1. Zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe, ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, do naszej Bazyliki na godz. 1800.
  2. W tym tygodniu obchodzimy: w środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  3. W środę, z racji wyjazdu ks. Proboszcza, kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  4. W sobotę o godz. 900 zbiórka dla Marianek i Ministrantów. Obecność obowiązkowa.
  5. W przyszłą niedzielę, na Mszy św. o godz. 1000, przyjęcie nowych lektorów i poświęcenie nowego sztandaru Ministrantów. Serdecznie zapraszamy Służbę Liturgiczną i ich rodziny.
  6. Dziękujemy mężczyznom, którzy uczestniczyli osobiście lub online w I Pielgrzymce Mężczyzn do Matki Bożej Góreckiej. Szczególne podziękowanie dla Rycerzy Kolumba za ich świadectwo oraz ks. Januszowi Jezuskowi za przygotowanie uroczystości i wygłoszenie Słowa Bożego. Niech Matka Boża Górecka otacza mężczyzn Swoją opieką.
  7. Od piątku 26 do niedzieli 28 czerwca swoje rekolekcje w Sanktuarium będzie przeżywała Wspólnota Krzyża Pana Jezusa Konającego z Tarnówki.
  8. 19 lipca wyrusza, po raz kolejny, z naszego Sanktuarium Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku będzie ona miała przede wszystkim charakter Pielgrzymki Duchowej. Będziemy, jako grupa, spotykać się przed obrazem Matki Bożej Góreckiej codziennie po Mszy św. wieczornej na wspólnej modlitwie. Pieszo pójdą osoby / 5 osób każdego dnia/, które się zgłoszą na poszczególny dzień pielgrzymki. Będzie miała ona charakter pielgrzymki etapowej. Spotkanie wszystkich pragnących pielgrzymować duchowo, czy też przejść któryś z etapów pieszo czyli „Grupy Złotej” będzie w naszym sanktuarium w sobotę 11 lipca o godz. 1600. Zachęcamy do licznego udziału w tym spotkaniu. Pielgrzymka wejdzie na Jasną Górę 31 lipca.
  9. Zapraszamy do Poradni Małżeńskiej, na razie tylko przez wcześniejsze umówienie się telefoniczne. Numer telefonu znajduje się na tablicy informacyjnej przy wejściu do Domu Pielgrzyma.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Przewodnika Katolickiego”. W zakrystii można zakupić album o Ks. Kard. Stefanie Wyszyńskim w cenie 25 zł. i modlitewnik Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego w cenie 10 zł.
  11. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary składane na potrzeby Sanktuarium i na renowację krzyża z kruchty. Renowację rozpoczniemy 1 lipca. Niech Matka Boża Górecka ma darczyńców w swojej opiece.
  12. Zapraszamy do naszego sklepiku z dewocjonaliami oraz w soboty i w niedziele do restauracji „Arka”.
  13. Misjonarze Świętej Rodziny wszystkim Parafianom, Gościom, Pielgrzymom i uczestniczącym przez internet życzą miłej, dobrej Niedzieli i całego tygodnia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Góreckiej.