15 – 21 czerwca 2020

Poniedziałek – 15 czerwca 2020

1. Za †Józefę Morawską (greg.)

2. Za †Barbarę Brodowską (greg.)

3. O zdrowie i błog. Boże dla Rity Lola i córek z rodzinami.

W intencji powrotu do żony męża Krzysztofa i naprawę małżeństwa.

1. Z podziękowaniem Matce Bożej Góreckiej za wszelkie otrzymane łaski dla Kingi i Szymona oraz z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla nich i dziadków.

2. O zdrowie dla Joli Flak i siostry Izy oraz za duszę †męża.

3. Za †Gertrudę Giese (int. od firmy pogrzebowej „KALIA”).

4. O pomyślne zdanie matury dla syna Marcina.

Wtorek – 16 czerwca 2020

1. Za †Józefę Morawską (greg.)

2. Za †Barbarę Brodowską (greg.)

3. Za †mamę Zofię Pajor o dar Nieba w 9 miesiąc po śmierci.

Za †Aleksandrę Kurasz.

1. Za ††Leona Łoboda w 3 rocznicę śmierci, rodziców i rodzeństwo,ui Józefę, Mariana Ożga, ich rodziców oraz Konrada Wachowiacz.

2. Za ††Stanisława i Zofię Fąs, Edmunda Piszczek oraz z rodziny Fąs, Hermann, Piszczek, Mirr i Grochowskich.

3. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej z okazji 50 urodzin dla Marka, Katarzyny i Jagody (int. od rodziców).

4. Za †Olgerda Narlocha (int. od rodziny Gaców).

Środa – 17 czerwca 2020

2. Za †Annę Malicką.

3. Za ††Krystynę Ziebura i Floriana Lola z okazji urodzin.

4. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji zmiany pracy na lepszą i dobrze płatną.

O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Magdaleny i Wojciecha z okazji 14 rocznicy ślubu, o potrzebne łaski dla rodziny oraz szczęśliwe rozwiązanie.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej i dary Ducha Świętego dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym z Górki Klasztornej.

3. Za †Gertrudę Giese (int. od córki Anieli z rodziną).

Czwartek – 18 czerwca 2020

1. Za †Barbarę Brodowską (greg.)

2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji uzdrowienia z choroby alkoholowej brata Jacka.

3. O uzdrowienie Haliny ze Złocieńca.

Za †Erwina Kłosok.

1. Za †Urszulę Pająk w 4 rocznicę śmierci oraz ††z rodziny Pająk i Pikulik.

2. Za †Gertrudę Giese (int. od II Róży Matek z Walentynowa).

3. Za †Gertrudę Giese (int. od syna Wojciecha z rodziną).

4. Za †Bernarda Mrotek.

Piątek – 19 czerwca 2020 (Urocz. Najśw. Serca Pana Jezusa)

2. Za ††rodziców z obojga stron

3. Za †Jerzego Woźnica, żonę Anielę, córkę Ewę, zięcia Adama oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za †Kazimierę Daś.

2. Z podziękowaniem Panu Bogu za 60 lat kapłaństwa ks. Prałata Lucjana Wiśniewskiego i z prośbą o opiekę Matki Bożej góreckiej. (int od Wiesławy i Grzegorza Adamowskich).

1. Za ††polecanych w wypominkach.

2. Za ††Stanisława, Leokadię i Genowefę Jędrzejek.

3. O łaskę ożywienia wiary w rodzinie.

4. O zdrowie dla Hanii Łączkowskiej chorej na Stwardnienie Rozsiane.

Sobota – 20 czerwca 2020

2. Za †Barbarę Brodowską (greg.)

3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ††Eugeniusza Kasperka, rodziców, siostrę Elwirę, Agnieszkę, Henryka Lewandowskich i ††z rodzin.

1. Za ††Janinę z okazji imienin, męża Bolesława i ††z rodziny.

2. Za †męża Kazimierza Wobszala.

3. O Boże błogosławieństwo dla Emilki w dniu urodzin i opiekę Matki Bożej Góreckiej.

4. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej i wszystkich świętych o święte i liczne powołania dla całego Kościoła a zwłaszcza do Zgromadzenia Misjonarzy Św. Rodziny.

XII Niedziela Zwykła – 21 czerwca 2020

1. Za ††Krystynę Łosoś w rocznicę śmierci oraz męża Wacława o dar życia wiecznego.

2. Za †Brunona Muller w dniu urodzin oraz ††z rodzin Muller i Fąs.

3. Za ††Łucjana Gacka z okazji Dnia Ojca oraz ojca Edmunda w rocznicę śmierci i za ††z rodziny.

1. Za Parafian.

2. Za ††Agnieszkę, Jakuba i Henryka Wrzeszcz oraz ††z rodziny.

3. Za ††Alojzego Korpala w dniu imienin oraz Cecylię, Juliana, Reginę, Leona, Piotra, Krystynę, Edmunda, Kazimierza i Stefana.

4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Haliny i Jana z okazji 62 rocznicy ślubu i 90 rocznicy imienin Jana.

1. Rez. Smętek.

2. Za ††Alojzego, żonę Agnieszkę, Stefanię, Tadeusza, Zbigniewa, Kazimierza i dziadków z obojga stron.

3. Za †Barbarę Brodowską (greg.)

1. Do Matki Bożej Góreckiej w 10 rocznicę śmierci brata Jana oraz za ††siostrę Barbarę i rodziców Ludwikę i Franciszka.

2. Za †Marię Jende.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Teresy i Kazimierza w 40 rocznicę ślubu.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Marioli i Henryka Majda w 40 rocznicę małżeństwa.

2. Za ††Hieronima Giczela w 28 rocznicę śmierci i żonę Bogumiłę.