XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

21 lipca 2019

1. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek święto św. Marii Magdaleny, we wtorek święto św. Brygidy, Zak., Patronki Europy, w środę wspomnienie św. Kingi, Dz., w czwartek święto św. Jakuba Apostoła i w piątek wspomnienie św. Joachima i Anny, Rodziców Najśw. Maryi Panny.
  2. W przyszłą niedzielę 28 lipca, z racji przypadającego w czwartek 25 lipca wspomnienia św. Krzysztofa, Patrona kierowców, błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych po każdej Mszy św. Zapraszamy jak najliczniej do naszego Sanktuarium, aby poświęcić swoje pojazdy i oddać się w opiekę Matki Bożej Góreckiej.
  3. Pielgrzymi zdążają pieszo na Jasną Górę. Wspierajmy ich duchowo naszymi modlitwami. Przed oblicze Czarnej Madonny dojdą 31 lipca przedstawiając wszystkie prośby.
  4. Poradnia Małżeńska w Domu Pielgrzyma czynna w I, II i III niedzielę miesiąca w godz. od 1300 do 1500. W II niedzielę miesiąca możliwość spotkania z psychologiem.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Posłańca Św. Rodziny” i „Przewodnika Katolickiego”.
  6. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary składane na potrzeby Sanktuarium.
  7. Zapraszamy do naszego sklepiku z dewocjonaliami i do restauracji „Arka”.

Misjonarze Świętej Rodziny wszystkim Parafianom, Gościom, Pielgrzymom i uczestniczącym przez internet życzą miłej, dobrej Niedzieli i całego tygodnia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Góreckiej.