21 – 27 września 2020

Poniedziałek – 21 września 2020

1. Przez wstawiennictwo MB. Góreckiej o wyzwolenie z nałogu alkoholowego syna Adama i wszelkie potrzebne łaski.

2. Za †Jarosława Baranowskiego o spokój jego duszy.

3. Za †Łucję Kotarak (int. od II Róży Matek różańcowych z Wiktorówka).

4. W intencji męża o uleczenie ran z przeszłości oraz o nawrócenie i pojednanie z Bogiem.

1. Za †Agatę Starszak (greg.)

2. Za ††Agatę i Zygmunta Herudaj oraz ††dzieci.

3. Za †Łucję Kotarak (int. od chrześniaczki Renaty z rodziną).

4. O nowe, święte powołania kapłańskie i zakonne oraz łaskę wytrwania w powołaniu dla s. Bernardy.

5. O zgodę, zrozumienie, miłość i Boże błogosławieństwo dla rodziny syna Macieja.

Wtorek – 22 września 2020

2. Za †Józefa Łukasika.

3. W intencji Panu Bogu wiadomej.

4. W intencji ks. Zenona Starszaka z okazji 50 rocznicy święceń kapłańskich z prośbą by dobry Bóg czuwał nad Jubilatem, a Matka Boża Górecka otaczała zawsze nieustającą opieką.

1. Za ††Ewę Pikulik i jej dzieci.

2. Za †Agatę Starszak (greg.)

3. Za ††ojca Romana w 4 rocznicę śmierci, brata Wojciecha i rodziców (int. od córek i żony).

4. Za †Olgerda Narlocha (int od firmy pogrzebowej „Kalia”).

5. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą przez wstawiennictwo Św. Rodziny o dary i owoce Ducha Św., pokorę, pokój i cierpliwość w byciu nauczycielką oraz Boże błogosławieństwo na kolejny rok szkolny.

Środa – 23 września 2020

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

3. Za †Jarosława Baranowskiego o spokój jego duszy.

4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz o rozwiązanie trudnych spraw w rodzinie.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. W 53 rocznicę ślubu Gabrieli i Władysława z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę oraz światło Ducha Świętego dla dzieci i wnucząt.

3. Za †Agatę Starszak (greg.)

4. Za ††Albina w 17 rocz. śmierci oraz Bolesławę.

5. Za ††Marię i Władysława Jaroszów.

Czwartek – 24 września 2020

2. Za ††Kazimierza i Natalię Bilińskich oraz Annę Godlewską o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie.

3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o przebaczenie grzechów i wieczne zbawienie dla †Pawła Kijańczyk.

4. Za ††Janinę, Leonarda i Lucjana Zawadzkich.

1. Za ††Józefę w 24 rocz. śm., Mariana, Rozalię, Teofila Ożga, Leokadię, Piotra Pikulik, Leona, Anielę, Teodora Łoboda oraz Konrada Wachowiacz.

2. Za ††Jana Walkowiaka w rocz. śm., żonę Mariannę oraz córki Danutę i Krystynę.

3. Za †Agatę Starszak (greg.)

4. Za †babcię Józefę Stychacz w 1. rocz. śm.

5. Za †Michała Muszyńskiego (int. od rodziców).

Piątek – 25 września 2020

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą w 53 rocz. urodzin dla Jarosława.

2. Przez wstawiennictwo MB. Góreckiej o wyzwolenie z nałogu alkoholowego syna Adama i wszelkie potrzebne łaski.

3. Za †Kazimierza Drozd.

4. Za ††rodziców Annę i Jana Góral oraz rodzeństwo.

1. Za ††polecanych w wypominkach.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla syna Dawida z okazji 18 rocznicy urodzin.

3. Za †Agatę Starszak (greg.)

4. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o przebaczenie grzechów i wieczne zbawienie dla †Marii Kijańczyk.

5. Za †Antoniego Piszczek w 22 rocznicę śmierci oraz ††z rodzin Piszczków, Doboszów i Kniołów.

Sobota – 26 września 2020

3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

4. Za †Michała Muszyńskiego (int od rodziców).

W intencji nauczycieli, wychowawców i katechetów oraz dzieci i młodzież.

Ślub – Karol Obara i Kinga Siekierkowska.

1. Za †Agatę Starszak (greg.)

2. Za ††Justynę i Mieczysława Mostył i córkę Zofię.

3. Za ††Janinę i Zygmunta Stojek oraz Marię i Henryka Chrobak.

4. Za ††z rodzin Adamowskich i Teuszów, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla żyjących.

XXVI Niedziela Zwykła – 27 września 2020

1. Za ††Helenę Sionda w 26 rocznicę śmierci jej męża Józefa i córkę Jolantę oraz Ewę i Jana Łosoś.

2. Za ††Benedykta w rocznice śmierci, żonę Gertrudę oraz ††z rodziny Łoboda i Kozłowskich.

3. Za ††Marię, Augustyna i Konrada Płaszczymąka i dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za Parafian.

2. Za ††mamę Cecylię z okazji urodzin i w 22 rocznicę śmierci oraz ojca Alojzego.

3. Za ††Reginę, Stefanię, Michała i Mariusza.

1. Za ††Franciszka Szymańskiego, żonę Leokadię, syna Jana i córkę Helenę, wszystkich ††z rodziny Ramszów i Szymańskich oraz Franciszka Kowalskiego.

2. Za ††Longina i Janinę Wałczackich oraz ††z rodzin Wałczackich i Śpiewaków.

3. W podziękowaniu za życzliwość i troskę o nasze zdrowie, obfitych łask Bożych, Boże błogosławieństwo i orędownictwo Matki Bożej Góreckiej dla Dr. Macieja Królaka i jego rodziny (int. od wdzięcznych pacjentów).

1. W intencji ofiarodawców wspierających wszystkie dzieła w Sanktuarium góreckim.

2. Dziękując Bogu za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo w gospodarstwie, radość i zdrowie dla Anny i Stanisława z okazji 30 rocznicy zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego oraz o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla dzieci i wnuków.

3. Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i wypełnienie woli Bożej w życiu Alicji, Jana, Tomasza i Aleksandry.