6 – 12 kwietnia 2020

Wielki Poniedziałek – 6 kwietnia 2020

1. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia w intencji o łaskę nawrócenia, dar żywej wiary i relacje z osobowym Bogiem dla Jacka.

2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji rozwiązania wszelkich problemów oraz uwolnienie od skutków działania zła w życiu Anny, Sławomira, Bartosza, Michała i Dominiki.

3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o przebaczenie grzechów i wieczne zbawienie dla Zofii, Józefa, Teodozji, Genowefy, Marianny, Stanisława, Lucjana, Wacława, Cyryli, Józefa, Kazimiery, Apolonii, Stanisława, Konstancji, Franciszka, Apolonii, Jana.

4. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia z prośbą o złamanie przekleństwa w mojej rodzinie.

5. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia z prośbą o uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Ewy.

1. Za †Marię Gniot (greg.)

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Anny w 85 rocznicę urodzin.

3. Za ††Mariannę w 21.rocznicę śmierci i Mikołaja Czerwińskich, oraz Renatę Kreźlewicz i ††z rodzin: Czerwińskich i Kozłowskich.

4. Za †męża Dyrla oraz ††rodziców z obojga stron i ich dzieci.

Wielki Wtorek – 7 kwietnia 2020

4. O zdrowie dla najbliższych z rodziny.

5. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia w intencji Renaty, Wiktorii i Franciszka o pomyślne zakończenie trudnej sprawy rodzinnej.

1. Za †Marię Gniot (greg.)

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące oraz wyproszenie łaski stwierdzenia nieważności małżeństwa, o miłość i pokój w rodzinie. O nawrócenie i pojednanie Jarka z rodzicami i łaskę dla nich przebaczenia.

3. O uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Figuła, Nędzyńskich i Kowalczuków.

4. Za ††Józefa Gamelskiego, i †ks. Konrada Zołotora, rodziców z obojga stron oraz ks. Bernarda Wituckiego.

Wielka Środa – 8 kwietnia 2020

4. Za dusze w czyśćcu cierpiące oraz wyproszenie łaski stwierdzenia nieważności małżeństwa, o miłość i pokój w rodzinie. O nawrócenie i pojednanie Jarka z rodzicami i łaskę dla nich przebaczenia.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Za †Marię Gniot (greg.)

3. Za ††Stanisława i Zofię Fąs, Edmunda Piszczek oraz ††z rodzin: Fąs, Hermann, Piszczek, Mirr i Grochowskich.

4. Za ††Annę Żołna oraz Teresę i Hieronima Stefaniak.

Wielki Czwartek – 9 kwietnia 2020

O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie do MSF i o potrzebne łaski dla kapłanów posługujących w Sanktuarium.

Wielki Piątek – 10 kwietnia 2020

Liturgia Męki Pańskiej.

Wielka Sobota – 11 kwietnia 2020

Za †Marię Gniot (greg.)

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 12 kwietnia 2020

1. Za Parafian.

2. Za ††Marka Jaworskiego i Wacława Kozłowskiego (int. od kolegów z orkiestry).

3. Za †Eugeniusza Zatorskiego w 29 rocznicę śmierci oraz ††z rodziny Zatorskich i Pawelec.

4. Za †ojca Grzegorza Piszczek oraz ††z rodziny.

1. Za †Marię Gniot (greg.)

2. Za ††rodziców Martę i Walentego Stachowiaków, Gertrudę i Władysława Klaczyńskich.

3. Za †Jadwigę w 24 rocznicę śmierci, Jana, Józefę, Józefa, Władysława i Franciszka Piszczek.

1. Za ††rodziców Helenę i Jana Teusz, Katarzynę, Wawrzyńca Dzieniak, rodzeństwo i ††z rodziny.

2. Za ††Tadeusza, Władysława i Bożenę.

3. Za ††Krynę Papka w 5 rocznicę śmierci oraz męża Wiesława.

4. Za †Mirosława Kuleszę.

1. Za †Alojzego Kaweckiego.

2. Za †Waleriana i ††z rodziny.

2. Za ††Agnieszkę, Józefa i Martę oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.