Piszczek, Trępała, Mirr i Fąs.

3. Za + Romana w dniu urodzin.

1. Za ++ Helenę, Jana Teusz, Katarzynę, Wawrzyńca Dzieniak oraz ++ rodzeństwo i krewnych.

2. Za + Teresę Smolarz z okazji urodzin.

1. O Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski dla rodzin Mrotek, Olszewskich, Pilarskich oraz o łaskę nieba dla ++ z tych rodzin.

2. Za + Mariana Korpal i ++ z rodzin Korpalów i Murachów.

Za + Mirosława Kuleszę.