1. W tym tygodniu, w środę rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością, św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, Patrona Kościoła Powszechnego. Pragniemy przez nią wyprosić potrzebne łaski dla naszych rodzin i duchowo przygotować się na świętowanie tej Uroczystości. Nowennę będziemy odmawiać po wieczornych Mszach św., przed odsłoniętym obrazem Matki Bożej Góreckiej.
  2. We wtorek o godz. 1930 spotkanie Rady Parafialnej poświęcone obchodom jubileuszu pięćdziesięciolecia powstania Parafii w Górce Klasztornej. Proszę o obecność wszystkich radnych.
  3. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 1800.
  4. W sobotę spotkanie dla wszystkich kandydatów do bierzmowania o godz. 1000. Spotkanie organizacyjne z rodzicami w sprawie bierzmowania również w sobotę, po wieczornej Mszy św., około godz. 1930.
  5. W niedzielę po Mszy św. o godz. 1000 nabożeństwo dla Róż Żywego Różańca.
  6. W niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym po Mszy św. o godz. 1500, czyli około 1550. Za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  7. W tym tygodniu, z powodu wyjazdu w środę księdza Proboszcza, kancelaria parafialna będzie czynna tylko w piątek.
  8. Przeżywamy Wielką Nowennę Górecką przed jubileuszem 950 lat objawienia się Matki Bożej w Góreckim Gaju. Aby godnie przygotować się do tego jubileuszu i bardziej jeszcze rozsławić to cudowne miejsce chcemy powołać Stowarzyszenie „Przyjaciele Górki”, które zajmowałoby się organizowaniem różnych dzieł religijnych i kulturalnych w Górce i pozyskiwaniem na ich organizację środków materialnych. Zapraszamy chętne osoby do włączenia się w to stowarzyszenie. Spotkanie osób zainteresowanych odbędzie się w sobotę 13 marca w auli domu zakonnego o godz. 1930.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Przewodnika Katolickiego”. W zakrystii można zakupić Kalendarz Górecki na rok 2021 w cenie   5 zł.
  10. Zapraszamy serdecznie do naszego sklepiku z dewocjonaliami.
  11. Zapraszamy do śledzenia w mediach społecznościowych różnych wydarzeń związanych ze świętowaniem jubileuszu 100 lat obecności Misjonarzy Świętej Rodziny w naszej Ojczyźnie.
  12. Misjonarze Świętej Rodziny wszystkim Parafianom, Gościom, Pielgrzymom i uczestniczącym z nami przez internet, szczególnie chorym, życzą miłej, dobrej Niedzieli i całego tygodnia, Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Góreckiej.