4 – 10 maja 2020

Poniedziałek – 4 maja 2020

3. Za †Czesława Furman.

Za †śp. Mirosława Kuleszę.

1.      O zdrowie dla córki Ewy Gierlasińskiej.

2.      O uzdrowienie relacji międzypokoleniowych, o błog. dla rodzin: Gorskich, Wróblewskich, Trojan, Trestka o uzdrowienie ze skutków grzechów i o dar przebaczenia.

3.      O Boże błog., opiekę i zdrowie dla Przemysława w 42 urodziny, aby MBG pomogła mu wyjść z nałogu alkoholowego i powrotu do Pana Boga.

4.      Za ††Mariannę i Brunona Kirchenstein oraz ††z rodziny Smoleńskich.

Wtorek – 5 maja 2020

1. Za ††Gerarda, Józefa, Marię i Mariannę Wollschlager.

2. Za †Zbigniewa Szlingera (greg.).

3. Za †Zofię Mosiewicz (greg.).

O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Tadeusza.

1.      Za †Henryka Grygarczyk.

2.      O zdrowie dla córki Ewy Gierlasińskiej.

3.      O uzdrowienie relacji międzypokoleniowych, o błog. dla rodzin: Gorskich, Wróblewskich, Trojan, Trestka o uzdrowienie ze skutków grzechów i o dar przebaczenia.

4.      Dziękczynno – błagalna o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Edyty i Marii oraz ich rodzin.

5.      Za ††Halinę i Maksymiliana Karpiewskich, Franciszkę i Bernarda Woycikowskich oraz ††z rodziny.

Środa – 6 maja 2020

2. Za †Zofię Mosiewicz (greg.).

3. Za †śp. Andrzeja Motyki o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie.

1.      W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2.      Za ††Mariannę w 9 rocznice śmierci, męża Stefana, Czesława Konek, Konrada, Benignę, Franciszka Wachowiacz, Józefę i Mariana Ożga oraz Leona Łobodę.

3.      Za ††Mariannę Konek i Zofię Piszczek w rocznicę ich śmierci oraz Stefana, Bronisława, Czesława i Konrada.

4.      O zdrowie dla córki Ewy Gierlasińskiej.

I Czwartek – 7 maja 2020

1.      Za †Zbigniewa Szlingera (greg.).

2.      Za †Zofię Mosiewicz (greg.).

O wieczny pokój dla †Stanisława Kulmaczewskiego i ††z rodziny Kulmaczewskich.

1.      O nowe święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie do MSF, za powołanych oraz w pewnej intencji.

2.      Za ††Zofię, Stanisława Fąs, Edmunda Piszczek oraz ††z rodzin Fąs, Hermann, Piszczek, Mirr i Grochowskich.

3.      O zdrowie dla córki Ewy Gierlasińskiej.

4.      Za †Jerzego Grygarczyk.

Piątek – 8 maja 2020

1.      Za †Zbigniewa Szlingera (greg.).

2.      Za †Zofię Mosiewicz (greg.).

Za ††ks. Czesława, Ryszarda, Krystynę, Rozalię, Antoninę, Mariana i Władysława.

1. Za ††polecanych w wypominkach.

2. Do Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze z okazji 30 urodzin Pawła.

3. O zdrowie dla córki Ewy Gierlasińskiej.

4. Za ††Longina Dróbka i córkę Małgorzatę Marlewską.

Sobota – 9 maja 2020

1.      Za żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.

2.      Za †Zbigniewa Szlingera (greg.).

3.      Za †Zofię Mosiewicz (greg.).

W 9 rocznicę śmierci Leonardy Pietraszewskiej, w 17 rocznicę śmierci Wincentego Pietraszewskiego i 11 rocznicę śmierci Jadwigi Adamek.

1.      W intencji Sławomira z podziękowaniem za łaskę życia.

2.      Za †Gertrudę Żantkowską i ††z rodziny.

3.      O uzdrowienie relacji międzypokoleniowych, o błog. dla rodzin: Gorskich, Wróblewskich, Trojan, Trestka o uzdrowienie ze skótków grzechów i o dar przebaczenia.

4.      Za †Gertrudę Korpal w 8 rocznice śmierci.

V Niedziela Wielkanocna – 10 maja 2020

1. Za ††Walentego, Weronikę i ks. Franciszka Kobs oraz ††z rodziny Piszczek i Łubińskich.

2. Za ††Mariannę Kurek w rocznicę śmierci oraz męża Jana.

3. Za ††Kazimierza i Zofię Nowak oraz ††rodziców.

4. Za ††Józefa i Władysława Kobierowskich.

1. Za Parafian.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla II Róży Matek różańcowych z Walentynowa a dla zmarłych o łaskę życia wiecznego.

3. Za ††Tadeusza, Władysława i Bożenę.

4. Z okazji 70 rocznicy urodzin z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla całej rodziny.

1. Za †Michała Muszyńskiego (int. od Gminnej Rady koło Wiktorówko).

2. Za †Piotra Gacę w 6 rocznicę śmierci oraz ††rodziców Reginę i Leona oraz dziadków.

3. Za †męża Stanisława z okazji imienin.

1. Za ††ks. Franciszka Kobsa i jego rodziców Weronikę i Walentego.

2. Za †Zofię Mosiewicz (greg.).

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błog. i opiekę MBG. dla Jadwigi i Janusza z okazji 37 rocznicy ślubu oraz potrzebne łaski i zdrowie dla całej rodziny.

1. Za †Zbigniewa Szlingera (greg.).

2. Za ††Stanisława Kotaraka, Weronikę, Antoniego i syna Antoniego Piszczków oraz ††z rodziny Kotaraków, Piszczków i Michalskich.