6 – 12 stycznia 2020

Poniedziałek – 6 stycznia 2020 (Urocz. Objawienia Pańskiego)

1. Za †Stefana Rodzik.

2. Za †Stefana Konek w rocznicę śmierci oraz ††Mariannę, Zofię, Bronisława, Czesława i Konrada.

3. Za ††Juliana Korpal w dniu urodzin, Alojzego Łosoś w dniu urodzin, Wacława, Krystynę i Jana Łosoś oraz Annę i Franciszka Plewa.

1. Za parafian.

2. Za ††Stefana w rocznicę śmierci, żonę Mariannę, Czesława Konek, Benignę, Franciszka i Konrada Wachowiacz, Józefę i Mariana Ożga ora Leona Łobodę.

3. O zdrowie dla Hani Łączkowskiej (int. od cioci Bożeny).

1. Za ††Józefa, Martę i Agnieszkę oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.

2. Za †Bernarda Turczyn (greg.).

3. Za pośrednictwem Matki Bożej Królowej Różańca Świętego z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę dla Piotra.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej na cały rok dla rodziny Buchowskich, Brzezińskich i Korthals.

1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marty w 1 rocznicę urodzin, opiekę Matki Bożej Góreckiej dla rodziców Mai i Piotra oraz z podziękowaniem za otrzymane łaski.

2. Za ††Aleksandra i Hieronimę Kulis w 18 rocznicę śmierci.

Wtorek – 7 stycznia 2020

1. Za †Piotra Wróblewskiego.

2. Za ††Hieronimę, Leona i Kazimierza Żelaznych oraz dziadków z obojga stron (int. od córki z mężem).

3. Za †Elżbietę Malinowską.

4. Za rodzinę Szewczuków i Opieków.

1. Za †Bernarda Turczyn (greg.).

2. Za ††Alę Melentin w 12 rocznicę śmierci, jej męża Gerarda, Iwonkę Kozińską, ††Zofię i Piotra Stecyk, Zdzisława Stołeckiego oraz ††z rodziny Stecyk, Makuch, Mazurkiewiczów i Melentin.

3. Za ††Leokadię, Stanisława Jędrzejek oraz córki Genowefę i Leokadię.

4. Za †Krystynę Brzezińską z okazji urodzin (int. od siostry z rodziną).

Środa – 8 stycznia 2020

1. Z okazji 37 urodzin Agnieszki Szarek jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej i Św. Ojca Pio.

2. W intencji Ojczyzny aby zawsze pozostała wierna Bogu oraz w intencji kapłanów o gorliwość i odwagę w głoszeniu Ewangelii (int. od ADS ze Staszkówki).

3. Za †Adriana o spokój jego duszy.

4. Za żyjących i zmarłych członków ADS z parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Redlinie.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Za †Bernarda Turczyn (greg.).

3. O dary Ducha Świętego oraz wszelkie potrzebne łaski dla Nikodema, Niny i Antoniny.

4. Za ††Jana i Marię Janik, synów Alojzego, Franciszka i żonę Cecylię Janik, Adolfa Słupik oraz rodziców Pawła i Augustyna oraz za wszystkich ††z pokrewieństwa.

Czwartek – 9 stycznia 2020

1. Z podziękowaniem za opiekę Matki Bożej z prośbą o dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo dla rodziny Róg.

2. Za ††Jadwigę i Ericha Look oraz dziadków z obojga stron (int. od syna z synową).

3. Z podziękowaniem Matce Bożej Góreckiej za 84 lata życia i za otrzymane łaski. Jezu, Maryjo, św. Józefie bądźcie ze mną w godzinę mojej śmierci.

4. O uświęcenie i rozwój Apostolstwa Dobrej Śmierci w parafii Popielów – Radziejów dla członków i ich rodzin.

1. Za †Bernarda Turczyn (greg.).

2. Za ††Stanisławę, Kazimierza, Jana, Tomasza Adamczyków, Kazimierę i Jana Goślińskich oraz za ††z rodziny.

3. Za †męża Janusza w rocznicę urodzin oraz ††rodziców z obojga stron.

4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i potrzebne łaski na dalsze lata dla Izabeli i Aleksandra w 50 rocznicę ślubu.

Piątek – 10 stycznia 2020

1. Z prośbą do Matki Bożej Góreckiej aby odsunęła od syna Marka wszelkie zagrożenia duchowe i umocniła wiarę w Boga.

2. Z okazji 75 rocznicy urodzin Anny Boruty za wstawiennictwem św. Jacka i Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i do Miłosierdzia Bożego o zdrowie i siły na dalsze lata.

3. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

4. O uświęcenie i rozwój Apostolstwa Dobrej Śmierci w parafii Św. Wawrzyńca w Gotartowicach.

1. Za ††polecanych w wypominkach.

2. Za †Bernarda Turczyn (greg.).

3. Do Opatrzności Bożej w intencji Elżbiety Słupik, wnuka Marcina Bzik w kolejną rocznice urodzin, z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o pokój serca.

Sobota – 11 stycznia 2020

2. O Boże błogosławieństwo na całe dorosłe życie, opiekę Matki Bożej i łaskę wiary dla wnuczki Julii Gardockiej z okazji 18 urodzin.

3. W intencji dusz czyśćcowych oraz uzdrowienia naszych dzieci.

4. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za †Bernarda Turczyn (greg.).

2. Za ††Annę, Jana, Krystynę, Henryka Fąsów oraz Fąsów, Łańskich, Ciepłuchów.

3. Za ††Bronisława, Leona, Zofię, Leona Lipskich i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela – 12 stycznia 2020 (Święto Chrztu Pańskiego)

1. O dar pokoju i Boże błogosławieństwo w rodzinie.

2. Za †Henryka Szwedziaka.

3. Za †Lucjana Gacka z okazji urodzin oraz ††rodziców oraz rodzeństwo.

1. Za parafian.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla I Róży Matek Różańca Świętego z Piesna a dla zmarłych o łaskę życia wiecznego.

3. Za ††ojca Alojzego Korpal w 46 rocznicę śmierci, mamę Cecylię i brata Juliana z okazji urodzin.

1. Za †Bernarda Turczyn (greg.).

2. Do Matki Bożej Góreckiej za szczęśliwie przeżyty rok 2019 i z prośba o dalsza opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

3. Za ††Czesława Jurasa i Kazimierza Otręba.

1. O szczęśliwe rozwiązanie oraz zdrowie dla matki dziecka.

2. Za †Teresę Łabenta w 3 rocznicę śmierci.

3. Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinie w 42 rocznicę ślubu i 70 rocznicę urodzin małżonków Haliny i Jurgis Kapsa.

1. Za ††matkę Hildegardę Szostok z okazji 90 rocznicy urodzin oraz męża Bernarda.

2. W intencji Panu Bogu wiadomej.