VI NIEDZIELA ZWYKŁA

17 lutego 2019

1. W tym tygodniu obchodzimy w piątek Święto Katedry św. Piotra Apostoła i w sobotę wspomnienie św. Polikarpa, B. i M.
  2. W poniedziałek o godz. 1900 Spotkanie Rady Parafialnej. Prośba o obecność wszystkich.
  3. W sobotę zbiórka dla Marianek, ministrantów i kandydatów o godz. 1000.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Góreckiej, a w piątek modlitwy za zmarłych o godz. 1800.
  5. Zapraszamy wszystkie osoby grające w Misterium apostołów w poniedziałek 18 lutego oraz wszystkich występujących w scenie sanhedrynu we wtorek 19 lutego na godz. 1900 do rozmównicy klasztornej, w celu odebrania poprawionych tekstów misteryjnych. Obecność obowiązkowa.
  6. Zapraszamy miłośników filmowania na zajęcia warsztatowe, które odbędą się 22 i 23 lutego w auli domu zakonnego w Górce Klasztornej. Rozpoczęcie w piątek o godz. 1800 wykładem wprowadzającym. W sobotę spotkanie od godz. 1000. Będą zajęcia z filmowania i montażu filmowego. Uczestnicy warsztatów będą mieli za zadanie utworzyć własny, krótkometrażowy film o historycznych walorach naszego regionu. Instruktorami warsztatów będą osoby zawodowo zajmujące się filmowaniem i montażem. Zajęcia są adresowane do młodzieży powyżej lat 15 i dorosłych. Serdecznie zapraszamy.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Przewodnika Katolickiego”, „Posłańca Świętej Rodziny” i biuletynu ADS „Nadzieja i Życie”.
  8. Dziękujemy rodzinom z Walentynowa w sprzątaniu naszego Sanktuarium. W tym tygodniu w piątek na godz. 1000 zapraszamy rodziny z Rataj państwa: Kowalewski, Korpal, Brzeziński, Bąk i Kobierowski.
  9. Misjonarze Świętej Rodziny wszystkim Parafianom, Gościom i Pielgrzymom życzą miłej, dobrej Niedzieli i całego tygodnia, Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Góreckiej.