2 – 9 czerwca 2019

VII Niedziela Wielkanocna – 2 czerwca 2019 (Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego)

1. Za ++ Piotra Pasternackiego w rocznicę śmierci oraz Teresę, Jana i Alicję.

2. Za + Eugeniusza Schreiber (greg.)

3. Za ++ Wandę i Czesława Łosoś oraz Henryka Kowalskiego.

1. Za parafian.

2. Za ++ Rozalię i Feliksa Jaśków ++ córki oraz Alicję i Mariusza.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Luci i Hansa Kremzea w 50 rocznicę ślubu.

1. Za ++ Floriana, Mariannę Brzezińską, Marię, Stanisława, Zygmunta Badurę i rodzeństwo oraz ++ z rodzin z obojga stron.

2. Za ++ rodziców Wandę i Edmunda.

1. Dziękując Bogu za dzieci i wnuki z prośbą o Boże błogosławieństwo dla nich o radość, zdrowie i opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego.

2. Za ++ Weronikę, Antoniego, syna Antoniego Piszczek, Stanisława Kotaraka oraz ++ z rodzin Piszków, Kotaraków, Gogołków, Kniołów i Michalskich.

1. Za + Jana Polachowskiego (greg.)

2. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Barbary i Józefa.

Poniedziałek – 3 czerwca 2019

1. Za + Eugeniusza Schreiber (greg.)

2. W intencji rodziny Beaty Szydłowskiej o Boże błogosławieństwo dla Beaty, Kamila, Olgi, Karola i Marty, aby Boża Miłość uzdrowiła życie naszej rodzinnej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy.

3. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o łaskę znalezienia dobrego męża oraz dar potomstwa dla Katarzyny.

4. Za ++ Józefa Gamelskiego, ks. Konrada Zołotara, ++ rodziców z obojga stron oraz ks. Bernarda Witudzkiego.

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla córki Klaudii i wnuczki Laury w trudnym czasie rozwodu, prosząc o miłosierdzie i opamiętanie dla zięcia.

1. Za + Jana Polachowskiego (greg.)

2. O łaskę nawrócenia, uzdrowienia i uwolnienia od skutków działań zła na życie zawodowe Łukasza.

3. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Barbary i Józefa.

4. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej z prośbą o uratowanie i odrodzenie małżeństwa z Piotrem.

Wtorek – 4 czerwca 2019

1. Za + Eugeniusza Schreiber (greg.)

4. Za ++ rodziców Ludwikę i Ambrożego Rzechtalskich, siostrę Urszulę, Zofię Stankiewicz, Józefa Kordysa i dziadków z obojga stron.

1. Za ++ męża Edmunda, rodziców Nepomucenę i Antoniego oraz ++ z rodzin Piszczek, Trępała, Mirr i Fąs.

2. Za + Jana Polachowskiego (greg.)

3. O łaskę nawrócenia, uzdrowienia i uwolnienia od skutków działań zła na życie zawodowe Łukasza.

4. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Joanny, Heleny i Grzegorza Tandek.

Środa – 5 czerwca 2019

1. Za + Eugeniusza Schreiber (greg.)

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Za + Jana Polachowskiego (greg.)

4. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Antoniny, Barbary i Macieja Samotyj-Leńczewskich.

I Czwartek – 6 czerwca 2019

1. Za + Eugeniusza Schreiber (greg.)

2. W intencji rodziny Beaty Szydłowskiej o Boże błogosławieństwo dla Beaty, Kamila, Olgi, Karola i Marty, aby Boże Miłość uzdrowiła życie naszej rodzinnej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy.

1. O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne za powołanych oraz w pewnej intencji.

2. Za ++ Antoniego Piszczek w rocznicę śmierci, Nepomucenę oraz męża Edmunda oraz ++ z rodzin Piszczek, Trępała, Mirr i Fąs.

3. Za ++ Jana Kurek w dniu urodzin i żonę Mariannę.

4. Za ++ Zdzisława Stołeckiego w rocznicę śmierci, Pelagię i ++ z rodziny.

5. Za + Jana Polachowskiego (greg.)

I Piątek – 7 czerwca 2019

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za + Eugeniusza Schreiber (greg.)

3. W intencji rodziny Beaty Szydłowskiej o Boże błogosławieństwo dla Beaty, Kamila, Olgi, Karola i Marty, aby Boża Miłość uzdrowiła życie naszej rodzinnej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy.

Ślub: Monika Kalita i Ziemowit Rojek.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.

2. Za + Jana Polachowskiego (greg.)

4. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Barbary i Józefa.

Sobota – 8 czerwca 2019

Dzień skupienia - ADS

Trzeźwościowy Dzień Skupienia.

1. Za + Irenę Zięba w 14 rocznicę śmierci.

2. Za + Jana Polachowskiego (greg.)

5. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski od Matki Bożej Góreckiej dla Kingi w 18 rocznicę urodzin i dla Małgorzaty w 50 rocznicę urodzin.

Niedziela Zesłania Ducha Św. – 9 czerwca 2019

1. Za ++ Bronisława i Łucję Bąk w rocznicę śmierci.

2. Za + Eugeniusza Schreiber (greg.)

3. Za ++ Izydora, Franciszkę, Grzegorza, Wawrzyńca Piszczek, Antoniego Giese i jego rodziców.

1. Za parafian.

2. Za + Piotra Gaca.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla I Róży ojców różańcowych z Walentynowa a dla zmarłych o łaskę życia wiecznego.

1. Za + Augustyna Węgrzyn z okazji 90 rocznicy urodzin oraz ++ z rodziny Węgrzynów i Gryzów.

2. Z podziękowaniem za opiekę Matce Bożej Góreckiej z okazji 35 rocznicy ślubu Ireny i Mirosława Formela oraz z prośbą o dalszą opiekę dla całej rodziny.

3. Za + Jana Polachowskiego (greg.)

1. Za + Annę Zielińską w dniu urodzin.

2. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Stanisława w dniu urodzin oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie.

3. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Stanisława w dniu urodzin oraz Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie.

1. Za ++ Konrada i Wandę Konek oraz ++ z rodziny.

2. Za ++ Helenę i Józefa Holesińskich oraz Genowefę i Stanisława Konopa.