1. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Święto Trzech Króli. Msze św. jak w niedzielę. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na misje. Składamy za nie serdeczne Bóg zapłać. Na Mszach św. poświęcenie kredy i kadzidła. Poświęconą kredę i kadzidło będą, po Mszach św., rozprowadzać ministranci i Marianki. Ofiary składane za kredę i kadzidło przeznaczone są na nowy sztandar ministrancki.
  2. Jutro też w całej Polsce, wyruszają Orszaki Trzech Króli. Odbędzie się on również w Łobżenicy. Orszak niebieski wyruszy o godz. 1445 sprzed stacji benzynowej „Atol”. Prosimy o włączenie się do niego jak najliczniej naszych Parafian i Przyjaciół Sanktuarium.
  3. W sobotę o godz. 1000 zbiórka dla Marianek i ministrantów oraz kandydatów. Obecność obowiązkowa.
  4. Również w sobotę spotkania dla przygotowujących się do bierzmowania: o godz. 1100 dla uczniów klas VII i VIII Szkoły Podstawowej i o godz. 1300 dla uczniów Szkoły średniej.
  5. W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. Po Mszy Świętej o godz. 1000 nabożeństwo różańcowe dla Róż Żywego Różańca.
  6. Ksiądz Proboszcz dziękuje za miłe przyjęcie na kolędzie przez Parafian i za złożone ofiary. Niech dobry Bóg obdarzy wszystkich Swoim błogosławieństwem.
  7. W środę Nowenna do Matki Bożej Góreckiej, a w piątek modlitwy za zmarłych o godz. 1800.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
  9. W zakrystii można kupić Kalendarz Górecki na 2020 r. w cenie 5 zł. Zachęcamy do nabycia.
  10. Zapraszamy do naszego sklepiku z dewocjonaliami.
  11. Misjonarze Świętej Rodziny wszystkim Parafianom, Gościom, Pielgrzymom i uczestniczącym przez internet życzą miłej, dobrej Niedzieli i całego tygodnia, Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Góreckiej.