26 października – 1 listopada 2020

Poniedziałek – 26 października 2020

1. Za ††Joannę Grela i Helenę Opałka.

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

3. O uproszenie łask dla Juliana i Małgorzaty Karbarz.

4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Jaseminy i Etwina.

5. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Wioletty Fileckiej.

1. Za †Piotra Ciepłuch (greg.)

2. Z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski i z prośbą o nawrócenie dzieci Eweliny i Grzegorza oraz rodzeństwa z obojga stron z rodzinami oraz o zdrowie dla rodziców Ewy i Adama oraz Danki i Mariana.

3. Z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Bożej Góreckiej za rodzinę i z prośbą o błogosławieństwo i opiekę dla rodzin Abramczyk, Glazik, Kowalskich i Szymańskich.

4. Za †Zenona Smętka.

5. O możliwość założenia rodziny przez Kingę i Marka oraz opiekę dla ich rodzin.

Wtorek – 27 października 2020

1. O Boże błogosławieństwo i opiekę oraz łaskę przebaczenia grzechów dla Klaudiusza.

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

3. Z prośbą o łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny oraz o trzeźwość dla syna Sławomira.

4. O łaskę nawrócenia i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla dzieci.

5. Z podziękowaniem za przeżyte Góreckie Rekolekcje Maryjne i z prośbą o zakończenie budowy domu.

1. Za †Piotra Ciepłuch (greg.)

2. Za ††w rocznicę śmierci Krystynę Teusz i męża Pawła.

3. O zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej w 9 rocznicę urodzin dla Anny Marii.

4. Za †brata Bogumiła (int. od rodziny Nieć z Krynicy).

5. Za †Krystynę Samardakiewicz.

Środa – 28 października 2020

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za †teścia Józefa Wołoszyk.

3. O Boże błogosławieństwo i wyjście z nałogu w rodzinie oraz o zdrowie dla całej rodziny.

4. O błogosławieństwo Boże w rodzinie i nawrócenie zięcia Krystiana.

5. Za ††Marię i Pawła Bula.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Za †Tadeusza Plewa w dniu imienin oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie.

3. Za †Piotra Ciepłuch (greg.)

4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Anny i Barbary z rodziną.

5. O wieczne zbawienie dla †Stanisławy Morozowskiej.

Czwartek – 29 października 2020

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o przebaczenie grzechów i wieczne zbawienie dla Jana i Edmunda.

3. O nawrócenie, życie ewangelią i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Tomasza i Petera.

4. O spokój duszy oraz opiekę i błogosławieństwo Boże dla wnuczki Olgi.

5. Za ††Bożenę i Adama Poloczek.

1. O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie do MSF, za powołanych oraz w pewnej intencji.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla rodziny Olejnik.

3. Za ††rodziców Natalię i Marcelego Tadych.

4. Za †Piotra Ciepłuch (greg.)

5. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze łaski i zdrowie dla całej rodziny z okazji 60 rocznicy sakramentu małżeństwa.

Piątek – 30 października 2020

1. Za ††Gerarda, Józefa, Marię i Mariannę Wollschlager.

2. Za dusze w czyśćcu o pokój wieczny.

3. Za ††Ludwika i Janinę Biskup oraz Łucjana Sobik.

4. Za ††Ewę i Ernesta Anderka oraz dusze opuszczone w czyśćcu cierpiące.

5. Do Matki Bożej Góreckiej o potrzebne łaski i dary Ducha Św. dla Rut, Reginy i Izdebcki.

1. Za ††polecanych w wypominkach.

2. Za †Piotra Ciepłuch (greg.)

3. Za †brata Bogumiła (int.od rodziny Pieszczoch).

4. Za †Bronisława Markiewicza w 2 miesiąc po śmierci.

5. O pozytywnie rozwiązanie ważnej sprawy.

Sobota – 31 października 2020

2. Za ††z rodziny Szymkowskich, Smuźkiewiczów, Hildebrańskich, Olejnik i Wiesławę Kostyna.

3. O błog. Boże dla Katarzyny i Mateusza z okazji ślubu oraz w int. wnuków.

4. Za Oliwię i Natalię oraz ich rodziców.

Z podziękowaniem za dar życia i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Igora Orłowskiego z racji chrztu św. oraz potrzebne łaski dla jego brata Stasia i całej rodziny.

1. Za ††Bolesławę i Albina Gaca.

2. Za †Piotra Ciepłuch (greg.)

3. Za ††Leona i Władysławę Czyż.

4. W intencji syna Michała do Matki Bożej Góreckiej z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo.

5. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę nad całą rodziną w 35 r. ślubu Jadwigi i Stanisława Chmiel.

XXXI Niedziela Zwykła – 1 listopad 2020 (Uroczystość Wszystkich Świętych)

1. Za ††Janinę, Bolesława Barabasz oraz ††rodziny Barabasz i Ciepłuch.

2. Za †Mirosława Kuleszę.

1. Za parafian.

2. Za ††siostrę Danutę, rodziców Jadwigę i Franciszka oraz ††rodziców z obojga stron.

1. Za ††spoczywających na cmentarzu, naszych Parafian, Dobrodziejów i Współbraci MSF.

2. Za ††Stefanię, męża Franciszka i ciocię Sylwię.

3. Za ††Teodozję, Jana i Floriana Marchlewskich, Annę, Andrzeja, Melanię Brzezińskich oraz Fąsów i Gutkowskich.

4. Za ††Władysławę, Leona, Józefa i Klemensa Piskuła.

5. Za ††Piotra Gacę, rodziców Leona i Reginę, dziadków oraz Eugeniusza Kajewskiego, Krystyną, Stanisława, Edwarda, Grzegorza i Józefa.

6. Za ††Leokadię Biernikowicz i Grzegorza Piszczek oraz ††z rodzin Biernikowicz, Piszczek, Wychowałek.

7. Za ††Stefana Kowalskiego, Wandę Różyńską oraz ††z rodzin Kowalskich i Korpal.

O nawrócenie syna Piotra i Marty.