IV NIEDZIELA ZWYKŁA

3 lutego 2019

1. W dzisiejszą niedzielę przypada wspomnienie św. Błażeja, patrona od chorób gardła. Po Mszach św. błogosławieństwo świecami chroniące przed chorobami gardła.
  2. W tym tygodniu obchodzimy we wtorek wspomnienie św. Agaty, Dz. i M., w środę św. Pawła Miki i Towarzyszy Męcz. oraz I czwartek m-ca.
  3. We wtorek na Mszach św. poświęcenie tzw. chleba św. Agaty, chroniącego przed pożarami.
  4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1730 i modlitwy o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz za powołanych.
  5. W sobotę zbiórka Marianek, ministrantów i kandydatów o godz. 1000, a spotkanie dla uczniów III klasy gimnazjum, przygotowujących się do bierzmowania, o godz. 1300.
  6. Zapraszamy wszystkich aktorów i w jakikolwiek sposób posługujących w Misterium Męki Pańskiej oraz tych, którzy pragną wystąpić lub pomóc w tym przedsięwzięciu, wraz z rodzinami, na spotkanie noworoczne w dzisiejszą niedzielę na godz. 1930 do auli Domu Pielgrzyma. Przewidziana jest część oficjalna z kawą i ciastem oraz ciepły posiłek i zabawa. Serdecznie prosimy o przybycie.
  7. Od poniedziałku do piątku odbędą się w naszym Sanktuarium rekolekcje zakonne dla Misjonarzy Świętej Rodziny.
  8. W środę Nowenna do Matki Bożej Góreckiej, a w piątek modlitwy za zmarłych o godz. 1800.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Głosu Góreckiego”, „Przewodnika Katolickiego”, „Małego Przewodnika Katolickiego” i „Posłańca Świętej Rodziny”.
  10. Dziękujemy rodzinom z Walentynowa w sprzątaniu naszego Sanktuarium. W tym tygodniu w piątek na godz. 1000 zapraszamy kolejne rodziny państwa: Polachowski, Zagrodzki, Tomasz i Kowalski.
  11. W tym tygodniu do wieczności odszedł Zygmunt Fąs l.69 z Łobżenicy. Wieczny odpoczynek…
  12. Misjonarze Świętej Rodziny wszystkim Parafianom, Gościom i Pielgrzymom życzą miłej, dobrej Niedzieli i całego tygodnia, Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Góreckiej.