31 marca – 6 kwietnia 2019

IV Niedziela Wielkiego Postu – 31 marca 2019

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Hermenegildy Adamik w 85 rocznicę urodzin oraz za + Romana Adamik w 4 rocznicę śmierci.

2. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Barbary i Józefa.

1. Za parafian.

2. Za ++ Leona Kuicha z okazji urodzin, jego żonę Mariannę i Henryka Korthals.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej na dalsze lata dla Haliny z okazji 81 rocznicy urodzin.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz zdrowie dla Tomka w 21 rocznicę urodzin.

2. Za ++ Stanisława i Mariannę Góra z okazji rocznicy urodzin i oraz ++ rodziców z obu stron.

3. Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz dary Ducha Świętego na dalsze lata życia dla Oliwii w 1 rocznicę urodzin oraz Karoliny w 30 rocznicę urodzin.

1. W intencji ofiarodawców wspierających wszystkie dzieła w Sanktuarium Góreckim.

2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Marii i Renaty.

1. O potrzebne łaski dla małżonków Wawrzyńca i Katarzyny Przybył.

2. Za + córkę Małgorzatę w 4 rocznicę śmierci oraz za ++ z rodziny Gryniewiczów i Pazderskich.

Poniedziałek – 1 kwietnia 2019

1. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o dar miłości, jedności i przebaczenia w rodzinie oraz o szczere i pełne nawrócenie małżonków, błogosławieństwo dla rodziny Piaseckich zwłaszcza dzieci.

2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o przebaczenie grzechów i Boże miłosierdzie dla Liliany.

3. W intencji Bogu wiadomej.

1. Za + Reginę Rybarczyk (greg.)

2. Za + Antoniego Mitera.

3. W podziękowaniu za Bożą opiekę oraz z prośbą o wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej prosząc o zdrowie i dalsze łaski dla męża Romana z okazji 60 rocznicy urodzin.

Wtorek – 2 kwietnia 2019

1. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o uzdrowienie z choroby dla Tomasza.

3. Za ++ Genowefę, Antoniego i Kazimierza Kąckich oraz Annę Cieślik.

1. Za + Roberta Strzelewicz z okazji urodzin.

2. Za + Reginę Rybarczyk (greg.)

3. Za ++ Kazimierza Fryszke z okazji imienin oraz Bronisławę Baranowską w 37 rocznicę śmierci.

4. Za + ks. Ignacego Pająka w 1 miesiąc po śmierci.

Środa – 3 kwietnia 2019

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Za + Reginę Rybarczyk (greg.)

3. Za + Henryka Winieckiego w 2 rocznicę śmierci.

4. Za + Reginą w 1 rocznicę śmierci.

I Czwartek – 4 kwietnia 2019

1. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji uzdrowienia z depresji dla Anny.

3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji uzdrowienia z choroby raka dla męża Bernarda.

4. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Barbary i Józefa.

1. O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, za powołanych oraz w pewnej intencji.

2. Za + Reginę Rybarczyk (greg.)

3. Za + Jana Dyrla o dar nieba.

4. Z prośbą o uzdrowienie duszy i ciała Czesławy i Manfreda oraz całej rodziny.

I Piątek – 5 kwietnia 2019

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji uzdrowienia z depresji dla Anny.

3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o przebaczenie grzechów i Boże miłosierdzie dla Liliany.

4. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji uzdrowienia z choroby raka dla męża Bernarda.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.

2. Za + Reginę Rybarczyk (greg.)

3. W 70 rocznicę urodzin męża i za ++ rodziców.

4. Za + Zbigniewa Kryszczyńskiego.

I Sobota – 6 kwietnia 2019

2. Za Ojczyznę aby była wierna Bogu, Ewangelii, Krzyżowi i Ślubom Jasnogórskim.

3. Za + Reginę Rybarczyk (greg.)

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla żony.

1. Za Lenę Ciesielską o szczęśliwe ukończenie szkoły i pomyślnie zdane egzaminy gimnazjalne.

3. W intencji uzdrowienia Tomasza z choroby nowotworowej i o wypełnienie woli Bożej w jego życiu.

4. Za + Zygmunta Fąsa w 69 urodziny.

V Niedziela Wielkiego Postu – 7 kwietnia 2019

1. Za ++ Izydora, Franciszkę, Grzegorza, Bożenę i Wawrzyńca Piszczek, Barbarę, Józefa Łuczyk i ++ z rodziny.

2. Za ++ Zofię i Feliksa Adamik.

3. Za + Bernarda w dniu urodzin.

1. Za parafian.

2. O dalszą opiekę Matki Bożej Góreckiej i aby imię Boże zwyciężyło w całej rodzinie Marii.

3. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej i wszystkich świętych o łaskę nieba dla ludzi, którzy przekroczyli bramy śmierci.

1. Za + Eugeniusza Zatorskiego w 28 rocznicę śmierci i ++ z rodziny Zatorskich.

2. Za + Reginę Rybarczyk (greg.)

O potrzebne łaski dla Andrzeja z okazji 50 urodzin i o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

1. O zdrowie i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Krystyny z okazji 70 rocznicy urodzin.

2. O nawrócenie męża Artura i błogosławieństwo dla małżeństwa i rodziny.