12 – 18 października 2020

Poniedziałek – 12 października 2020

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Przez wstaw. MB. Góreckiej o uzdrowienie dla Kingi oraz opiekę i błogosławieństwo Boże dla niej i jej rodziców.

3. Za syna Radosława o zdrowie i szczęście w życiu.

4. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za †Piotra Ciepłuch (greg.)

2. Za ††rodziców Urszulę i Wojciecha Kędzia.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbę o dalsze błogosławieństwo w 70 rocznicę urodzin Henryka.

4. Za dusze w czyśćcu cierpiące z rodziny oraz dusze znikąd ratunku nie mające aby Bóg okazał im swoje miłosierdzie i dał im wieczne zbawienie.

5. O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej na kolejne lata wspólnego życia dla Adrianny i Pawła w 1 rocznice ślubu.

6. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziców oraz w pewnej intencji.

Wtorek – 13 października 2020

1. Ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi – Matki Bożej Fatimskiej z wynagrodzeniem za grzechy rodziny i z prośbą o Boże błogosławieństwo.

2. Za †Irenę Basiak o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie.

3. W intencji Panu Bogu wiadomej.

4. Za †Danutę Kalkowską w 5 rocznicę śmierci i dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za †Piotra Ciepłuch (greg.)

2. Za ††Edwarda Mrotka i ojca Świętosława.

3. Za †Władysławę Niedźwiedź o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie.

4. Z podziękowaniem za wybór Prezydenta z prośbą o potrzebne dla niego łaski oraz o zwycięstwo dobra nad złem w nowej Ojczyźnie.

5. Za †Kazimierę Tupaj o dar Nieba.

Środa – 14 października 2020

1. Za ††Albina Kalkowskiego, Teresę i Józefa Olszewskich oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

2. O zdrowie, opiekę i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

3. Za ††Łucję Prichła w 1 rocz. śm. i Władysławę Wabik w 5 rocz. śm.

4. Za †Marka Karłowskiego o radość życia wiecznego.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej i dary Ducha Świętego dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym z Górki Klasztornej.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla rodziny Sileckich.

4. Za †Piotra Ciepłuch (greg.)

5. O zgodę i pokój w rodzinie.

Czwartek – 15 października 2020

1. Za †Jadwigę Műller w dniu imienin.

2. Za †Piotra Ciepłuch (greg.)

3. Z podziękowaniem za opiekę i z prośbą o zdrowie Anity, Bożeny i Barbary oraz dalsze Boże błogosławieństwo.

4. Za ††Danutę i Władysława Kalkowskich oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za †Mariana Pikulik z okazji urodzin.

2. Za ††rodziców Jadwigę i Wojciecha Kmieć oraz córki Janinę, Krystynę, Zofię, Zenona i Barbarę.

3. Za ††Jadwigę Pabachowską w dniu imienin, męża Antoniego i ††z rodziny.

4. Za ††Józefa Gniot w rocznicę śmierci oraz syna Andrzeja.

5. O potrzebne łaski dla Agnieszki.

Piątek – 16 października 2020

1. Z okazji 15 rocznicy ślubu Pauliny i Krzysztofa z prośbą o Boże miłosierdzie i przemianę ich serc.

2. Za ††rodziców Marię i Karola Heliosz, wnuka Adama, męża Wilhelma Szczyrba oraz dziadków.

3. O nawrócenie syna, zdrowie dla żony i pojednanie w rodzinie.

4. O zdrowie dla brata Gerwazego oraz błogosławieństwo i światło Ducha Świętego dla lekarzy (int. od siostry Doroty i Reginy).

1. Za ††polecanych w wypominkach.

2. W intencji Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny w dniu śmierci Ojca założyciela Jana Berthiera.

3. Za ††męża Edmunda w rocznicę śmierci, rodziców Nepomucenę i Antoniego oraz ††z rodzin Piszczek, Trępała, Mirr i Fąs.

4. Za †Piotra Ciepłuch (greg.)

5. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o załatwienie ważnej sprawy: zawarcia sakramentu małżeństwa dla syna Łukasza.

Sobota – 17 października 2020

2. Za ††Jolantę i Ryszarda Idzikowskich o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie.

3. Za ††Bolesława i Różę Hibner.

4. O potrzebne łaski dla ks. Tobias Loffler w całym życiu kapłańskim.

Ślub - Magdalena Muszyńska i Michał Obst.

1. Za ††Gertrudę Konek w rocznice śmierci i męża Jana, Weronikę Murach, Jana Tomasz i ††z rodziny.

2. Za †Piotra Ciepłuch (greg.)

3. Za ††Józefa, Agnieszkę i Martę oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.

Za ††Józefa, Józefa, Mieczysława, Alicję, Mariannę i Stanisława.

XXIX Niedziela Zwykła – 18 października 2020

1. Za ††Marka Jaworskiego i ojca Jana.

2. O nawrócenie dla Małgorzaty.

3. Za ††Krystynę i Stanisława Duda z Podegrodzia oraz ich synów Stanisława, Mariana i Władysława z żoną Genowefą.

1. Za parafian.

2. Za ††Józefę, Mariana, Rozalię i Teofila Ożga, Leokadię i Piotra Pikulik,  Leona, Anielę i Teodora Łoboda, Konrada Wachowiacz i ††z rodziny Panek.

3. Za †Tadeusza Szwedziak w 5 rocznicę śmierci.

1. Za †Marię Badura oraz ††z rodziny Wiśniewskich i Badurów.

2. Za ††Helenę Ciechelską, męża Jana, Jana Szymańskiego i żonę Wandę, wszystkich ††z rodziny Szymańskich i Ranoszów oraz Franciszka Kowalskiego.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Katarzyny i Piotra z okazji 16 rocznicy ślubu.

4. Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Łucji w 1 rocznicę urodzin.

1. Za ††Krystynę i Stanisława Cipuk oraz ††z pokrewieństwa.

2. Za †Piotra Ciepłuch (greg.)

3. Za †Honoratę Janicką (int. od chrześniaczki Hani z rodziną).

1. Za †Urszulę Zamorską o dar nieba i wieczne zbawienie (int. od siostry Danuty z rodziną).

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże oraz o zdrowie.