24-31 marca 2019

III Niedziela Wielkiego Postu – 24 marca 2019

1. Za + Irenę Fąs (greg.).

2. Za ++ z rodziny Sikora, Jana i Marka Jaworskich.

1. Za parafian.

2. Za ++ ojca w rocznicę śmierci oraz żonę.

1. Za + Stefana Kowalskiego z okazji urodzin oraz ++ rodziców, rodzeństwo, dziadków i rodziców chrzestnych.

2. Za ++ rodziców Melanię i Józefa, Mariannę i Jana, siostrę Danutę i dziadków z obojga stron.

3. Z podziękowaniem za zdrowie i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej na kolejne lata dla Tymona z okazji 1 rocznicy urodzin.

1. Za + Zygmunta Pikulika (greg.).

2. Za ++ Jana, Annę i Jerzego Gniot.

1. Za ++ z rodziny Wollschlȁger; Mariannę i Gerarda oraz Marię i Józefa.

2. Za + Leonarda Łabenta (int. od siostry Urszuli z rodziną).

Poniedziałek – 25 marca 2019 (Urocz. Zwiastowania Pańskiego)

1. Za + Irenę Fąs (greg.).

2. O uwolnienie od korzeni zła grzechu i chorób w rodzinie.

1. Za + Małgorzatę o łaskę nieba.

2. Z podziękowaniem Matce Bożej Góreckiej i św. Agacie za odebrane łaski.

1. Z podziękowaniem Matce Bożej Góreckiej za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie dla dzieci i rodziny.

2. Za + Zygmunta Pikulika (greg.).

3. Za ++ Kunegundę i Pawła Cerajewskich oraz ich syna Mieczysława.

Wtorek – 26 marca 2019

1. Za + Irenę Fąs (greg.).

2. Za ++ Ludwika i Janinę Biskup w 2 rocznice śmierci.

3. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o dar miłości, jedności i przebaczenia w rodzinie, o szczere i pełne nawrócenie małżonków oraz o błogosławieństwo dla rodziny Piaseckich i dla dzieci.

1. Za + Zygmunta Pikulika (greg.).

2. W intencji Anny i Henryka, Elżbiety i Andrzeja o wiarę i nawrócenie dla nich i ich rodzin oraz o wszelkie łaski Boże.

3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – 27 marca 2019

1. Za + Irenę Fąs (greg.).

2. O uzdrowienie całej rodziny.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Za + Zygmunta Pikulika (greg.).

3. W intencji wynagrodzenia za grzechy ++ Józefa i Julii Wdowicz, Marty i Teodora Owczarek oraz o łaskę nieba dla nich.

Czwartek – 28 marca 2019

1. Za + Irenę Fąs (greg.).

2. W intencji dzieci, które urodziły się w związkach niesakramentalnych o obfite łaski dla nich i Boże błogosławieństwo we wszystkich sferach ich życia.

1. Za + Zygmunta Pikulika (greg.).

2. W intencji Bogu wiadomej.

3. Za wstawiennictwem Matki Bożej w intencji nawrócenia Grażyny i wyrwania jej spod wpływu złego ducha.

4. Z podziękowaniem za szczęśliwe narodziny wnuczek i z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Góreckiej.

Piątek – 29 marca 2019

1. Za + Irenę Fąs (greg.).

2. Za + Pana Zawadzkiego.

4. Za ++ męża Bernada Golla w 80 rocznicę urodzin za rodziców z obu stron, za dusze w czyśćcu cierpiące oraz ++ z pokrewieństwa Małek, Golla, Pakosz, Grodzki, Kostorz i Krzykawski.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.

2. Za + Annę Zielińską w rocznicę śmierci.

3. Za + Zygmunta Pikulika (greg.).

4. O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne za powołanych oraz w pewnej intencji.

Sobota – 30 marca 2019

2. Za + Irenę Fąs (greg.).

Za ++ Mariannę i Czesława Mrugowskich oraz o Boże błogosławieństwo dla syna Arka w 23 rocznicę urodzin.

1. Za + Zygmunta Pikulika (greg.).

2. O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Dariusza z okazji urodzin.

3. Za ++ Franciszka Brzezińskiego w rocznicę śmierci, żonę Mariannę i córkę Elżbietę.

4. O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Małgorzaty.

IV Niedziela Wielkiego Postu – 31 marca 2019

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Hermenegildy Adamik w 85 rocznicę urodzin oraz za + Romana Adamik w 4 rocznicę śmierci.

2. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Barbary i Józefa.

1. Za parafian.

2. Za ++ Leona Kuicha z okazji urodzin, jego żonę Mariannę i Henryka Korthals.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej na dalsze lata dla Haliny z okazji 81 rocznicy urodzin.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz zdrowie dla Tomka w 21 rocznicę urodzin.

2. Za ++ Stanisława i Mariannę Góra z okazji rocznicy urodzin i oraz ++ rodziców z obu stron.

3. Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz dary Ducha Świętego na dalsze lata życia dla Oliwii w 1 rocznicę urodzin oraz Karoliny w 30 rocznicę urodzin.

1. W intencji ofiarodawców wspierających wszystkie dzieła w Sanktuarium Góreckim.

2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Macieja i Renaty.

1. O potrzebne łaski dla małżonków Wawrzyńca i Katarzyny Przybył.

2. Za + córkę Małgorzatę w 4 rocznicę śmierci oraz za ++ z rodziny Gryniewiczów i Pazderskich.