XV NIEDZIELA ZWYKŁA

14 lipca 2019

1. Przeżywamy dziś uroczystość odpustową NMP z Góry Karmel. Suma odpustowa, z procesją Eucharystyczną wokół Studzienki, o godz. 1000.
  2. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Bonawentury, B i DK. i we wtorek wspomnienie, NMP z Góry Karmel.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Góreckiej i w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych o godz. 1800.
  4. W piątek 19 lipca wyruszy z naszego Sanktuarium Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, po Mszy św. o godz. 700. Zachęcamy do licznego udziału. A jeśli ktoś nie może pielgrzymować, to może dołączyć się duchowo poprzez złożenie swoich intencji do skrzynki znajdującej się przy bocznym ołtarzu, a pielgrzymi zaniosą je przed oblicze Czarnej Madonny 31 lipca.
  5. W sobotę o godz. 1830 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Otwórzmy serca na działanie Ducha Świętego.
  6. Poradnia Małżeńska w Domu Pielgrzyma czynna w I, II i III niedzielę miesiąca w godz. od 1300 do 1500. W II niedzielę miesiąca możliwość spotkania z psychologiem.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Posłańca Św. Rodziny” i „Przewodnika Katolickiego”.
  8. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary składane na potrzeby Sanktuarium.
  9. Zapraszamy do naszego sklepiku z dewocjonaliami i do restauracji „Arka”.
  10. Zapowiedzi przedślubne:
    • Michał Łubiński, stanu wolnego, parafia Górka Klasztorna i Patrycja Gwit, stanu wolnego, parafia Górka Klasztorna. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między nimi, jest zobowiązany w sumieniu zgłosić swoim duszpasterzom.
  11. Do wieczności odeszła Maria Gniot z Piesna. Wieczny odpoczynek…
Misjonarze Świętej Rodziny wszystkim Parafianom, Gościom, Pielgrzymom i uczestniczącym przez internet życzą miłej, dobrej Niedzieli i całego tygodnia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Góreckiej.