20 – 26 lipca 2020

Poniedziałek – 20 lipca 2020

1. Za †Halinę Kierzenkę (greg.).

2. W intencji przebłagalno-wynagradzającej mocą Ofiary Chrystusowej i tajemnicy Bożego Miłosierdzia przez wstaw. N.M.P. za grzechy rodziny Kasprzaków i rodziny ich przodków.

3. Do Matki Bożej Góreckiej, Anioła Stróża, św. Krzysztofa i św. Jana Pawła II z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Adama z okazji urodzin.

O Boże błogosławieństwo i łaskę nawrócenia w rodzinie Rzepka.

1. Za †Marka Jaworskiego w 2 rocznicę śmierci.

2. Za wstawiennictwem Matki Najśw. i św. Józefa o dar dialogu i przebaczenia dla Dariusza.

3. W 75 rocznicę urodzin Elżbiety z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

4. Za †Ilonę Derda w 1 rocznicę śmierci i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla dzieci.

Wtorek – 21 lipca 2020

1. Za †Halinę Kierzenkę (greg.).

3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia z prośbą o załatwienie ważnej sprawy dla Aliny.

O Boże błogosławieństwo i łaskę nawrócenia w rodzinie Rzepka.

1. Za †Józefa Peplińskiego oraz ††rodziców z obojga stron.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa oraz dary Ducha Św. a szczególnie dar dialogu i przebaczenia dla Dariusza.

3. Za ††Mariannę, Franciszka, Elżbietę i Jerzego.

4. O zdrowie i udaną operację dla męża Wojciecha.

Środa – 22 lipca 2020

1. Za †Halinę Kierzenkę (greg.).

3. Za †Arkadiusza Ptaszela.

Za ††Mariana Ożga z okazji urodzin, żonę Józefę, Leona Łobodę, Konrada, Benignę i Franciszka Wachowiacz, Mariannę, Stafana i Czesława Konek.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Za ††Czesławę, Edmunda, Cecylię, Pawła, Władysława i Wiktorię.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa oraz dary Ducha Św. a szczególnie dar dialogu i przebaczenia dla Dariusza.

Czwartek – 23 lipca 2020

1. Za †Halinę Kierzenkę (greg.).

3. O uproszenie łask dla Juliana i Małgorzaty Karbarz.

O Boże błogosławieństwo i łaskę nawrócenia w rodzinie Rzepka.

1. Za wstawiennictwem Matki Najśw. i św. Józefa o dar dialogu i przebaczenia dla Dariusza.

2. Za ††Anielę w rocznicę śmierci, Floriana, Waleriana i Józefa Bury oraz ††z rodziny Paciorek.

3. Za ††Franciszkę, Franciszka, Piotra, Gertrudę, Krystynę, Jana, Aleksandra, Stefana, ks. Jana oraz ††z rodzin: Kleczka i Kotarak.

Piątek – 24 lipca 2020

1. Za †Halinę Kierzenkę (greg.).

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

3. Za wstawiennictwem św. Judy Tadeusza o światło Ducha Św., rozwiązanie trudnej sprawy, wyrwanie z nałogów, sił do pokonania trudności oraz uwolnienia od wszelkich nieczystych spraw i myśli Łukasza.

O uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Nędzyńskich i Komisarczuków.

1. Za ††polecanych w wypominkach.

2. Za ††Anastazję w rocznicę śmierci, Wawrzyńca, Sewerynę, Franciszka i ††z rodziny Piszczek i Kobs oraz Marcina, Zbigniewa, Rafała Łubińskiego.

3. Za wstawiennictwem Matki Najśw. i św. Józefa o dar dialogu i przebaczenia dla Dariusza.

4. Za †Michała Muszyńskiego (int. od rodziców).

Sobota – 25 lipca 2020

2. Za †Halinę Kierzenkę (greg.).

3. Za †Bożenę Słocińską.

1.    O wypełnienie woli Bożej w małżeństwie Magdaleny i Marcina z prośbą o Boże błog. dla całej rodziny.

2.    W dniu imienin Janowi Krzysztofowi, drogiemu Przyjacielowi obfitych łask Bożych, błogosławieństwa Bożego i orędownictwa Matki Bożej Góreckiej oraz zdrowia i pomyślności w pełnieniu służby dla Ojczyzny. (int. od Józefa).

Ślub - Mateusz Wojda i Weronika Tomasz.

1. Za ††Annę i Władysława Żołna oraz Teresę i Hieronima Stefaniak.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę Matki Bożej Góreckiej i dary Ducha Świętego dla Małgorzaty Dyrszka i całej rodziny.

4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o przebaczenie grzechów oraz Boże miłosierdzie.

XVII Niedziela Zwykła – 26 lipca 2020

1. Za †Krystynę z okazji urodzin oraz ††z rodziny Waloch.

2. Za ††Annę w dniu imienin oraz Franciszka.

3. Za †Halinę Kierzenkę (greg.).

1. W intencji dzieci pierwszokomunijnych, ich rodziców, rodziców chrzestnych i rodziny o potrzebne łaski za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej.

2. Za Parafian.

3. Za ††Mariusza z okazji urodzin oraz Reginę.

1. Za ††Jadwigę, Zenona i Marię Miłosiernych, Edmunda Pieruckiego, s. Consumatę i ks. Edmunda Osmólskiego oraz ††z rodziny.

2. Za ††Alfonsa w 6 rocznicę śmierci, Andrzeja Wiśniewskich, Marię, Stanisława i Józefa Badurów.

3. O zdrowie dla Heleny Piętka, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

1. W int. ofiarodawców wspierających wszystkie dzieła w Sanktuarium góreckim.

3. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Celestyny i Bronisława z okazji 57 rocznicy ślubu.

Z podziękowaniem Matce Bożej Góreckiej za szczęśliwe rozwiązanie i z prośbą o zdrowie i opiekę dla dzieci i rodziców oraz Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie oraz dobrą pogodę na czas zbiorów żniwnych.