III NIEDZIELA ZWYKŁA

III NIEDZIELA ZWYKŁA

27 stycznia 2019

 1. W tym tygodniu obchodzimy w poniedziałek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, Pr. i DK., w czwartek wspomnienie św. Jana Bosko, Pr. i w sobotę Święto Ofiarowania Pańskiego oraz I Piątek i I Sobotę miesiąca.
 2. W piątek odwiedziny chorych od godz. 800, a o godz. 1800 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 3. W sobotę Święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte o godz. 700, 1000 i 1830 z poświęceniem gromnic. Taca przeznaczona jest na zakony klauzurowe. O godz. 1730 Nabożeństwo wynagradzające za grzechy do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
 4. W naszym Sanktuarium odbywają się od piątku do niedzieli rekolekcje dla narzeczonych, a w sobotę Dzień Skupienia dla Anonimowych Alkoholików.
 5. Zapraszamy wszystkich aktorów i w jakikolwiek sposób posługujących w Misterium Męki Pańskiej oraz tych, którzy pragną wystąpić lub pomóc w tym przedsięwzięciu, wraz z rodzinami, na spotkanie noworoczne w niedzielę 3 lutego na godz. 1930 do auli Domu Pielgrzyma. Przewidziana jest część oficjalna z kawą i ciastem oraz ciepły posiłek i zabawa. Serdecznie prosimy o przybycie.
 6. Organizujemy w Sanktuarium 10 dniowe rekolekcje oczyszczające z postem Daniela, pod czujnym okiem Matki Bożej Góreckiej „Oczyszczenie u Matki” w dniach od 24 lutego do 6 marca. Szczegóły i zapisy na stronie internetowej gorkaklasztorna.com.
 7. W środę Nowenna do Matki Bożej Góreckiej, a w piątek modlitwy za zmarłych o godz. 1800.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Głosu Góreckiego”, „Przewodnika Katolickiego” i „Posłańca Świętej Rodziny”.
 9. W zakrystii można kupić Kalendarz Górecki na 2019r. w cenie 5 zł. Zachęcamy do nabycia.
 10. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu naszego Sanktuarium rodzinom z Walentynowa. W tym tygodniu w piątek na godz. 1000 zapraszamy kolejne rodziny państwa: Pawłowski, Badura, Korpal i Waloch..
 11. Dyrektor Liceum w Łobżenicy serdecznie zaprasza wszystkich absolwentów szkoły na Zjazd z okazji 70 –lecia istnienia liceum dnia 24 maja 2019r. Szczegóły uroczystości na stronie internetowej Zespołu Szkół w Łobżenicy.
 12. Misjonarze Świętej Rodziny wszystkim Parafianom, Gościom i Pielgrzymom życzą miłej, dobrej Niedzieli i całego tygodnia, Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Góreckiej.