UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

6 stycznia 2019

1. Dzisiaj w całej Polsce wyruszają Orszaki Trzech Króli, również w Łobżenicy. Orszak niebieski wyruszy o godz. 1400 sprzed stacji benzynowej „Atol”. Prosimy o włączenie się do niego naszych Parafian. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na potrzeby misji.
  2. W sobotę o godz. 1000 zbiórka dla Marianek i ministrantów oraz kandydatów. Obecność obowiązkowa.
  3. Również w sobotę o godz. 1300 spotkanie dla uczniów III klasy gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania.
  4. W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. Po Mszy Świętej o godz. 1000 nabożeństwo różańcowe dla Róż Żywego Różańca.
  5. Ksiądz Proboszcz dziękuje za miłe przyjęcie na kolędzie przez Parafian i za złożone ofiary. Niech dobry Bóg obdarzy wszystkich Swoim błogosławieństwem.
  6. W środę Nowenna do Matki Bożej Góreckiej, a w piątek modlitwy za zmarłych o godz. 1800.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Głosu Góreckiego”, „Posłańca Świętej Rodziny” i „Przewodnika Katolickiego”.
  8. W zakrystii można kupić Kalendarz Górecki na 2019 rok w cenie 5 zł. Zachęcamy do nabycia.
  9. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu naszego Sanktuarium rodzinom z Piesna. W tym tygodniu w piątek na godz. 1000 zapraszamy państwa: Nowak, Fąs Zenon, Fąs Krzysztof i Bruski Tadeusz.