1. Dzisiaj Niedziela Bożego Miłosierdzia. Pan Jezus, przez Siostrę Faustynę, obiecał, że wyleje w tym dniu z Najświętszego Serca Swojego zdroje miłosierdzia, że każdemu, kto przystąpi do spowiedzi i komunii św., odpuści winy i kary za grzechy. Rozpoczynamy też 77 Tydzień Miłosierdzia pod hasłem „Miłosierdziem budujemy Kościół Boży”. Pamiętajmy, że jesteśmy wezwani do czynienia miłosierdzia słowem, czynem i modlitwą. Przyjdźmy z pomocą szczególnie osobom samotnym.
  2. Zapraszamy codziennie na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 1730 i różaniec o godz. 1800 zakończony śpiewem Suplikacji. W środę Nowenna do Matki Bożej Góreckiej i w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych o godz. 1800.
  3. W tym tygodniu w środę i w czwartek obchody 100 - lecia pobytu Misjonarzy Świętej Rodziny w Polsce będą obchodzone w Kazimierzu Biskupim. Z Górki pojedzie na tę uroczystość większość zakonników. Dlatego w środę kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  4. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 1000, spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych. Prośba o obecność wszystkich rodziców.
  5. W związku z obowiązującymi przepisami epidemicznymi w sobotę nie będzie Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie.
  6. Dzieci, które zbierały obrazki za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach, zgłoszą się w przyszłą niedzielę z książeczkami po nagrody.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
  8. Do wieczności odeszły Ewa Kowalska l. 50 z Walentynowa i Elżbieta Murach l. 88 z Rudnej. Za spokój ich duszy odmówmy: Wieczny odpoczynek …
  9. Przypominamy, że w bazylice może jednocześnie przebywać 28 osób oraz o obowiązku noszenia maseczek i zachowaniu dystansu.
Misjonarze Świętej Rodziny wszystkim Parafianom, Gościom, Pielgrzymom i uczestniczącym z nami przez internet, zwłaszcza chorym, życzą miłej, dobrej Niedzieli i całego tygodnia, Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Góreckiej.