7 – 13 września 2020

Poniedziałek – 7 września 2020

1. Przez wstawiennictwo MB. Góreckiej o wyzwolenie z nałogu alkoholowego syna Adama i wszelkie potrzebne łaski.

2. Za †Marka Zubko.

3. O łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie dla Wacławy Suskiej oraz Jana i Józefa Suskich.

4. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za †Agatę Starszak (greg.)

2. Za ††Franciszka Plewa w 3 rocznicę śmierci i Annę.

3. Za ††Franciszkę, Franciszka, Piotra, Gertrudę, Krystynę, Jana, Aleksandra, Stefana, ks. Jana oraz ††z rodzin Kleczka i Kotarak.

4. O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla Ewy i Andrzeja w 10 rocznicę ślubu.

5. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie ciała i duszy oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej i dary Ducha Świętego dla Marcina.

Wtorek – 8 września 2020 (Urocz. Narodzenia N. M. P.)

1. Za ††Kazimierę oraz rodziców i rodzeństwo.

2. Przez wstawiennictwo MB. Góreckiej o wyzwolenie z nałogu alkoholowego syna Adama i wszelkie potrzebne łaski.

3. Za ††Władysława, Stanisławę, Marię, Czesława, Józefa i Zofię Rams, Józefa Pieczara, Romana Gorlach, Józefa, Rozalię, Stanisława, Danutę i Antoniego Świderskich.

1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Świętej Rodziny dla Nowicjuszy składających pierwsze śluby zakonne w Zgromadzeniu Misjonarzy Świętej Rodziny.

2. Przez wstawiennictwo Matki Bożej z prośbą do Jezusa o żywą wodę obiecaną Samarytance dla Agnieszki i wszystkich osób poświęconych Bogu, które pragną wzrastać w oblubieńczej relacji do Boga.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Św. Rodziny, dary Ducha Św. i wytrwanie w powołaniu dla ks. Radosława z okazji imienin.

1. Za ††męża Edmunda, rodziców Nepomucenę i Antoniego oraz z rodzin Piszczek, Trępała, Mirr i Fąs.

2. Za †Marka Jaworskiego w dniu urodzin.

3. Za †Agatę Starszak (greg.)

4. Za †Łucję Kotarak (int. od córki Barbary z rodziną).

Środa – 9 września 2020

2. Za †Marka Zubko.

3. Za dusze w czyśćcu cierpiące, a w szczególności za najbardziej potrzebujące pomocy.

4. Z podziękowaniem za 25 lat małżeństwa Joanny i Krzysztofa Kisiel i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo.

4. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

5. Za †Agatę Starszak (greg.)

6. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Pawła.

7. Za †Michała Muszyńskiego (int. od żony i córek).

8. Za †Franciszka Pikulika (int. od córki Bożeny z rodziną).

Czwartek – 10 września 2020

2. Za †Marka Zubko.

3. Za ††Stefanię i Kazimierza Kamińskich.

4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski w życiu, a zwłaszcza za uratowanie życia i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Justyny i całej rodziny, a także osób, które towarzyszyły na drodze choroby.

1. Za †Agatę Starszak (greg.)

2. Za ††Prudencjannę i Henryka Niemczyk, Antoniego Giese i Romana Urbańskiego.

3. Z podziękowaniem Matce Bożej za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę dla męża, dzieci i wnuków.

4. Za Roberta Hearna o dar silnej wiary oraz nieustającą opiekę Matki Bożej nad jego życiem osobistym i zawodowym.

5. Za †Franciszka Pikulika w 1 miesiąc po śmierci.

Piątek – 11 września 2020

2. Za †Marka Zubko.

3. Za Genowefę, Antoniego i Kazimierza Kąckich oraz †Annę Cieślik.

4. Za ††Janinę Mikołajczak, rodziców Marię i Józefa Żychoń, oraz Jacka Imielińskiego i ††z rodziny, do Miłosierdzia Bożego o przebaczenie grzechów i dar życia wiecznego w Królestwie Bożym.

Ślub – Magdalena i Michał Bruski.

1. Za ††polecanych w wypominkach.

2. Za †Agatę Starszak (greg.)

3. O Boże błogosławieństwo, potrzebne dary i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Małgorzaty i Bartosza z okazji 10 rocznicy ślubu.

4. Za ††Gabrielę i Pawła Łańskich oraz ††rodziców z obojga stron.

5. Za ††Ireneusza i Ludwikę oraz o zdrowie dla żony Alicji i wszystkich z rodziny.

Sobota – 12 września 2020

3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji uzdrowienia z nałogu hazardu syna Pawła.

4. Za †Martę Schab zd. Fierek o przebaczenie grzechów i wieczne zbawienia przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej.

Msza Św. dla AA – (Dzień Skupienia).

2. Rez. Gniot.

3. Za †Łucję (int. od koleżanki Elżbiety).

4. Za †Łucję Kotarak (int. od wnuczki Marzeny z mężem i dziećmi).

5. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo oraz szczęśliwe rozwiązanie w rocznicę ślubu.

XXIV Niedziela Zwykła – 13 września 2020 (Odpust Narodzenia N. M. P.)

1. Za †Jana Łosoś w rocznicę śmierci o dar życia wiecznego.

2. Za ††Kazimierza i Zofię Nowak i rodziców z obojga stron.

3. Za ††ks. Józefa Meisel, brata Jerzego i rodziców Józefa i Albinę Meisel.

1. Za †Stefana Kowalskiego w 28 rocznicę śmierci i dusze czyśćcu cierpiące.

2. Za ††Tadeusza, Władysława i Bożenę.

3. Za †ks. Piotra Pietrzyka o dar życia wiecznego.

1. Za Parafian, Pielgrzymów, Gości i Dobrodziejów.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Róż Różańcowych z Parafii w Górce Klasztornej, a dla ††członków o życie wieczne.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski dla Moniki i Józefa w 45 rocznicę ślubu i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej na dalsze lata życia oraz zdrowie dla rodziny.

1. Za †Michała oraz ††z rodziny Kaak, Maślak i Bieleckich ożycie wieczne, przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej.

2. Za ††rodziców Floriana i Mariannę Brzezińskich w rocznicę śmierci oraz ††z rodziny.

3. Za ††Władysława i Jadwigę Wandzińskich.