14 – 20 grudnia 2020

Poniedziałek – 14 grudnia 2020

1. O uwolnienie w rodzinie Dylak.

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

3. O Boże miłosierdzie i błogosławieństwo dla Bożeny, Jacka i Patryka Witkowskich.

4. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej z prośbą o łaskę zdrowia na duszy i ciele dla Ani.

1. Za †Wiesława (greg.).

2. W intencji zawierzenia syna Michała Matce Bożej.

3. Za †Kazimierza Fojucik (greg.).

4. O opiekę Matki Bożej Góreckiej nad rodzinami Piontkowskich, Wróblewskich, Brudnowskich oraz dla ††z tych rodzin o życie wieczne.

5. Za ††rodziców Marię i Franciszka i ich dzieci; Ewę i Antoniego oraz ich dzieci; dziadków i wszystkich krewnych z obojga stron.

Wtorek – 15 grudnia 2020

1. Za †Kazimierza Fojucik (greg.).

2. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej z prośbą o łaskę zdrowia na duszy i ciele dla Ani.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski dla rodziny Grubba.

4. W intencji rodziny Anny, Marii i Gerszona Płuciennik o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej.

1. Za ††Reginę w 2 rocznicę śmierci i Mariusza.

2. Za ††Józefa Surmę w 40 rocznicę śmierci i żonę Pelagię.

4. W intencji zawierzenia syna Michała Matce Bożej.

5. Z podziękowaniem za otrzymane łaski dla Doroty, Aleksandry, Joanny i Zbigniewa oraz ich małżonków, z prośbą o uwolnienie od zła.

6. Za †Jana Mrotka (int. od córek z rodzinami i syna z rodziną).

Środa – 16 grudnia 2020

1. Za †Kazimierza Fojucik (greg.).

2. O Boże miłosierdzie i błogosławieństwo dla rodziny Szneberger oraz łaskę zdrowia dla mamy Hiltrud.

3. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej z prośbą o łaskę zdrowia na duszy i ciele dla Ani.

4. O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i łaskę założenia rodziny dla Ewy.

5. Za ††rodziców Helenę i Sylwestra, brata Zdzisława oraz teściów Helenę i Jana.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej i dary Ducha Świętego dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym z Górki Klasztornej.

4. W intencji zawierzenia syna Michała Matce Bożej.

5. O uwolnienie z nałogu alkoholowego męża Andrzeja.

Czwartek – 17 grudnia 2020

1. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej z prośbą o łaskę zdrowia na duszy i ciele dla Ani.

2. Za ††Pelagię i Zygmunta Kowalskich oraz ††rodziców z obojga stron.

3. Za †Barbarę o dar szczęścia wiecznego.

4. Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze dla Czesława Szymury w dniu jego 40 urodzin oraz o błogosławieństwo dla żony i córki.

1. Za †Wiesława (greg.).

2. W intencji zawierzenia syna Michała Matce Bożej.

3. Za †Kazimierza Fojucik (greg.).

4. Za ††Cholewińskich, Chryń, Janeczko, Ślachciak oraz za żyjących.

5. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla rodziny.

Piątek – 18 grudnia 2020

1. Za †Kazimierza Fojucik (greg.).

3. O Miłosierdzie Boże i opiekę Matki Bożej dla Łucji i Mieczysława.

4. Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla Adama Szymury, synów i żony w rocznicę jej urodzin.

5. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o przebaczenie grzechów i wieczne zbawienie dla Ireny i Stanisława oraz ††z rodziny Janiszewskich, Martę, Michała i Wiktorii.

1. Za ††polecanych w wypominkach.

2. Za ††Konrada w 30 rocznicę śmierci, Benignę, Franciszka Wachowiacz, Mariannę, Stefana, Czesława Konek, Józefę, Mariana Ożga oraz Leona Łobodę.

4. W intencji zawierzenia syna Michała Matce Bożej.

5. O zdrowie i szczęście dla Huberta i Nikoli.

Sobota – 19 grudnia 2020

3. Za ††Wilchelma i Agnieszkę Szostek, Annę i Alojzego Losoń, Rozalię i Franciszka Klekot, Helenę i Józefa Hadryan, Marię i Teofila Klekot o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie.

4. Za †Stanisława.

Msza św. chrzcielna.

1. Za ††Krystynę Kotarak z okazji urodzin oraz męża Aleksandra.

2. Za †Wiesława (greg.).

3. W intencji zawierzenia syna Michała Matce Bożej.

4. Za †Kazimierza Fojucik (greg.).

5. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

6. Za †Jana Mrotkau (int. od wnuków i prawnuczki).

IV Niedziela Adwentu – 20 grudnia 2020

1. Za †Wiesława (greg.).

2. Za †Franciszka Pikulika (int. od rodziny Fąs).

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski w 79 rocznicę urodzin Ulricha i z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego oraz dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej.

1. Za Parafian.

2. Za ††Rozalię i Feliksa Jaśków, córkę oraz Michała, Mariusza i Alicję.

3. Z podziękowaniem Panu Bogu i za wstawiennictwem MB.Fatimskiej i św. Jacka z prośbą o błog. Boże dla Teresy Wyleżoł z okazji 70 urodzin.

1. Z okazji urodzin Marioli z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej Góreckiej na dalsze lata życia dla niej, męża i dzieci.

2. Za ††Sewerynę w rocznicę śmierci, Franciszka Piszczek, Weronikę, Walentego, ks. Franciszka Kobs oraz Marcina, Zbigniewa i Rafała Łubińskiego.

3. Za †Jana Adamczyka (int. od córki Wioletty z mężem i dziećmi).

2. Za †Jana Trzosek.

3. Za ††Leokadię i Mieczysława Podolak o wieczne zbawienie.

1. W intencji zawierzenia syna Michała Matce Bożej.