30 marca – 5 kwietnia 2020

Poniedziałek – 30 marca 2020

1. Za †Mariannę Kostrzewską (greg.).

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia w intencji o łaskę nawrócenia, dar żywej wiary i relacje z osobowym Bogiem dla Jacka.

4. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji rozwiązania wszelkich problemów oraz uwolnienie od skutków działania zła w życiu Anny, Sławomira, Bartosza, Michała i Dominiki.

1. Za †Łucję Pikulik (greg.).

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Ireny i Stanisława Putkowskich w 45 rocznicę ślubu.

3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o przebaczenie grzechów i wieczne zbawienie dla Zofii, Józefa, Teodozji, Genowefy, Marianny, Stanisława, Lucjana, Wacława, Cyryli, Józefa, Kazimiery, Apolonii, Stanisława, Konstancji, Franciszka, Apolonii, Jana.

4. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia z prośbą o złamanie przekleństwa w mojej rodzinie.

Wtorek – 31 marca 2020

1. Za †Mariannę Kostrzewską (greg.).

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Hermenegildy Adamik w 86 rocznicę urodzin.

2. Za †Łucję Pikulik (greg.).

Środa – 1 kwietnia 2020

1.      Za dusze w czyśćcu cierpiące.

2.      Za wstaw. M. B. Pocieszenia w intencji o łaskę nawrócenia, dar żywej wiary i relacje z osobowym Bogiem dla Jacka.

3.      Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji rozwiązania wszelkich problemów oraz uwolnienie od skutków działania zła w życiu Anny, Sławomira, Bartosza, Michała i Dominiki.

4.      Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia z prośbą o złamanie przekleństwa w mojej rodzinie.

1.      W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2.      Za  †Marię Gniot (greg.)

3.      Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o przebaczenie grzechów i wieczne zbawienie dla Zofii, Józefa, Teodozji, Genowefy, Marianny, Stanisława, Lucjana, Wacława, Cyryli, Józefa, Kazimiery, Apolonii, Stanisława, Konstancji, Franciszka, Apolonii, Jana.

4.      Za †Hildegardę Szojer męża Eryka i syna Eugeniusza

I Czwartek – 2 kwietnia 2020

1. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia w intencji o łaskę nawrócenia, dar żywej wiary i relacje z osobowym Bogiem dla Jacka.

2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji rozwiązania wszelkich problemów oraz uwolnienie od skutków działania zła w życiu Anny, Sławomira, Bartosza, Michała i Dominiki.

3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia z prośbą o złamanie przekleństwa w mojej rodzinie.

4. Dziękczynno-błagalna o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże dla ks. Rafała Dappy.

1. O nowe święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie do MSF, za powołanych oraz w pewnej intencji.

2. Za †Marię Gniot (greg.)

3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o przebaczenie grzechów i wieczne zbawienie dla Zofii, Józefa, Teodozji, Genowefy, Marianny, Stanisława, Lucjana, Wacława, Cyryli, Józefa, Kazimiery, Apolonii, Stanisława, Konstancji, Franciszka, Apolonii i Jana.

4. O uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Figuła, Nędzyńskich i Kowalczuków.

I Piątek – 3 kwietnia 2020

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. W int. wynagrodzenia NSPJ za grzechy świata z prośbą za wstaw. Matki Bożej i św. Józefa o szczęśliwą śmierć dla konających i radość życia wiecznego dla dusz w czyśćcu cierpiących.

1. Za ††polecanych w wypominkach.

2. Za †Marię Gniot (greg.)

3. O nawrócenie na drogę Bożą i z nałogu pijaństwa.

4. Za wstawiennictwem Matki Bożej. Pocieszenia o przebaczenie grzechów i wieczne zbawienie dla Zofii, Józefa, Teodozji, Genowefy, Marianny, Stanisława, Lucjana, Wacława, Cyryli, Józefa, Kazimiery, Apolonii, Stanisława, Konstancji, Franciszka, Apolonii, Jana.

I Sobota – 4 kwietnia 2020

2. Za †Marię Gniot (greg.)

5. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia z prośbą o uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Ewy.

1. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o przebaczenie grzechów i wieczne zbawienie dla Zofii, Józefa, Teodozji, Genowefy, Marianny, Stanisława, Lucjana, Wacława, Cyryli, Józefa, Kazimiery, Apolonii, Stanisława, Konstancji, Franciszka, Apolonii, Jana.

2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia z prośbą o złamanie przekleństwa w mojej rodzinie.

3. Z podziękowaniem MBG za odzyskane zdrowie.

Niedziela Palmowa – 5 kwietnia 2020

1. Z okazji imienin za †Kazimierza Adamczyka.

2. Za ††Halinę i Wiktora Bureta oraz Anielę Rekowską, Barbarę Nowak i Józefa Petrykowskiego.

3. Za †Bernarda w dniu urodzin.

4. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Ewy.

1. Za Parafian.

3. Za †Tadeusza Materskiego w 76 rocznicę urodzin

1. Za †Teodora oraz ††z rodziny Januszewskich.

2. O potrzebne łaski i Boże błog. dla Adama z okazji 18 urodzin oraz dla Danuty i Ryszarda z okazji imienin.

3. Do Najśw. Serca Pana Jezusa, przez wstaw. MB.Góreckiej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błog. – w int. Marii z okazji 80. rocz. urodzin oraz o zdrowie, dary Ducha Świętego i Boże błog. dla całej rodziny.

Z podziękowaniem Matce Bożej Góreckiej za otrzymane łaski i z prośbą o wyproszenie zdrowia i błogosławieństwa Bożego dla całej rodziny.

Za †ojca Zygmunta Fąs z okazji 80 rocznicy urodzin.